Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dan DAgostino

Dan D'Agostino - lider wzmacniaczy high-end wysokiej mocy


Żadna inna postać nie jest bardziej kojarzona ze wzmacniaczami audio klasy high-end niż osoba Dan’a D’Agostino. Podczas swojej przeszło 30-letniej kariery, D’Agostino opracował niezliczoną ilość pionierskich rozwiązań dotyczących zaawansowanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, odtwarzaczy CD i procesorów surround. W branży audio znany jest jako największy orędownik wysokiej mocy wzmacniaczy klasy high-end. Producenci najlepszych zestawów głośnikowych na świecie polegają na wzmacniaczach D’Agostino podczas najważniejszych demonstracji swych produktów.

Dan D’Agostino był założycielem i głównym inżynierem w Krell Industries do 2009 roku. Obecnie rozpoczął on zupełnie nowe przedsięwzięcie, charakteryzujące się nową organizacją produkcji i nowymi projektami klasy state-of-the-art. Produkty noszące jego nazwisko nie tylko osiągają nowe poziomy jakości brzmienia, one również wyglądają jak nic innego co dotychczas zostało stworzone – są bardziej kompaktowe, bardziej indywidualne i bardziej przyjazne dla otoczenia.

Nowe produkty D’Agostino odzwierciedlają również jego troskę o środowisko naturalne – atut nie często spotykany w branży, gdzie wzmacniacze potrafią pobierać z sieci setki watów nawet gdy nie są używane. Dzięki innowacyjnemu układowi sekcji zasilania, produkty D’Agostino pobierają jedynie szczątkowe ilości prądu w trybie spoczynku, są więc chłodniejsze i oszczędzają energię.

Najlepszym świadectwem jakości nowego projektu D’Agostino jest to, że jego nazwisko, jego podpis, zdobi każdy front, każdego urządzenia wyprodukowanego w jego firmie. Wszystko czego nauczył się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci w kwestii projektowania najlepszego sprzętu audio, znalazło swe miejsce we wzmacniaczach Momentum. O ile projekt ten może wyglądać imponująco na papierze, to jedynym sposobem aby w pełni docenić jego ciepło, detaliczność i niezrównane piękno, jest usłyszeć je u najbliższego dealera D’Agostino Master Audio Systems.

Dan DAgostino Progression integratedWzmacniacz zintegrowany z opcjonalnym streamerem i wejściem phonoNajnowszym dodatkiem do wielokrotnie nagradzanej linii produktów PROGRESSION jest wzmacniacz zintegrowany PROGRESSION integrated. Łączy on w jednej obudowie wykonanej zgodnie z wyjątkową es..
115.230,00zł
Netto:93.682,93zł
Dan DAgostino Progression PreamplifierNowy przedwzmacniacz linii Progression wyposażony jest w funkcje niespotykane wcześniej w przedwzmacniaczach D’Agostino. Najważniejszą jest możliwość zastosowania opcjonalnego modułu cyfrowego wyposażonego w wejścia koaksjalne, optyczne Toslink i USB. W pełn..
142.730,00zł
Netto:116.040,65zł
Dan D'Agostino Progression S350- wzmacniacz stereofonicznyMoc i jakośćWzmacniacz mocy S350 rozszerza możliwości rodziny Progression o istotną opcję stereofoniczną. W pełni wykorzystując możliwości innowacyjnej technologii Super Rail, stereofoniczny wzmacniacz mocy Progression S350 zapewn..
149.880,00zł
Netto:121.853,66zł
Dan DAgostino Momentum HD PreamplifierPrzedstawiamy nowy ulepszony przedwzmacniacz Momentum HD. Przedwzmacniacz Momentum HD bazuje na wielokrotnie nagradzanym przedwzmacniaczu Momentum do którego dodano nowy status HD - High Dynamic i High Definition.Nowy przedwzmacniacz Momentum HD zawi..
233.750,00zł
Netto:190.040,65zł
Dan D'Agostino Momentum S250 MvX - referencyjny wzmacniacz stereofonicznyWzmacniacz stereo Momentum S250 MxV, następca udanego modelu S250, zapewnia niezwykłą jakość dźwięku monobloku Momentum M400 MxV w bardziej przystępnej cenie układu stereofonicznego w pojedynczej obudowie. Topologia obw..
247.230,00zł
Netto:201.000,00zł
Dan D'Agostino Progression M550 - wzmacniacz monobloki - ParaProjektu obudowy monofonicznego wzmacniacza mocy D’Agostino Progression M550 drugiej generacji nie da się z niczym pomylić.  Wzrok przykuwają natychmiast nowe radiatory wzorowane na flagowych monoblokach Relentless. Każdy z ni..
261.250,00zł
Netto:212.398,37zł
Dan DAgostino Momentum Integrated Do tej pory, wybór wzmacniacza zintegrowanego zawsze oznaczał kompromis. Jednak wynikało to z faktu, że żaden ze wzmacniaczy zintegrowanych nie nosił dotychczas sygnatury Dan’a D’Agostino. Nowy wzmacniacz zintegrowany Momentum stanowi połączenie głównyc..
357.500,00zł
Netto:290.650,41zł
Dan D'Agostino Momentum M400 MvXOryginalny wzmacniacz Momentum Mono Amplifier był pierwszym produktem zaprojektowanym i wyprodukowanym przez firmę Dan D'Agostino Master Audio Systems, a najnowsza wersja, bezpośredni następca modelu Momentum Mono M400 - wzmacniacz Momentum M400 MxV Mono, wznosi t..
439.730,00zł
Netto:357.504,07zł
Dan DAgostino Relentless Preamplifier -Referencyjny przedwzmacniacz liniowy dwustrefowy dual mono z opcjonalnym modułem stumieniowym Nowy przedwzmacniacz Relentless to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie konstrukcji przedwzmacniaczy liniowych. Przedwzmacniacz odgrywa kluczową ro..
822.250,00zł
Netto:668.495,94zł
Dan D'Agostino Relentless Monoblock - ParaDan D'Agostino zawsze miał motywację do ulepszania swoich własnych dzieł, bez względu na to, jak bezbłędne mogą się wydawać. Wzmacniacz Relentless Monoblock jest najnowszym przejawem tej pasji.Relentless posiada zasilacz o mocy 5,5-kilowatów, który d..
1.922.250,00zł
Netto:1.562.804,88zł
Przeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO