Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

MODULAR Q-FLT Filtr Sieciowy

MODULAR Q-FLT Filtr Sieciowy
MODULAR Q-FLT Filtr Sieciowy
1.650,00zł
Netto: 1.341,46zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: MODULAR Q-FLT
Wyświetleń: 1365
Oblicz ratę

MODULAR Q-FLT Filtr sieciowy

Q-FLT jest filtrem blokującym napięcie zasilania DC, zaprojektowanym w celu znacznego zmniejszenia wpływu szumu, zanieczyszczonego i przesuniętego DC napięcia sieciowego, które może powodować nieporządane problemy w systemach audio.

Heed MODULAR Q-FLT Filtr sieciowy - Dane techniczne

  • blokowanie napięcia stałego do 1,3 V

  • Wytrzymałość prądowa 6 A przy dowolnym napięciu sieciowym

  • Wejście i wyjście IEC z wyłącznikiem

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO