Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KECES AUDIO P28

KECES AUDIO P28
KECES AUDIO P28
KECES AUDIO P28
KECES AUDIO P28
KECES AUDIO P28
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
13.020,00zł
Netto: 10.585,37zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: P28
Wyświetleń: 55
Oblicz ratę

KECES AUDIO P28 - Zasilacz liniowy z sześcioma wyjściami

 

Mierzący 300 x 279 x 133 mm zasilacz liniowy Keces P28 waży aż 14 kilogramów. To raczej dużo. Wynika to z zastosowania potężnego transformatora, grubych aluminiowych paneli o grubości 4mm oraz stalowej kratownicy stabilizującej obudowę urządzenia. Umożliwia to zarówno ochronę przed szkodliwymi interferencjami RFI/EMI oraz lepsze rozpraszanie ciepła.

Wewnątrz solidnego chassis znajduje się masywny transformator toroidalny wysokiej klasy otoczony baterią kondensatorów i innych komponentów. Taki układ pozwala zredukować poziom szumów i zwiększyć ilość dostępnej czystej energii.

Na przedniej ściance zasilacza Keces P28 umieszczono przełączniki napięć dla 4 głównych wyjść oraz analogowe wskaźniki informujące o aktualnym natężeniu prądu dla każdego z nich. Informacje te pozwalają monitorować stabilność pracy zasilacza. Podświetlenie wskaźników i led-ów można wyłączyć, co - dla wielu - może być zaletą.

 

 

Zasilacz Keces P28 przeznaczony jest do zastosowania w rozbudowanych systemach audio składających się z wielu komponentów zasilanych za pomocą zewnętrznych zasilaczy. Dzięki wyposażeniu rządzenia w aż 5 wyjść o regulowanych napięciach [od 5 do 24V], może on zasilać wzmacniacze słuchawkowe, switche ethernetowe, routery internetowe, odbiorniki TV-SAT, przetworniki cyfrowo-analogowe a nawet gramofony. Dodatkowym wyposażeniem jest zasilane gniazdo USB 5V 2A wyposażone w filtr przeciwzakłóceniowy, doskonałe do zasilania przetworników USB i poprawy jakości ich brzmienia 

Idealnym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie urządzenia Keces P28 do zasilania całego systemu. Pozwala to bowiem na kompletną eliminację zbędnego szumu i zniekształceń sygnału. Użytkownicy słuchawek i kolumn aktywnych wyraźnie odczują poprawę jakości brzmienia wynikającą z poprawy stosunku poziomu sygnału do szumu.

Biorąc pod uwagę cenę oraz ilość stref napięć, Keces P28 będzie zestawiane z komponentami klasy wyższej i high-end. Choć oczywiście może być doskonałym uzupełnieniem każdego systemu audio.

Oczekiwany skok poprawy brzmienia zależy jednak od wielu czynników: konfiguracji systemu, poziomu komponentów i jakości prądu zasilającego. Jeżeli zasilanie jest czyste i stabilne, zastosowanie nowego zasilacza może nie przynieść natychmiastowych, spektakularnych rezultatów. Zawsze jednak warto spróbować.

 

Kompatybilność i opcje wyjść DC

 • Wyjście DC 24V: przedwzmacniacz gramofonowy lub inne urządzenia audio zasilanych prądem stałym 24V
 • Wyjście DC 20V: laptop lub inne urządzenia audio zasilane prądem stałym 20V
 • Wyjście DC 19V: komputer [NUC, Thin ITX], laptop lub inne urządzenia audio zasilane prądem stałym 19V
 • Wyjście DC 18V: urządzenia Pro-Ject lub inne urządzenia audio zasilane prądem stałym 18V
 • Wyjście DC 15V: urządzenia Alpha Design Labs lub inne urządzenia audio zasilane prądem stałym 15V
 • Wyjście DC 12V: Mac Mini lub inne urządzenia audio zasilane prądem stałym 12V
 • Wyjście DC 9V: urządzenia SoTM lub inne urządzenia audio zasilane prądem stałym 9V
 • Wyjście DC 7V: urządzenia SoTM lub inne urządzenia audio zasilane prądem stałym 7V
 • Wyjście DC 5V: urządzenia Squeezebox lub inne urządzenia audio zasilane prądem stałym 5V
 • Wyjście USB, prąd 5V @ 2A: przetworniki cyfrowo-analogowe zasilane przez wejście USB prądem stałym 5V

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napięcie i prąd wyjściowy

Strefa I: 5V/7V/9V/12V, 4A.
Strefa II: 12V/15V/19V/24V, 6A.
Strefa III: 5V/9V, 2A.
Strefa IV: USB 5V, 2A.

 Izolator USBObsługa niskiej i pełnej prędkości transmisji danych dla 1,5 Mbps i 12 Mbps.
 Zastosowanie1. Systemy klasyfikacji audiofilskiej.
2. Zabezpieczenia urządzeń.
3. Urządzenia pomiarowe, aparatura badawcza.
4. Urządzenia medyczne.
 Szumy falowe<100uV przy pełnym obciążeniu
<10uV przy 60% obciążenia
 Zapotrzebowanie na moc

Czuwanie: 0,5 Watta

Pełna moc: 500 Wattów

 ObudowaPełne aluminium
 Wymiary300x279x66 mm
 WagaNetto: 7 kg
Waga z opakowaniem: 9 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.
 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO