Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

THESIS DELTA

THESIS DELTA
THESIS DELTA
THESIS DELTA
THESIS DELTA
THESIS DELTA
THESIS DELTA
THESIS DELTA
  • Stan: Dostępne
  • Model: THESIS DELTA
Wyświetleń: 881
14.900,00zł
Netto: 12.113,82zł
Oblicz ratę

HEED Thesis Delta to odtwarzacz CD, który bezproblemowo łączy się z wyrafinowaną rodziną analogową.

Oferuje najwygodniejszy sposób korzystania z cyfrowych nagrań w najlepszej możliwej jakości. Dzięki solidnemu mechanizmowi i sprytnie dostrojonemu wewnętrznemu systemowi zawieszenia, odczyt danych cyfrowych jest wyjątkowo precyzyjny. Od oddzielnych zasilaczy po szybki procesor, każdy segment współpracuje ze sobą, aby ta cyfrowo zakodowana muzyka była idealnie zdrowa.

Bez modułu DAC delta jest transportem z wieloma wyjściami cyfrowymi. Rozszerzając swoje możliwości o płytkę konwertera, zintegrowany odtwarzacz CD delta oferuje zdumiewającą analogową jakość i naprawdę urzekające doznania muzyczne.

HEED THESES DELTA - Specyfikacja techniczna:

  • Obsługiwane nośniki: CD-DA, CD-R
  • Obsługiwane formaty: CD digital audio
  • Output format: digital, 2-channel, 44.1 kHz, 16-bit
  • Wyjścia cyfrowe: S/PDIF coaxial (75 Ω RCA),TOSLINK optical I2S, BNC
  • Wyjścia analogowe: Line Level stereo RCA (2.2Vrms)
  • Waga: 5.5 kg
  • Wymiary: 22 x 8.5 x 32 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO