Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Emotiva XPS-1

Emotiva XPS-1
Emotiva XPS-1
Emotiva XPS-1
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Emotiva XPS-1
Emotiva XPS-1
Emotiva XPS-1
Emotiva XPS-1
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
 • Stan: Dostępne
 • Model: Emotiva XPS-1
Wyświetleń: 4347
1.000,00zł
Netto: 813,01zł
Oblicz ratę

Emotiva XPS-1 – Przedwzmacniacz gramofonowy

Duża kolekcja starych płyt winylowych oraz najnowsze nagrania wydawane ostatnio na winylu wymagają przedwzmacniacza gramofonowego. Emotiva XPS-1 tchnie nowe życie w brzmienie analogowych płyt, a duża rozdzielczość i niskie szumy pozwolą połączyć XPS-1 z każdym gramofonem, z dowolnym liniowym przedwzmacniaczem lub innym urządzeniem audio wyposażonym w analogowe wejście liniowe RCA.

 
 

Zaawansowany projekt, wyjątkowa jakość

XPS-1 korzysta z wielu rozwiązań opracowanych na potrzeby naszych przedwzmacniaczy liniowych. Zastosowane w nim elementy najwyższej klasy pozwalają na dokładną korekcję według krzywej RIAA, ekstremalnie niski poziom szumów – nawet dla niskonapięciowych wkładek – i zadziwiająco małe zniekształcenia. Ze szczególną uwagą zaprojektowano część zasilającą. Zarówno zewnętrzna, dokładnie regulowana część AC, jak i indywidualne zasilacze impulsowe znajdujące się wewnątrz obudowy, osiągają wyjątkowo niski poziom szumów.
 
 

Współpracuje ze wszystkimi wkładkami

Układ wzmacniający XPS-1 zapewnia odpowiedni poziom wzmocnienia – przy minimalnych szumach – zarówno dla wkładek MM, jak i MC. Aby osiągnąć optymalne brzmienie, możesz indywidualnie ustawić optymalne obciążenie dla każdej z wkładek MC.
 
 

Mały i tani, idealny dla prawie każdego gramofonu

Co najważniejsze, jakość XPS-1 nie kosztuje fortuny. Zaś jego niewielkie rozmiary nie zmuszają do kupna dodatkowego audiofilskiego stolika. Masz kilka gramofonów? Kup po jednym XPS-1 dla każdego z nich i ciesz się z doskonałego brzmienia analogu bez żadnych problemów z obsługą. W końcu mamy XXI wiek i nowe brzmienie płyty winylowej
 

Cechy urządzenia:

 • Łączy doskonałe analogowe brzmienie z doskonałą jakością techniczną.
 • Precyzyjna korekcja według krzywej RIAA [w zakresie +/- 0,25dB].
 • Współpraca z wkładkami MM [ruchomy magnes] i MC [ruchoma cewka].
 • Ustawiana przez użytkownika impedancja dla wkładek MC.
 • Wybitny stosunek sygnału do szumu i niski poziom zniekształceń.
 • Zaawansowany wielostopniowy zasilacz osiągający bardzo niski poziom szumów.
 • Metalowa obudowa, trwała i chroniąca układ przez szumem i szkodliwymi interferencjami.
 • Niewielkie rozmiary pozwalają umieścić XPS-1 tuż obok gramofonu.
 • Złocone mosiężne gniazda wejściowe, wyjściowe i uziemiające.
 • Idealna współpraca z przedwzmacniaczami liniowymi.
 • Mały i tani, co umożliwia stosowanie kilku XPS-1 w systemie z kilkoma gramofonami.

 

DANE TECHNICZNE:

Liczba kanałów: 2

Impedancja wejściowa: MC - 47, 100, 470, 1000, MM - 47k

Wzmocnienie: MC: 60 dB, MM: 40 dB

Odpowiedź częstotliwościowa: MC: RIAA +/- 0.25 dB, 20 Hz - 20 kHz, MM: RIAA +/- 0.12 dB, 20 Hz - 20 kHz

THD + N: MC <0.006 % @ 1 kHz; < 0.05%, 20 Hz - 20 kHz, MM <0.0075 % @ 1 kHz; < 0.02%, 20 Hz - 20 kHz

Sygnał/szum: MC >79 dB, MM >96 dB

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Emotiva - o firmie

Emotiva to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu audio i wideo, oferująca innowacyjne rozwiązania techniczne oraz doskonałą jakość brzmienia. Firma ta produkuje wzmacniacze, przedwzmacniacze, kolumny głośnikowe, procesory dźwięku oraz kable, zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie doskonałe brzmienie i chcą doświadczyć muzyki w najlepszej możliwej jakości.

Wszystkie produkty marki Emotiva są wykonane z najwyższej jakości materiałów i stosują najnowsze technologie, takie jak transformatory toroidalne, przetworniki klasy H, klasy D i A/B oraz układy cyfrowe, by zapewnić niezrównaną jakość dźwięku i dokładność w każdym produkcie. Firma ta oferuje produkty, które są porównywalne jakościowo z produktami innych firm, ale za znacznie niższą cenę.

Emotiva oferuje również zestawy kina domowego, dzięki którym można stworzyć wspaniałe doświadczenie dźwiękowe w domowym zaciszu, oraz wiele korzyści dla swoich klientów, takich jak bezpośrednia sprzedaż od producenta, profesjonalna obsługa klienta, długoletnia gwarancja oraz darmowa dostawa.

Firma ta zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów i dąży do ciągłego ulepszania swoich produktów. Emotiva działa w sposób zrównoważony i stara się zmniejszać swoje wpływy na środowisko naturalne poprzez wykorzystanie materiałów ekologicznych oraz praktykowanie recyklingu.

Wszystkie produkty marki Emotiva są projektowane i produkowane w Stanach Zjednoczonych, z wykorzystaniem najlepszych materiałów, co gwarantuje długą żywotność i bezawaryjność urządzeń. Firma ta kładzie nacisk na jakość, precyzję i autentyczność brzmienia, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO