Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KECES AUDIO P14

KECES AUDIO P14
KECES AUDIO P14
KECES AUDIO P14
KECES AUDIO P14
KECES AUDIO P14
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
8.140,00zł
Netto: 6.617,89zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: P14
Wyświetleń: 41
Oblicz ratę

KECES AUDIO P14 - Zasilacz liniowy

 

Ultraniskoszumowy zasilacz liniowy Keces P14 jest młodszym i mniejszym bratem topowego modelu Keces P28. Przy swojej wadze 7 kilogramów i połowę niższej obudowie w stosunku do P28 - zachowuje wszystkie jego zalety.

Obudowa wykonana jest w całości z litego aluminium, posiada stożkowe nóżki Audio Grade, masywny transformator toroidalny wysokiej klasy. Wszystko po to, by zapewnić dostarczenie czystej energii bez jakichkolwiek zniekształceń, szumów i brzęczenia.

Na przedniej ściance zasilacza Keces P14 umieszczono dwa analogowe wskaźniki informujące o aktualnym natężeniu prądu dla dwóch stref oraz przełączniki napięć dla tych stref. Zasilacz Keces P14 przeznaczony jest do zastosowania w rozbudowanych systemach audio składających się z wielu komponentów zasilanych za pomocą zewnętrznych zasilaczy. Dzięki wyposażeniu zasilacza w aż 4 wyjścia o regulowanych napięciach (od 5 do 24V), może ono zasilać wzmacniacze słuchawkowe, switche ethernetowe, routery internetowe, odbiorniki TV-SAT, przetworniki cyfrowo-analogowe, a nawet gramofony. Dodatkowym wyposażeniem jest zasilane gniazdo USB 5V 2A wyposażone w filtr przeciwzakłóceniowy, doskonałe do zasilania przetworników USB i poprawy jakości ich brzmienia.

Biorąc pod uwagę cenę oraz ilość stref napięć, Keces P14 będzie doskonałym uzupełnieniem komponentów klasy wyższej i high-end. Choć oczywiście może być świetnym uzupełnieniem każdego systemu audio. 

 

Cechy liniowego zasilacza Keces P14:

 • Wysokiej jakości transformator toroidalny dostarczający czystą moc.
 • Oddzielne uziemienie dla każdej szyny wyjściowej.
 • Ultra niski poziom szumu.
 • Brak szumu lub brzęczenia dla 50Hz i obciążenia szczytowego.
 • Nowo zaprojektowany obwód, który nie używa żadnych układów scalonych. Jest to prawdziwie analogowy projekt.
 • Technologia Quantum Resonance "która zapewnia subtelne pole sprawiające, że wszystkie elementy elektromechaniczne rezonują w unisonie, aby poprawić spójność i tajming."
 • Dostępne są 4 strefy, a każda z nich jest odseparowana.
 • Izolator USB dla systemów klasy audiofilskiej. Obsługa PCM do 24Bit/96kHz. Obsługa DSD do DSD64.
 • Nowe, firmowe stożkowe nóżki Audio Grade.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napięcie i prąd wyjściowy

Strefa I: 5V/7V/9V/12V, 4A.
Strefa II: 12V/15V/19V/24V, 6A.
Strefa III: 5V/9V, 2A.
Strefa IV: USB 5V, 2A.

 Izolator USBObsługa niskiej i pełnej prędkości transmisji danych dla 1,5 Mbps i 12 Mbps.
 Zastosowanie1. Systemy klasyfikacji audiofilskiej.
2. Zabezpieczenia urządzeń.
3. Urządzenia pomiarowe, aparatura badawcza.
4. Urządzenia medyczne.
 Szumy falowe<100uV przy pełnym obciążeniu
<10uV przy 60% obciążenia
 Zapotrzebowanie na moc

Czuwanie: 0,5 Watta

Pełna moc: 500 Wattów

 ObudowaPełne aluminium
 Wymiary300x279x66 mm
 WagaNetto: 7 kg
Waga z opakowaniem: 9 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.
 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO