Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier

Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: Momentum HD Preamplifier
Wyświetleń: 903
239.060,00zł
Netto: 194.357,72zł
Oblicz ratę

Dan DAgostino Momentum HD Preamplifier

Przedstawiamy nowy ulepszony przedwzmacniacz Momentum HD. Przedwzmacniacz Momentum HD bazuje na wielokrotnie nagradzanym przedwzmacniaczu Momentum do którego dodano nowy status HD - High Dynamic i High Definition.

Nowy przedwzmacniacz Momentum HD zawiera ulepszenia w zasilaczu, obwodach audio i sekcjach sterowania.

Podobnie jak wzmacniacze Momentum M400 i S250, przedwzmacniacz wykorzystuje uzupełniającą topologię obwodów zrównoważonych, aby uzyskać maksymalną szerokość pasma i niski poziom szumów. Jego układ audio jest w pełni dyskretny, bez wzmacniaczy operacyjnych. Konstrukcja z zerowym sprzężeniem zwrotnym zapewnia najbardziej muzyczną jakość dźwięku. Regulacja głośności odbywa się poprzez sieć rezystorów sterowaną przez kontroler optyczny - najczystszą, najbardziej przejrzystą możliwą metodę kontrolowania głośności.

Całkowicie nowy dyskretny stopień wejściowy różnicowego FET zawiera dwa źródła prądu na stronę i impedancję wejściową większą niż 1MOhm. Ta ultra wysoka impedancja wejściowa izoluje stopień wejściowy, a tym samym całą ścieżkę sygnału audio od zmiennych zewnętrznych.

Test przedwzmacniacza Dan D'Agostino Momentum HD Premplifier w Hi-Fi News

"Momentum HD jest wszystkim, o czym marzyłem przez ostatnie trzydzieści lat: jest tak luksusowy, że Niemcy i Szwajcarzy mogą się jedynie zwijać z zazdrości (...) To prawdziwy créme-de-la-créme. W jego projekcie nie widać żadnych ograniczeń, żadnych kompromisów (...) Będzie wyzwaniem dla wszystkich innych komponentów systemu, bezlitośnie obnażając ich wady."

Nowy etap aktualizacji rozpoczął się jako ćwiczenie inżynierskie, które przyniosło wyjątkowe rezultaty. Najdrobniejsze detale i delikatne niuanse muzyczne są renderowane z bujnością i bogactwem, które wcześniej były nieosiągalne.

Umieszczony w osobnej obudowie dla maksymalnej izolacji transformator główny Momentum HD jest o 33% większy w porównaniu z oryginalnym przedwzmacniaczem Momentum. Unikalna technologia nawijania, zastosowana po raz pierwszy w wzmacniaczu Momentum M400, zapewnia większą moc wyjściową. Oddzielne jest zasilanie obwodów audio i sterowania, więc obwody sterowania są całkowicie odizolowane od obwodów audio. Wewnętrzne obwody filtrują szum RF z linii zasilającej AC i kompensują asymetryczne przebiegi mocy i prąd stały na głównej linii zasilania.

Korzystając ze zwiększonej zdolności zasilania, stopnie wyjściowe działają teraz przy 36% wyższym napięciu. Zwiększone napięcie wyjściowe otworzyło dynamikę zarówno na poziomie mikro, jak i makro, z kontrastami uderzającymi w szybkość.

Test przedwzmacniacza Dan D’Agostino Momentum HD w Stereophile

"Z Momentum HD otworzyło się nowe okno a każde nowe nagranie brzmiało jak źródło cudów (....) Przedwzmacniacz Momentum HD pozwolił mi uzyskać brzmienie zbliżające się do tego, czego - poprzez ciągłą zmianę komponentów - szukam od 35 lat; pozwolił mi zbliżyć się do moich ukochanych artystów i chwil, w których tworzą."

czytaj dalej...

Nowością jest także technologia Bluetooth zawarta w dołączonym pilocie. Bluetooth rozszerza zasięg pilota pięciokrotnie i eliminuje ograniczenia linii widzenia, które są nieodłączne w przypadku pilotów na podczerwień.

Nowo zaprojektowane obwody regulacji głośności i głośności zwiększają zasięg i precyzję w obu obwodach.

Design przedwzmacniacza Momentum HD doskonale komponuje się ze wzmacniaczami Momentum M400 i S250, z miedzianymi akcentami dopasowanymi do unikalnych miedzianych radiatorów wzmacniaczy. Miernik na przedniej ściance przedwzmacniacza wskazuje ustawienie głośności, polaryzację i stan wyciszenia. Podświetlane są przednie przyciski wyboru które wskazują, które wejście jest aktywne.

Dotychczasowi właściciele przedwzmacniaczy Momentum mogą zrobić upgrade do nowej elektroniki Momentum HD Preamplifier.

Wykończenie

Srebrne
Czarne
Inne dostępne na zamowienie

Wejścia

6  wejść

Wyjścia2 wyjścia
Input Impedance1 MΩ
Output Impedance10Ω
Wymiary szer. 43.2 x wys. 20.3 x  głęb. 40.4 cm 
Waga45 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dan D'Agostino - lider wzmacniaczy high-end wysokiej mocy


 

Żadna inna postać nie jest bardziej kojarzona ze wzmacniaczami audio klasy high-end niż osoba Dan’a D’Agostino. Podczas swojej przeszło 30-letniej kariery, D’Agostino opracował niezliczoną ilość pionierskich rozwiązań dotyczących zaawansowanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, odtwarzaczy CD i procesorów surround. W branży audio znany jest jako największy orędownik wysokiej mocy wzmacniaczy klasy high-end. Producenci najlepszych zestawów głośnikowych na świecie polegają na wzmacniaczach D’Agostino podczas najważniejszych demonstracji swych produktów.

Dan D’Agostino był założycielem i głównym inżynierem w Krell Industries do 2009 roku. Obecnie rozpoczął on zupełnie nowe przedsięwzięcie, charakteryzujące się nową organizacją produkcji i nowymi projektami klasy state-of-the-art. Produkty noszące jego nazwisko nie tylko osiągają nowe poziomy jakości brzmienia, one również wyglądają jak nic innego co dotychczas zostało stworzone – są bardziej kompaktowe, bardziej indywidualne i bardziej przyjazne dla otoczenia.

Nowe produkty D’Agostino odzwierciedlają również jego troskę o środowisko naturalne – atut nie często spotykany w branży, gdzie wzmacniacze potrafią pobierać z sieci setki watów nawet gdy nie są używane. Dzięki innowacyjnemu układowi sekcji zasilania, produkty D’Agostino pobierają jedynie szczątkowe ilości prądu w trybie spoczynku, są więc chłodniejsze i oszczędzają energię.

Najlepszym świadectwem jakości nowego projektu D’Agostino jest to, że jego nazwisko, jego podpis, zdobi każdy front, każdego urządzenia wyprodukowanego w jego firmie. Wszystko czego nauczył się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci w kwestii projektowania najlepszego sprzętu audio, znalazło swe miejsce we wzmacniaczach Momentum. O ile projekt ten może wyglądać imponująco na papierze, to jedynym sposobem aby w pełni docenić jego ciepło, detaliczność i niezrównane piękno, jest usłyszeć je u najbliższego dealera D’Agostino Master Audio Systems.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO