Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note TUBE-1006

Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Gold Note TUBE-1006
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
21.060,00zł
Netto: 17.121,95zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: TUBE-1006
Wyświetleń: 127

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Gold Note TUBE-1006 - Lampowa końcówka mocy

 

TUBE-1006 jest naszą nową propozycją skierowaną dla miłośników lampowego brzmienia. Jest to najlepsze rozwiązanie zastosowane w celu uzyskania najwyższej przyjemności ze słuchania muzyki. TUBE-1006 współpracuje z każdym, dowolnym źródłem Gold Note.

Projekt skonstruowany w oparciu o 6 podwójnych triod jest w pełni lampowym stopniem mocy pracującym w klasie A i współpracując z dowolnym źródłem serii 1000 pozwala osiągnąć najwyższą jakość reprodukowanego dźwięku.

Źródłem mocy TUBE-1006 jest potężnym liniowym zasilacz Dual Mono dający wysoki zapas mocy, dynamikę i poprawę detali dźwiękowych. Zapewnia też dużą szerokość pasma sygnału wyjściowego i niski poziom szumów.

  • By uzyskać najlepsza jakość dokonaliśmy starannej selekcji użytych lamp i tak zaprojektowaliśmy lampowy stopień mocy by doskonale go ekranować w celu osiągnięcia ekstremalnie niskiego poziom szumów.
  • TUBE-1006 posiada wyjścia niesymetryczne RCA oraz symetryczne XLR oraz dodatkowo dwa dedykowane, pięcio-pinowe, pozłacane konektory XLR w celu uzyskania najlepszej jakości sygnału.
  • Udoskonalenie jakości dźwięku za pomocą w pełni lampowej konstrukcji nigdy nie było tak skuteczne jak dziś.
  • TUBE-1006 osiąga najwyższą jakość dźwięku dzięki w pełni lampowej konstrukcji stopnia mocy klasy A z wykorzystaniem 6 lamp elektronowych wysokiej jakości.
  • Dzięki funkcji MUTE można bardzo łatwo i bezpiecznie podłączać źródło podczas pracy lampowego stopnia mocy.
  • Opatentowana technologia Totem-Pole Output Stage z wykorzystaniem 6 niezależnych sekcji znacznie poszerza pasmo przenoszenia, zapewniając jednocześnie niski poziom zniekształceń.

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO