Indiana Line Tesi 742

Indiana Line Tesi 742

Indiana Line Tesi 742


Głośnik centralny Tesi 742 to idealne połączenie funkcjonalności i dobrego brzmienia z nowoczesnym wzornictwem. Ze swoimi kompaktowymi rozmiarami jest niezwykle łatwy w instalacji. Teraz nawet ograniczona przestrzeń nie stanowi przeszkody podczas komponowania zestawu kina domowego.

Tesi 742, podobnie jak głośnik centralny Tesi 740, wykorzystuje obudowę wzmocnioną przez panel frontowy z MDF-u. Wytrzymałość całej konstrukcji zwiększają wewnętrzne usztywnienia. Ponadto obudowa wygłuszona jest wewnętrznie za pomocą włókna poliestrowego. Wszystkie te rozwiązania pozwoliły stworzyć obudowę odporną na niepożądany rezonans. To z kolei pozwala uzyskać czysty, niezniekształcony dźwięk.

Centralną część płyty czołowej zajmuje 26-milimetrowy głośnik wysokotonowy. Jednostka ta wykorzystuje jedwabną kopułkę i umieszczona jest wewnątrz wentylowanej komory rezonansowej. Siłę napędową dostarcza magnes neodymowy. Z lewej i prawej strony kopułki wysokotonowej projektanci umieścili dwa przetworniki niskotonowe. To 120-milimetrowe jednostki z membranami wykonanymi z polipropylenu wzmacnianego miką. Siłę napędową zapewniają magnesy neodymowe, dwukrotnie większe niż te stosowane w serii Nota. Sekcja niskotonowa współpracuje z systemem bass-reflex, którego wylot znajduje się na tylnej ściance.

Dopełnieniem funkcjonalności i dobrego brzmienia jest nowoczesna stylistyka głośnika. Model ten wyróżnia się eleganckim, błyszczącym wykończeniem. Dzięki temu Tesi 742 perfekcyjnie dopasowuje się do dowolnego wystroju wnętrza.


KONSTRUKCJA


System - 2-drożny
Obudowa - Bass-reflex

DANE TECHNICZNE


Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa - 30-100 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy - 2 x 120 mm
Przetwornik wysokotonowy - 26 mm
Pasmo przenoszenia - 55-22000 Hz
Skuteczność - b.d.
Impedancja - 4-8 Ω
Częstotliwość podziału - 2600 Hz

OGÓLNE


Wymiary (S x W x G) mm - 350 x 135 x 240
Waga kg - 5.0
Wersje wykończenia - Biały połysk, Czarny połysk

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 1416
  • Kod produktu: Tesi 742
  • Dostępność: Na stanie
  • 898,00zł
  • Netto: 730,08zł

Dostępne opcje

Tagi: Głośniki, Indiana Line, Tesi, Głośnik centralny, efektowy kino domowe