Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Emotiva Airmotiv Vaulta

Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
CENA ZA SZTUKĘ
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
900,00zł
Netto: 731,71zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Airmotiv Vaulta
Wyświetleń: 2748
Oblicz ratę

Emotiva Airmotiv Vaulta - instalacyjne głośniki sufitowe Atmos

Emotiva Airmotiov Vaulta AVL 6.5 to niewielkie dwudrożne kolumny przeznaczone do montażu sufitowego, które zapewniają prawdziwie audiofilski dźwięk i są idealne do wykorzystania jako górne kolumny efektowe w imersyjnych systemach kina domowego Dolby Atmos i DTS-X. Wszystkie kolumny linii Airmotiv dokładnie dostrojono pod względem spójności brzmienia, co ułatwia ich zestawianie w instalacjach stereofonicznych lub dookolnych. Kolumny Airmotiv Vaulta AVL 6.5 doskonale odnajdą się jako kolumny górne, dookólne lub strefowe. Połączone ze wzmacniaczem wysokiej klasy, kolumny Vaulta oferują czyste i zrównoważone brzmienie, szeroką dyspersję dźwięku oraz doskonałą rozdzielczość przy niewielkich zniekształceniach.

Najważniejsze cechy:

Świetne kolumny z doskonałymi głośnikami

- Najnowocześniejszy wstęgowy głośnik wysokotonowy Airmotiv™ 25 x 25mm z wyjątkową płaskim przebiegiem krzywej charakterystycznej, szeroką dyspersją, niskimi zniekształceniami, zerową kompresją, pełną transparentnością i wybitnym obrazowaniem. W kolumnach Vaulta AVL 6.5 położenia głośnika wysokotonowego może być regulowane w zakresie około 40 stopni, co ułatwia jego skierowanie w stronę słuchacza w celu otrzymania optymalnej lokalizacji obrazu w systemach imersyjnych.
- Zaawansowany głośnik nisko-średniotonowy 6,5” z tkaną membraną wykorzystujący zawieszenie z syntetycznego kauczuku zapewnia wyrównaną odpowiedź częstotliwościową, pełną detali żywą średnicę oraz zwarte czysty bas przy wszystkich poziomach głośności.

Audiofilska zwrotnica

- Precyzyjna zwrotnica zapewnia doskonałe połączenie wszystkich głośników. Do jej budowy wykorzystano audiofilskie komponenty: kondensatory foliowe, cewki powietrzne i dokładne rezystory
- Układ ochrony tweetera przed przesterowaniem nie wpływa na jakość dźwięku przy normalnych poziomach głośności, ale chroni go przed przypadkowym uszkodzeniem.

Precyzyjny uchwyt montażowy

- Prosty, ale bezpieczny mechanizm montażowy zapewnia łatwą instalację kolumn Vaulta AVL 6.5 za pomocą podstawowych narzędzi.

Atrakcyjna wizualnie maskownica

- Atrakcyjna maskownica kolumn Vaulta jest mocowana za pomocą sześciu niewielkich magnesów. Pewnie trzyma się na miejscu podczas normalnej pracy, ale łatwo ją zdjąć do czyszczenia. Maskownica jest pokryta neutralnie białą tkaniną, którą łatwo pomalować w kolorze sufitu.

Doskonałe brzmienie – teraz na długie lata

- Nawet pięcioletnia gwarancja pozwala użytkownikom kolumn Airmotiv Vaulta cieszyć się wspaniałym brzmieniem przez długie lata.

Parametry podstawowe
Kategoria:
Głośnik sufitowy Atmos
Kolor:
Black Ash
Odpowiedź częstotliwościowa:
60 Hz - 30 kHz +/- 3 db
Impedancja nominalna:
8Ohm
Skuteczność:
85dB [2,83V @ 1m, 300Hz-3KHz]
Rekomendowana moc wzmacniacza:
50-150W
Rozmiary [S/G/W]:
  • Średnica maskownicy: 23,5 cm
  • Średnica otworu montażowego: 20,3 cm
  • Minimalna głębokość niezbędna do montażu: 10,2 cm [od powierzchni sufitu]
Ciężar bez opakowania:
1,9 kg
 
 

 

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Emotiva - o firmie

Emotiva to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu audio i wideo, oferująca innowacyjne rozwiązania techniczne oraz doskonałą jakość brzmienia. Firma ta produkuje wzmacniacze, przedwzmacniacze, kolumny głośnikowe, procesory dźwięku oraz kable, zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie doskonałe brzmienie i chcą doświadczyć muzyki w najlepszej możliwej jakości.

Wszystkie produkty marki Emotiva są wykonane z najwyższej jakości materiałów i stosują najnowsze technologie, takie jak transformatory toroidalne, przetworniki klasy H, klasy D i A/B oraz układy cyfrowe, by zapewnić niezrównaną jakość dźwięku i dokładność w każdym produkcie. Firma ta oferuje produkty, które są porównywalne jakościowo z produktami innych firm, ale za znacznie niższą cenę.

Emotiva oferuje również zestawy kina domowego, dzięki którym można stworzyć wspaniałe doświadczenie dźwiękowe w domowym zaciszu, oraz wiele korzyści dla swoich klientów, takich jak bezpośrednia sprzedaż od producenta, profesjonalna obsługa klienta, długoletnia gwarancja oraz darmowa dostawa.

Firma ta zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów i dąży do ciągłego ulepszania swoich produktów. Emotiva działa w sposób zrównoważony i stara się zmniejszać swoje wpływy na środowisko naturalne poprzez wykorzystanie materiałów ekologicznych oraz praktykowanie recyklingu.

Wszystkie produkty marki Emotiva są projektowane i produkowane w Stanach Zjednoczonych, z wykorzystaniem najlepszych materiałów, co gwarantuje długą żywotność i bezawaryjność urządzeń. Firma ta kładzie nacisk na jakość, precyzję i autentyczność brzmienia, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Tagi: Emotiva , Airmotiv
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO