Indiana Line Diva 552

Indiana Line Diva 552

Indiana Line Diva 552


Indiana Line Diva 552 wprowadza serię Diva do świata najwyższej jakości dźwięku. Te wolnostojące kolumny głośnikowe zachwycają swoją elegancką stylistyką i wysoką jakością brzmienia. Dzięki smukłym obudowom z łatwością dopasowują się do dowolnego wystroju wnętrza, umożliwiając zbudowania zaawansowanego systemu stereo i zestawu kina domowego.

Diva 552 to doskonała propozycja dla wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów jest elegancka, trwała i dostarcza perfekcyjnie czysty dźwięk. Obudowa wykonana została z płyty MDF o grubości 18 mm i dodatkowo usztywniona jest specjalnymi wzmocnieniami. W tej stabilnej konstrukcji projektanci umieścili trzy przetworniki: 26-milimetrową kopułkę wysokotonową oraz dwie 140-milimetrowe jednostki – średniotonową i niskotonową.

Tweeter umieszczony jest wewnątrz specjalnego gumowego pancerza. Rozwiązanie to pozwala odizolować kopułkę od drgań obudowy. Efektem jest absolutnie czysty, pozbawiony zniekształceń dźwięk. Detaliczność i naturalność zakresu średniotonowego gwarantuje przetwornik z membraną Curv. Materiał ten jest niezwykle sztywny i lekki, a przy tym doskonale tłumi niepożądane wibracje. Głośnik ten, podobnie jak niskotonowy, wykorzystuje odlewany z aluminium kosz. Rozwiązanie to zazwyczaj stosowane jest znacznie droższych konstrukcjach i pozwala uzyskać maksymalną sztywność przy minimalnych zniekształceniach.

Perfekcyjne dopracowanie konstrukcji przekłada się na jakość brzmienia. Diva 552 dostarcza neutralny, precyzyjny i detaliczny dźwięk z niezwykle mocnym basem. Przyjemność słuchania zwiększa spójne połączenie wszystkich zakresów, dzięki czemu ta kompaktowa kolumna głośnikowa dostarcza zrównoważony, a jednocześnie bogaty dźwięk. Wysoką klasę produktu i jego nowoczesną stylistykę podkreśla błyszczące wykończenie czarnym lakierem fortepianowym.


KONSTRUKCJA


System - 3-drożny
Obudowa - Bass-reflex

DANE TECHNICZNE


Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa - 30-130 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy - 140 mm
Przetwornik średniotonowy - 140 mm
Przetwornik wysokotonowy - 26 mm
Pasmo przenoszenia - 40-22000 Hz
Skuteczność - b.d.
Impedancja - 4-8 Ω
Częstotliwość podziału - 300/2800 Hz

OGÓLNE


Wymiary (S x W x G) mm - 160 x 825 x 240
Waga kg - 12.1
Wersje wykończenia - Czarny połysk

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 1450
  • Kod produktu: Diva 552
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.947,00zł
  • Netto: 1.582,93zł

Minimalna ilość zamówienia to 2

Tagi: Głośniki, Indiana Line, Diva, Głośniki wolnostojące, kino domowe