GoldenEar Triton Three+

GoldenEar Triton Three+

GoldenEar Technology - Triton Three+ - Kolumna podłogowa.


Głośnik GoldenEar Triton Three+ czerpie z tych samych zaawansowanych rozwiązań technologicznych i dostarcza taką samą, wybitną jakość dźwięku, jak jego więksi bracia. Triton Three+ stanowi po prostu mniejszą wersją wielokrotnie nagradzanych konstrukcji Triton One i Triton Two+. Głośnik ten będzie znakomitym rozwiązaniem dla słuchaczy poszukujących konstrukcji zamkniętej w bardziej kompaktowej obudowie, jednak oferującej wyjątkową jakość dźwięku zarówno w stereofonicznych instalacjach dwu-kanałowych, jak i wielokanałowych rozwiązaniach kina domowego.


„Po prostu niewiarygodne…naturalna dźwiękowa prezentacja, której tylko kilka innych głośników, bez względu na cenę, może dorównać.” 
-- Andrew Robinson, HomeTheaterReview.com


Tak samo, jak w przypadku większego Triton Two+, w konstrukcji Triton Three+ wykorzystano technologie opracowane pod kątem flagowego modelu Triton One. Wbudowany subwoofer (wykonany w zgodzie z technologią, której pionierami byli założyciele firmy GoldenEar, Sandy Gross i Don Givogue), jest zasilany przez zintegrowany, kontrolowany przez procesor DSP cyfrowy wzmacniacz o mocy 800 W. Wzmacniacz zasila umieszczony w przedniej części obudowy aktywny przetwornik niskotonowy, o prostokątnym kształcie i rozmiarach 5” x 9”. Przetwornik został sprzężony z dwoma przeciwległymi, umieszczonymi po bokach, inercjalnie zbalansowanymi, płaskimi radiatorami infradźwiękowymi o wymiarach 6¾”. Radiatory umieszczono tuż nad poziomem podłogi, w celu optymalnego sprężenia z akustyką pomieszczenia odsłuchowego.  W konstrukcji Triton Three+ wykorzystano również przetwornik średniotonowy MVPP™, o odlewanym koszu i średnicy 4½”, taki sam, jak w modelu Triton Two+, a także opracowany przez GoldenEar wstęgowy przetwornik wysokotonowy HVFR™.


Pod względem brzmienia, Triton Three+ charakteryzuje się takim samym, jak w przypadku większych konstrukcji, trójwymiarowym, oderwanym od obudowy głośnika obrazowaniem dźwięku. Potężny, nisko schodzący bas w perfekcyjny sposób stapia się z jedwabiście gładką, niezwykle przejrzystą średnicą i wysokimi tonami, a ogólna dźwiękowa charakterystyka głośnika jest w stanie zawstydzić konstrukcje o dramatycznie wyższej cenie zakupu.


Dane Techniczne Produktu:


Przetworniki:


  • Jeden prostokątny przetwornik niskotonowy o długiej cewce, 5˝ x 9˝
  • Dwa płaskie, prostokątne radiatory infradźwiękowe, 6-3/4˝ x 8˝
  • Jeden przetwornik nisko/średniotonowy typu MVPP™, 4-1/2"
  • Wstęgowy przetwornik wysokotonowy typu HVFR™


Zalecana Moc Wzmacniacza: 20-400 W

Sprawność: 90 dB

Pasmo Przenoszenia: 21-35 kHz

Impedancja: 8 ohm

Wymiary (przy zainstalowanej podstawie, bez kolców): 13.33cm (5-1/4˝) W (przód) x 17.8cm (7˝) W (tył) x 33cm (13˝) D x 112cm (44˝) H

Waga: 20.4 kg (45 lbs.) netto / 25.8 (57 lbs.) brutto

Wbudowany Wzmacniacz Subwoofera: 800W

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 1039
  • Kod produktu: Triton Three+
  • Dostępność: Na stanie
  • 6.299,00zł
  • Netto: 5.121,14zł

Minimalna ilość zamówienia to 2

Tagi: GoldenEar Technology, Triton Three+