Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

OBELISK DT Transport płyt CD

OBELISK DT Transport płyt CD
OBELISK DT Transport płyt CD
OBELISK DT Transport płyt CD
OBELISK DT Transport płyt CD
OBELISK DT Transport płyt CD
OBELISK DT Transport płyt CD
OBELISK DT Transport płyt CD
7.490,00zł
Netto: 6.089,43zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: OBELISK DT
Wyświetleń: 1135
Oblicz ratę

Obelisk DT jest transportem płyt CD, wysyłającym dane w postaci cyfrowej do dowolnego przetwornika D/A.

DT został zaprojektowany w taki sposób, aby stał się jednym z najlepszych odtwarzaczy płyt CD na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny. Bezkompromisowe założenia wobec tego projektu oraz rozwiązania, które zazwyczaj można znaleźć jedynie w bardzo drogich transportach, powodują że DT jest idealnym partnerem dla szerokiego wachlarza DAC-ów, zaczynając od modułu DAC 1.2 (używanego jako opcja w wielu komponentach Heed Audio: Obelisk Si, Obelisk PRE, Dactilus), aż do idealnie dopasowanego do niego przetwornika Obelisk DA.

Na rynku audio mamy do czynienia z mnóstwem różnorakich przetworników cyfrowo-analogowych i niezbyt wieloma dobrymi transportami CD. Zrozumiałe jest więc sceptyczne podejście wobec tych ostatnich, a nawet przekonanie, że za jakość sygnału odpowiada wyłącznie DAC. Ta błędna koncepcja powoduje, że melomani poszukujący lepszego dźwięku wydają mnóstwo pieniędzy na dobre przetworniki i podłączają do nich zwykłe odtwarzacze CD używane w roli transportu. Rzeczywistość jest jednak trochę inna: jak najlepszy odczyt sygnału i jego przesył do DAC-a ma kluczowy wpływ na jakość konwersji cyfrowo-analogowej. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zalecamy oczywiście serię odsłuchów po to, aby zrozumieć, co może pokazać dedykowany transport. Jeśli jednak kochacie muzykę i poszukujecie prawdziwie muzykalnego sprzętu - nawet według najwyższych standardów analogowych - Obelisk DT może być Waszym źródłem docelowym.

Obelisk DT - Specyfikacja techniczna:

  • Rodzaje odtwarzanych płyt: CD-DA, CD-R, CD-RW (8, 12 cm), w tym HDCD
  • Formaty audio: CD DA, HDCD, MP3 Format wyjściowy (CD): 44.1 kHz/16 bitów S/PDIF Maks.
  • Pobór mocy: 15 W
  • Wymiary (Szer. x Wys. x Gł.): 220 x 85 x325 mm
  • Waga: 3.9 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO