Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Heed Abacus S + Streamer

Heed Abacus S + Streamer
Heed Abacus S + Streamer
Heed Abacus S + Streamer
Heed Abacus S + Streamer
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Heed Abacus S + Streamer
Heed Abacus S + Streamer
Heed Abacus S + Streamer
Heed Abacus S + Streamer
Heed Abacus S + Streamer
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
10.900,00zł
Netto: 8.861,79zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Abacus S + Streamer
Wyświetleń: 54

Dostępne opcje

Oblicz ratę

HEED ABACUS S + Streamer - Przetwornik DAC + Streamer

 

Abacus wyposażony jest w pięć wejść cyfrowych: po jednym koaksjalnym i BNC, dwa optyczne oraz jedno asynchroniczne USB.

Jest także wolne miejsce na opcjonalną kartę z dodatkowym wejściem. USB obsługuje sygnały PCM do 32 bit / 384 kHz oraz DSD 128, a pozostałe – PCM 24/192. Układy dokonujące obliczeń kontrolowana jest przez kwarcowe zegary z dedykowanymi zasilaczami liniowymi, które dostarczają stabilizowanego prądu w sposób ciągły.

Sekcja cyfrowa jest całkowicie odseparowana od analogowej, a w buforach wyjściowych zastosowano elementy dyskretne. Heed Abacus wzornictwem i rozmiarami jest perfekcyjnie dopasowany do partnerującego mu wzmacniacza Elixir. 

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Wejścia / Wyjścia RCA, BNC, Optyczne, USB Wyjście analog
  • Pasmo przenoszenia 3 Hz - 24 kHz
  • Kolor Srebrny
  • Waga 4.5 kg
  • Wymiary 22 x 8.7 x 32.5 cm
  • Gwarancja 2 lata
  • Częstotliwość próbkowania 32 / 44.1 / 48 / 88.2 / 96 / 176.4 / 192 / 352.8 / 384 kHz max. 32 bit and 2.8224 / 5.6448 MHz 1 bit native DSD
  • Poziom wyjścia 2.1 Vrms

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO