Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

THESIS LAMBDA Przedwzmacniacz

THESIS LAMBDA Przedwzmacniacz
THESIS LAMBDA Przedwzmacniacz
THESIS LAMBDA Przedwzmacniacz
THESIS LAMBDA Przedwzmacniacz
THESIS LAMBDA Przedwzmacniacz
14.490,00zł
Netto: 11.780,49zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: THESIS LAMBDA
Wyświetleń: 1033
Oblicz ratę

HEED Thesis Lambda to przedwzmacniacz dla fanów analogowych.

Możesz wybierać spośród pięciu źródeł analogowych i regulować głośność za pomocą słuchawki RC, ale to wszystko, co możesz uzyskać ze świata cyfrowego dzięki temu przedwzmacniaczowi o czystym kroju. Od strony analogowej jest to jednak najbardziej wyrafinowany przedwzmacniacz, jaki kiedykolwiek zbudował Heed. Układ wzmacniacza Thesis λ jest czystą wersją sekcji analogowej Thesis α.

Przy braku obwodów cyfrowych nie ma powodu, by cokolwiek narażać na kompromis. Dążąc do uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku, Thesis λ oferuje wyjątkową konstrukcję PCB, unikalną dla naszych przedwzmacniaczy z linii Thesis. W trybie samodzielnym jest to bardzo solidne i wydajne urządzenie z solidnym wewnętrznym zasilaniem. Istnieje jednak możliwość ulepszenia tej niezwykłej wydajności do jeszcze bardziej zdumiewającego poziomu.

Zewnętrzny zasilacz Thesis π dodaje klarowności, precyzji i gładkości prezentacji.

HEED Thesis Lambda - Specyfikacja techniczna:

  • Wejścia: 5 analogue
  • Wyjścia: 1 pre output / 1 tape out
  • Zasilanie: internal / Thesis P
  • Pobór mocy: 60 W
  • Waga: 9 kg
  • Wymiary (SxWxG): 22 x8.5x36 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO