Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

HEED THESIS GAMMA

HEED THESIS GAMMA
HEED THESIS GAMMA
HEED THESIS GAMMA
HEED THESIS GAMMA
HEED THESIS GAMMA
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
16.900,00zł
Netto: 13.739,84zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: THESIS GAMMA
Wyświetleń: 1130
Oblicz ratę

HEED THESIS GAMMA - Końcówka mocy STEREO

 

Stereofoniczny wzmacniacz mocy Thesis γ (gamma) jest najbardziej wysportowanym członkiem rodziny. Z wielkim wysiłkiem udało nam się zmieścić dwa moduły Transcap klasy Thesis w jednej, dość małej, ale masywnej metalowej obudowie. Jego tablica tranzystorowa od ściany do ściany zapewnia ogromną energię dla dwóch kanałów muzycznych, bez najmniejszego poczucia konieczności. Jak na stereofoniczny wzmacniacz mocy w technologii Transcap, Thesis γ ma wyjątkowo dobrą ogólną odpowiedź transjentową.

Instrumenty perkusyjne brzmią żywo i realistycznie, stanowiąc podstawową bazę muzyczną. Podczas gdy wszystkie inne instrumenty i wokale błyszczą na swoim miejscu, razem tworzą koncertową atmosferę, w której można poczuć przymrużeniem oka muzyków, gdy wykonują nowy takt.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Wejścia: 1 x line input
  • Wyjścia: Stereo 4 mm speaker
  • Moc (max): 110 W / channel
  • Impedancja obciążenia (min.): 1.6 Ω
  • Pobr mocy: 350 W
  • Wymiary (SxWxG): 22x8.5x32.5 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO