Audio-Technica AT-LP3

Audio-Technica AT-LP3

Gramofon automatyczny z napędem paskowym Audio-Technica LP3.


Audio-Technica AT-LP3 to odpowiedź na potrzeby melomanów, którzy oczekują praktycznego i łatwego w użyciu gramofonu łączącego wysoką jakość dźwięku z wyrafinowanym wzornictwem. Ten w pełni automatyczny model z paskowym napędem udostępnia wiele funkcjonalnych rozwiązań, m.in. wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, wyróżniając się przy tym daleko idącą dbałością o szczegóły i niezwykle atrakcyjną ceną.Wkładka gramofonowa Audio-Technica Dual Moving Magnet AT91R

Gramofon wyposażony jest we wkładkę Dual MM AT91R, której wyróżnikiem jest aluminiowy wspornik. Lżejsze aluminium pozwala odczytać nawet najsubtelniejsze niuanse nagrania, a jego wysoka sztywność redukuje straty w odczytywanym sygnale.


Headsheel AT-HS3

Uniwersalna głowica AT-HS3 i wysokiej jakości wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy pozwalają korzystać z obu szeroko stosowanych wkładek: MM i MC. Głowica przymocowana jest do prostego ramienia, które dzięki dwóm łożyskom może obracać się zarówno w poziomie, jak i w pionie.


Wysokiej jakości ramie gramofonowe

Zbalansowane ramię współpracuje z hydraulicznie tłumionym mechanizmem podnoszenia i blokady. AT-LP3 może pracować z dwoma prędkościami: 33 1/3 i 45 obr./min. Cała konstrukcja gramofonu opiera się wytłumionej podstawie, co pozwala zredukować niepożądane wibracje, które destrukcyjnie wpływają na jakość dźwięku.


Tłumienie drgań na najwyższym poziomie

Dalszą poprawę jakości brzmienia zapewnia antyrezonansowy, odlewany z aluminium talerz, na którym spoczywa mata o grubości 4,5 mm. Jej zadaniem jest ograniczenie możliwości powstawania niepożądanych wibracji i stabilizacja odtwarzania.


Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy

Gramofon Audio-Technica AT-LP3 wyposażony został we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy/liniowy, który umożliwia podłączenie gramofonu do systemu stereo, zarówno tego wykorzystującego wejście Phono, jak i wyposażonego wyłącznie w wejścia liniowe.


Pełen zestaw akcesoriów


W zestawie z gramofonem otrzymujemy pełen zestaw akcesoriów, dzięki którym urządzenie jest gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z pudełka. Na wyposażeniu otrzymujemy m.in. adapter do otwarzania płyt z prędkością 45 RPM czy pokrywę przeciwpyłową.


SEKCJA RAMIENIA


Typ ramienia:   Proste
Typ wkładki:   Dual Magnet
Stosunek sygnał/szum:    >50 dB (DIN-B)
Odczyt płyty:    Automatyczny
Poziom wyjścia:   Pre-amp “PHONO”: 1.5-3.6 mV nominal at 1 kHz, 5 cm/sec

SEKCJA NAPĘDU

Prędkość obrotowa:    33 1/3, 45
Przeniesienie napędu:    Pasek

INNE

Wyjście USB:    Tak
Wbudowany przedwzmacniacz:    Tak
Pokrywa w komplecie:    Tak

ZASILANIE

Pobór mocy (max):    2W

OGÓLNE

Wymiary (S x W x G) mm:    434 x 128 x 350
Waga kg:    5.2

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Masz pytania? Zadzwoń!

Nasi specialiści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Stereo HI-FI, HI-END: Marcin: 508 89 85 89.

Kino domowe, multiroom, instalacje AV: Przemek: 501 028 232.

  • Wyświetleń: 1105
  • Kod produktu: AT LP3
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.199,00zł
  • Netto: 974,80zł

Tagi: gramofon automatyczny, Audio-Technica