Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

HEED THESIS PHI

HEED THESIS PHI
HEED THESIS PHI
HEED THESIS PHI
HEED THESIS PHI
HEED THESIS PHI
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
11.900,00zł
Netto: 9.674,80zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: THESIS PHI
Wyświetleń: 1176
Oblicz ratę

HEED THESIS PHI - Przedwzmacniacz gramofonowy

 

Thesis φ (phi) to bezkompromisowy przedwzmacniacz gramofonowy dla wszystkich koneserów płyt winylowych korzystających z najwyższej klasy gramofonu. Podobnie jak przedwzmacniacze α czy λ, również zasilany jest z bliźniaczego zasilacza Thesis π. Dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych obwodów wzmacniacza – MM (ruchomy magnes) i MC (ruchoma cewka) – możliwe jest jednoczesne korzystanie z dwóch gramofonów. Dopasowanie wkładki jest wysoce konfigurowalne pod kątem wzmocnienia i impedancji na tylnym panelu urządzenia za pomocą zworek. Charakterystyki szumów, zakres dynamiki, headroom i pasmo przenoszenia Thesis φ nie mają sobie równych.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Wejścia: 1 x MM / 1 x MC
  • Wyjścia: 1 x MM 50 Ω / 1 x MM 600 Ω / 1 x MC 50 Ω / 1 x MC 600 Ω
  • Wzmocnienie MC: 44/50/56/62/68/74 dB
  • Wzmocnienie MM: 33/48 dB
  • Noise floor: -90 dBV (MC) / -84 dBV (MM)
  • Impedancja wejściowa MC: 100/220/470/1000 Ω MM: 47 kΩ / 150 pF
  • Opcjonalne zasilanie: Thesis Pi
  • Wymiary (SxWxG): 9.5x7.5x22 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO