Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note DA VINCI

Gold Note DA VINCI
Gold Note DA VINCI
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
7.475,00zł
Netto: 6.077,24zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: DA VINCI
Wyświetleń: 162
Oblicz ratę

Gold Note DA VINCI - Wkładka gramofonowa MC

 

Da Vinci to całkowicie nowa wkładka MC zaprojektowana z myślą o bogatym, szczegółowym dźwięku i doskonałej równowadze tonalnej.

Dzięki diamentowi o szlifie Micro Elliptical i lekkiemu wspornikowi z aluminium, Da Vinci zapewnia naturalny i gładki dźwięk bez większego wysiłku.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Typ: MC niskopoziomowy
 • Poziom wyjściowy: 0.4mV
 • Pasmo przenoszenia: 10-35000Hz
 • Impedancja: 4Ω
 • Sugerowane obciążenie: 220Ω
 • Podatność wkładki: 12x10-6cm/dyne
 • Separacja kanałów: > 30dB
 • Sugerowany nacisk: 2g
 • Wspornik: Aluminium
 • Diament: Micro Elliptical
 • Waga: 10g
 • Wykończenie: Duraluminium 7000

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO