Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note VALORE 425 PLUS

Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Gold Note VALORE 425 PLUS
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
8.415,00zł
Netto: 6.841,46zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: VALORE 425 PLUS
Wyświetleń: 712

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Gold Note VALORE 425 PLUS

Eleganckie wzornictwo i świetne brzmienie

30 milimetrowa plinta gramofonu została ukształtowana w celu zredukowania wibracji. Valore 425 Plus zapewnia audiofilski dźwięk w przemyślanym i eleganckim rozwiązaniu. Pomimo kompaktowych rozmiarów w gramofonie można zainstalować 9 calowe ramię. W zestawie razem z gramofonem otrzymasz ramię B-5 Gold Note oraz przeźroczystą osłonę.

Ręcznie wykonany z pasją we Włoszech

Sześciocentymetrowy układ oś/łożysko to rozwiązanie przeniesione bezpośrednio z naszych modeli flagowych, które zastosowaliśmy w celu uzyskania najlepszej jakości dźwięku. Podobnie jak mocno tłumiący talerz usytuowany nisko (3 mm) nad podstawą aby wyeliminować turbulencje. Talerz obraca się płynnie i cicho z dużą stabilnością obrotową.

Zastosowaliśmy silnik z technologią PWM - Pulse Width Modulator. PWM transformuje napięcie zasilania w trybie AC-DC-AC w sposób liniowy, niwelując tym samym całkowicie wibracje silnika i zachowując jednocześnie jego bardzo wysoki moment obrotowy.

Dwie prędkości 33/45 sterowane są elektronicznie. Ustawienia użytkownika precyzyjnej regulacji obrotów.

Nowe, doskonale wypolerowane koło napędowe zapewnia płynne i gładkie przeniesienie napędu redukując do najniższego poziomu zniekształcenia typu wow & flutter oraz przydźwięk.

Niezawodny i łatwy w obsłudze. Valore 425 Plus może być wykorzystany w każdym systemie audio high-end i dawać prawdziwą satysfakcję entuzjastom poszukującym brzmienia i wydajności w pięknym eleganckim kształcie oraz wysokiej jakości komponentach.

Valore 425 Plus jest również dostępny w specjalnej edycji z plintą oklejoną fornirem z orzecha lub wykonaną z ultra-przezroczystego akrylu, które zachwycają wyglądem i dają jeszcze lepszy efekt tłumienia rezonansów.

Dostępne są też wersja lakierowane (czarna lub biała) lub wykończone prawdziwą skórą (na zamówienie) - zobacz wersje na dole strony.

Dźwiękowo wyjątkowy

Valore 425 Plus jest najlepszym gramofonem w swojej klasie: z doskonale tłumiącym talerzem PTE, długą osią talerza, minimalną odległością talerza od podstawy i wysokiej jakości przeniesieniem napędu – wszystkie te rozwiązanie zaczerpnięte zostały z naszych modeli flagowych.

Wydajny 12 woltowy silnik jest bardzo efektywny i cichy, a jego wysoki moment obrotowy zapewnia płynność pracy i stabilność obrotów.

Precyzyjna regulacja prędkości obrotów talerza pozwala dopasować bezproblemowo gramofon do każdego systemu audio.

Kompaktowa obudowa z wysokim współczynnikiem tłumienia oraz 9 calowym standardowym ramieniem pozwala bez problemu dowolnie skonfigurować go według twoich upodobań.

Valore 425 Plus ze względu na wymiary może być bez problemu ustawiony na każdej półce.

Wygodny zestaw: Valore 425 Plus wyposażony jest w komplecie w 9 calowe ramię B-5 oraz osłonę

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Przeniesienie napędu: 5mm łożyska kulkowe ze stali chromowanej z regulowanym koszami z brązu w aluminiowej obudowie, dwie elastyczne grafitowo-teflonowe prowadnice
 • Wkładka: brak – kontakt z dystrybutorem
 • Zniekształcenia Wow & Flutter: 0,2%
 • Poziom szumów: -75dB
 • Prędkość obrotu: 33-1/3 and 45 rpm +/-0,1%
 • Zmiana prędkości: elektronicznie sterowana z precyzyjną regulacją
 • Przeniesienie napędu: czarny, elastyczny pasek z rektyfikowanego poliwinylu
 • Ramię: Gold Note 9” B-5

Wymiary i waga

 • Wymiary: 425mm szer.| 170mm wys.| 360mm gł.
 • Waga: 10kg

Zasilanie

 • Sieć: 100/115/230V, 50/60Hz, w zależności od kraju

Rozbudowa

 • Filtr zewnętrzny: AC filter Arno Power Distributor

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Gramofony, adaptery, odtwarzacze płyt winylowych

Gramofon to urządzenie służące do odtwarzania dźwięku zapisanego na płycie gramofonowej. Jest to stary typ technologii audio, który był popularny przed wynalezieniem kaset magnetofonowych, płyt CD i plików cyfrowych.
Działanie gramofonu opiera się na mechanicznym odczycie dźwięku. Płyta gramofonowa jest krążkiem z rowkami, które są fizycznym zapisem dźwięku. Głowica gramofonu, zwana również igłą lub wkładką, porusza się po tych rowkach i wibruje, co jest przekształcane na dźwięk.

Gramofony są nadal używane przez miłośników muzyki, którzy cenią sobie specyficzne, "analogowe" brzmienie płyt winylowych.

Gramofony możemy podzielić na:

Gramofony automatyczne: Są to gramofony, które po naciśnięciu przycisku start automatycznie podnoszą ramię, przesuwają je nad płytą, a następnie delikatnie opuszczają igłę na początku płyty. Gdy strona płyty się skończy, automatyczny gramofon podniesie ramię, przesunie je z powrotem do pozycji początkowej i wyłączy się. Niektóre modele mają również funkcję automatycznego odtwarzania kilku płyt umieszczonych na talerzu, jednej po drugiej.
Gramofony półautomatyczne: W tych gramofonach użytkownik musi ręcznie umieścić ramię i igłę na początku płyty. Gdy jednak strona płyty się skończy, gramofon automatycznie podniesie ramię i wyłączy się, podobnie jak w gramofonie automatycznym.
Gramofony manualne: W tych gramofonach cały proces, od umieszczenia ramienia na początku płyty do jego podniesienia po skończeniu odtwarzania, musi być wykonany ręcznie przez użytkownika. Chociaż może to być mniej wygodne, niektórzy entuzjaści audio twierdzą, że gramofony manualne zapewniają lepszą jakość dźwięku, ponieważ mają mniej mechanicznych części, które mogą wpływać na dźwięk.
Wybór pomiędzy tymi trzema typami gramofonów często zależy od preferencji użytkownika, zarówno pod względem wygody, jak i oczekiwanej jakości dźwięku.

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO