Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Emotiva BasX A6

Emotiva BasX A6
Emotiva BasX A6
Emotiva BasX A6
Emotiva BasX A6
Emotiva BasX A6
Emotiva BasX A6
Emotiva BasX A6
Emotiva BasX A6
Emotiva BasX A6
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
4.000,00zł
Netto: 3.252,03zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: BasX A6
Wyświetleń: 69
Oblicz ratę

Emotiva BasX A6 - Sześciokanałowa końcówka mocy

 

Emotiva BasX A6 Sześciokanałowy wzmacniacz mocy
Końcówka mocy stworzona by napędzać trzy pary kanałów surround lub Atmos w kinie domowym. Idealne uzupełnienie lub upgrade dla amplitunera. Nadaje się również świetnie do triampingu w układzie stereofonicznym.

Druga generacja końcówek mocy serii BasX
Emotiva BasX A6 należy do drugiej generacji końcówek mocy serii BasX. Model 6-kanałowy pojawił się w drugiej generacji BasX pod wpływem zapytań klientów o końcówkę, która mogłaby wspomóc amplituner w zasilaniu kanałów surround lub Atmos bardziej rozbudowanego kina domowego lub pracować jako końcówka mocy z osobnym procesorem surround. BasX A6 można również wykorzystać do stworzenia układu stereofonicznego z wykorzystanie triampingu, który daje świetne efekty szczególnie przy trudnych kolumnach głośnikowych.

W drugiej generacji końcówek BasX stosowane wcześniej komponenty i ścieżki sygnałowe poddano dalszej optymalizacji a obudowa zyskała na atrakcyjności i zapewnia pełną wizualną spójność z innymi urządzeniami nowej serii BasX.

 

 

Jednak głównym powodem zmian i pojawienia się nowej generacji BasX jest - jak zawsze w przypadku urządzeń Emotiva - jakość brzmienia i jej stosunek do ceny, które - choć trudno w to uwierzyć - są jeszcze wyższa niż poprzednio.

Seria produktów Emotiva BasX: podstawa doskonałego systemu audio
Dobry system audio powinien składać się z komponentów o doskonałej jakości technicznej i świetnym brzmieniu. Jeśli się dobrze zastanowić, aby brzmieć dobrze komponenty audio nie muszą posiadać nadmiaru skomplikowanych funkcji ani niepotrzebnych elementów regulacyjnych. Jeżeli twoim celem jest jakość dźwięku i elastyczność zastosowań – nasza nowa linia produktów BasX jest najlepszym wyborem.

Główne zalety urządzeń serii Emotiva BasX to ich wartość, prostota i jakość brzmienia. Każdy produkt serii BasX łączy doskonałą jakość budowy z wyjątkowym brzmieniem przy zachowaniu wybitnie niskiej ceny. Nie ma tu niepotrzebnych układów i elementów, ani niepotrzebnie zdobionej obudowy i jubilerskich dodatków. Po prostu, są to urządzenia proste, czyste i trwałe. Naszym zdaniem, również bardzo piękne.

Każde urządzenie serii BasX zostało zaprojektowane od podstaw i działa zgodnie z naszymi standardami. Nie musisz być inżynierem aby je uruchomić ani milionerem, żeby je kupić. Linia BasX to high-end dla każdego.

Możesz złożyć z urządzeń BasX kompletny system, który przez wiele lat będzie dostarczać przyjemności podczas słuchania muzyki. Możesz też dodać jedno lub dwa komponenty BasX do istniejącego systemu audio. Będziesz zaskoczony rezultatem.

Główne cechy linii BasX
Urządzenia linii BasX są wyposażone we wszystkie podstawowe funkcje i elementy niezbędne to stworzenia doskonałego audiofilskiego komponentu. Czterokanałowy wzmacniacz mocy BasX A6 opiera swe brzmienie na wytrzymałym liniowym zasilaczu, krótkich ścieżkach sygnałowych oraz stopniach wzmacniających pracujących w klasie AB. Znajdziemy tu również wejście i wyjście wyzwalacza oraz - standardowe w branży - niezbalansowane wejścia. Zaś układ chroniący elektronikę przed awarią nie wpływa na jakość brzmienia w normalnych warunkach.

 

 

Jakość linii BasX
Wzmacniacz BasX A6 dostarcza audiofilski dźwięk. Mamy na to dowody: 90W na kanał [przy wszystkich kanałach aktywnych!] przy zniekształceniach THD niższych od 0.1% dla 8Ohm. Przy obciążeniu 4Ohm moc rośnie aż do 125W, wciąż przy wszystkich kanałach aktywnych [pamiętajmy, że specyfikacje większości amplitunerów podają moc przy 1 lub 2 kanałach aktywnych, a przy wszystkich aktywnych moc drastycznie spada]. Przy pełnej mocy stosunek sygnału do szumu wynosi 112dB a THD + N utrzymują się na poziomie 0,02%.

Prostota linii BasX
Choć Emotiva BasX A6 oferuje doskonałe brzmienie, nie musisz mieć doktoratu, aby zainstalować ten wzmacniacz w swoim systemie. Po prostu włóż wtyczkę do dowolnego gniazdka – urządzenie samo rozpozna napięcie 115 lub 230V. W zestawie dołączamy trwały przewód zasilający, jeśli jednak chcesz eksperymentować – możesz wypróbować każdy przewód z wtyczką IEC. Terminale głośnikowe to wytrzymała konstrukcje akceptujące zarówno wtyki bananowe, jak i widełki oraz gołe kable.

Trwałość linii BasX
Czterokanałowy wzmacniacz mocy Emotiva BasX A6 jest praktycznie niezniszczalny. Trwałe – stalowe - chassis, aluminiowa ścianka przednia, części wysokiej jakości, precyzyjny montaż... Będziesz cieszyć się BasX A6 przez długie lata. Nasze przekonanie potwierdzamy długoletnią gwarancją.

Emotiva BasX A6
Wzmacniacz BasX A6 to konstrukcja sześciokanałowa. Możesz zastosować ją jako końcówkę mocy współpracującą z procesorem kina domowego lub jako doskonały upgrade Twojego ulubionego amplitunera - do napędzenia trzech par kanałów surround / Atmos [o ile amplituner posiada wyjście pre-out].

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Kategoria:

Końcówka mocy stereo

Końcówka mocy kina domowego

Liczba kanałów:

6

Moc na kanał [2 kanały aktywne]:

120W/8Ohm, 175W/4Ohm

Moc na kanał [wszystkie kanały aktywne]:

90W/8Ohm, 125W/4Ohm

Odpowiedź częstotliwościowa:

10 Hz - 80 kHz +0/-1.8 dB

Klasa pracy wzmacniacza:

AB

Pasmo przenoszenia:

20Hz – 20kHz +/- 0.02dB

THD + N:

<0,02% [wg krzywej A]; moc nominalna, 1kHz, 8Ohm

Sygnał/szum:

>112dB [wg krzywej A]; moc nominalna, 8Ohm

Współczynnik tłumienia:

>500 dla 8Ohm

Wejścia:

Niezbalansowane RCA, po jednym na kanał

Czułość wejścia:

1,2V

Impedancja wejściowa:

27kOhm

Wzmocnienie:

29dB

Wyjścia:

Terminale głośnikowe, pozłacane

Minimalna rekomendowana impedancja kolumn:

4Ohm

Zasilacz:

Zasilacz liniowy z transformatorem toroidalnym

Trigger:

Wejście 5-12V AC/DC

Wyjście 12VDC

Rozmiary [S/G/W]:

43,2 x 39,4 x 10,2 cm [bez gniazd]

Ciężar bez opakowania:

16,2 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Emotiva - o firmie

Emotiva to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu audio i wideo, oferująca innowacyjne rozwiązania techniczne oraz doskonałą jakość brzmienia. Firma ta produkuje wzmacniacze, przedwzmacniacze, kolumny głośnikowe, procesory dźwięku oraz kable, zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie doskonałe brzmienie i chcą doświadczyć muzyki w najlepszej możliwej jakości.

Wszystkie produkty marki Emotiva są wykonane z najwyższej jakości materiałów i stosują najnowsze technologie, takie jak transformatory toroidalne, przetworniki klasy H, klasy D i A/B oraz układy cyfrowe, by zapewnić niezrównaną jakość dźwięku i dokładność w każdym produkcie. Firma ta oferuje produkty, które są porównywalne jakościowo z produktami innych firm, ale za znacznie niższą cenę.

Emotiva oferuje również zestawy kina domowego, dzięki którym można stworzyć wspaniałe doświadczenie dźwiękowe w domowym zaciszu, oraz wiele korzyści dla swoich klientów, takich jak bezpośrednia sprzedaż od producenta, profesjonalna obsługa klienta, długoletnia gwarancja oraz darmowa dostawa.

Firma ta zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów i dąży do ciągłego ulepszania swoich produktów. Emotiva działa w sposób zrównoważony i stara się zmniejszać swoje wpływy na środowisko naturalne poprzez wykorzystanie materiałów ekologicznych oraz praktykowanie recyklingu.

Wszystkie produkty marki Emotiva są projektowane i produkowane w Stanach Zjednoczonych, z wykorzystaniem najlepszych materiałów, co gwarantuje długą żywotność i bezawaryjność urządzeń. Firma ta kładzie nacisk na jakość, precyzję i autentyczność brzmienia, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO