Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dan DAgostino Progression HD Preamplifier

Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Dan DAgostino Progression HD Preamplifier
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: Progression Preamplifier
Wyświetleń: 1068
145.970,00zł
Netto: 118.674,80zł
Oblicz ratę

Dan DAgostino Progression Preamplifier

Nowy przedwzmacniacz linii Progression wyposażony jest w funkcje niespotykane wcześniej w przedwzmacniaczach D’Agostino. Najważniejszą jest możliwość zastosowania opcjonalnego modułu cyfrowego wyposażonego w wejścia koaksjalne, optyczne Toslink i USB. W pełni różnicowy DAC przyjmuje sygnały PCM do 24bitów/383kHz i DSD do 4xDSD [11,2 MHz]. Ścieżka analogowa zbudowana z elementów dyskretnych jest zbalansowana – od wejścia do wyjścia. Nigdzie w układzie nie korzysta się z pętli sprzężenia zwrotnego. Nie jest to też konieczne: zniekształcenia otwartej pętli są niższe niż 0,006 %, a pasmo przenoszenia przekracza 100 kHz.

Nowością jest również zastosowanie technologii Bluetooth do zdalnego sterowania przedwzmacniaczem. W porównaniu do pilotów posługujących się światłem podczerwonym, pozwala ona pięciokrotnie zwiększyć zasięg zdalnego sterowania i eliminuje problemy związane z ograniczeniem linii widzenia. Poziom głośności jest regulowany za pomocą drabinki rezystorowej opartej o wysokiej klasy precyzyjne oporniki i liniowe przekaźniki tranzystorowe. Zmiana poziomu głośności nie wpływa na pasmo przenoszenia i odwzorowanie transjentów. Przedwzmacniacz Progression wyposażony jest w dwie niezależne pary regulowanych wyjść. Umożliwia to, na przykład, sterowanie dodatkowym wzmacniaczem w systemie wykorzystującym subwofer.

Zajmujący osobną obudowę zasilacz jest dokładnie izolowany elektrycznie i magnetycznie. Pozwala to wyeliminować wpływ interferencji radiowych na wrażliwe obwody przedwzmacniacza. Odpowiednie układy filtrują prąd zasilający z zanieczyszczeń RF oraz prądu stałego a także kompensują asymetrię przebiegu fali. Dodatkowe wyjście DC na obudowie zasilacza może być wykorzystane przez przyszłe źródła Progression.

Projekt dwóch analogowych mierników inspirowany jest widokiem tarczy mechanicznych szwajcarskich zegarków. Podczas odtwarzania muzyki, służą one jako klasyczne wskaźniki wysterowania. Podczas zmiany głośności ich funkcja zmienia się: wskazują ustawiony poziom wzmocnienia a następnie wracają do poprzedniej funkcji. Oba wskaźniki są również pomocne podczas zmiany równowagi kanałów.

 
 

 

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dan D'Agostino - lider wzmacniaczy high-end wysokiej mocy


 

Żadna inna postać nie jest bardziej kojarzona ze wzmacniaczami audio klasy high-end niż osoba Dan’a D’Agostino. Podczas swojej przeszło 30-letniej kariery, D’Agostino opracował niezliczoną ilość pionierskich rozwiązań dotyczących zaawansowanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, odtwarzaczy CD i procesorów surround. W branży audio znany jest jako największy orędownik wysokiej mocy wzmacniaczy klasy high-end. Producenci najlepszych zestawów głośnikowych na świecie polegają na wzmacniaczach D’Agostino podczas najważniejszych demonstracji swych produktów.

Dan D’Agostino był założycielem i głównym inżynierem w Krell Industries do 2009 roku. Obecnie rozpoczął on zupełnie nowe przedsięwzięcie, charakteryzujące się nową organizacją produkcji i nowymi projektami klasy state-of-the-art. Produkty noszące jego nazwisko nie tylko osiągają nowe poziomy jakości brzmienia, one również wyglądają jak nic innego co dotychczas zostało stworzone – są bardziej kompaktowe, bardziej indywidualne i bardziej przyjazne dla otoczenia.

Nowe produkty D’Agostino odzwierciedlają również jego troskę o środowisko naturalne – atut nie często spotykany w branży, gdzie wzmacniacze potrafią pobierać z sieci setki watów nawet gdy nie są używane. Dzięki innowacyjnemu układowi sekcji zasilania, produkty D’Agostino pobierają jedynie szczątkowe ilości prądu w trybie spoczynku, są więc chłodniejsze i oszczędzają energię.

Najlepszym świadectwem jakości nowego projektu D’Agostino jest to, że jego nazwisko, jego podpis, zdobi każdy front, każdego urządzenia wyprodukowanego w jego firmie. Wszystko czego nauczył się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci w kwestii projektowania najlepszego sprzętu audio, znalazło swe miejsce we wzmacniaczach Momentum. O ile projekt ten może wyglądać imponująco na papierze, to jedynym sposobem aby w pełni docenić jego ciepło, detaliczność i niezrównane piękno, jest usłyszeć je u najbliższego dealera D’Agostino Master Audio Systems.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO