Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KECES AUDIO P3

KECES AUDIO P3
KECES AUDIO P3
KECES AUDIO P3
KECES AUDIO P3
KECES AUDIO P3
KECES AUDIO P3
KECES AUDIO P3
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
2.330,00zł
Netto: 1.894,31zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: P3
Wyświetleń: 524

Dostępne opcje

Oblicz ratę

KECES AUDIO P3 - Zasilacz liniowy

 

KECES AUDIO P3 dostępny jest w poniższych konfiguracjach:

 • P3 typ 0 (5/7/9V 3A, 5/7/9V 3A)
 • P3 typ 1 (5/7/9V 3A, 12/15/16V 3A)
 • P3 typ 2 (12/15/16V 3A, 12/15/16V 3A)

 

Powszechnie znanym faktem jest wrażliwość sprzętu audio/video na jakość zasilającego je prądu. Wiele urządzeń jest standardowo wyposażona w zasilacze impulsowe - są one, po prostu, bardzo tanie. Wymiana takiego zasilacza na lepszą konstrukcję może przynieść zadziwiającą poprawę brzmienia. Dobre zasilanie prowadzi do wyraźnej poprawy muzykalności oraz cichszego tła połączonego z większą dynamiką.

Zasilacze liniowe produkowane przez Keces Audio to jedno z najlepszych rozwiązań dla miłośników dźwięku i obrazu: w wyjątkowy sposób łączą moc, precyzję i wydajność. Zastosowanie zasilacza liniowego Keces Audio to szybki sposób poprawy działania streamerów, konwerterów cyfrowo-analogowych, przedwzmacniaczy gramofonowych, gramofonów, procesorów obrazu, odtwarzaczy plików, wzmacniaczy słuchawkowych, kolumn elektrostatycznych i wielu innych urządzeń. Nawet podłączenie do zasilacza Keces Audio routera lub switcha sieciowego może dać wyraźną poprawę jakości systemu.

Zasilacz Keces S3 może dostarczać prąd jednocześnie do dwóch komponentów, nawet jeśli wymagają różnego napięcia. Jest on bowiem dostępny w dwóch wersjach: jedna oferuje dwa wyjścia o tym samym zakresie napięcia; druga – pozwala na zasilanie urządzeń wymagających różnego napięcia. W obu wersjach każde z wyjść może opuszczać prąd o maksymalnym natężeniu 3A.

 

Układ elektroniczny zasilacza Keces S3 zbudowany jest z komponentów najwyższej jakości. Charakteryzuje go wysoka wydajność, znacznie przekraczająca możliwości normalnych zasilaczy liniowych. Ilość traconej energii redukowana jest do minimum. Stabilizacja napięcia zachodzi w układzie dyskretnym. W zasilaczu nie występuje tradycyjny regulator napięcia.

Efektem zastosowania zasilacza Keces S3 jest znacznie bardziej naturalna reprodukcja dźwięku, którą charakteryzuje lepsza dynamika połączona z wyraźnym wyciszeniem tła.

 

Najważniejsze cechy

 • Transformator toroidalny wysokiej klasy zapewnia czystą moc
 • Osobna masa dla każdej szyny wyjściowej
 • Wyjątkowo niski poziom szumów
 • Brak szumów dla 50Hz i szczytowego obciążenia
 • Dwa wyjścia prądu 3A
 • Układ ochrony przed wzrostem temperatury
 • Obudowa z aluminiowych paneli grubości 3mm chroni przed szkodliwymi interferencjami EMI/RFI

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Dual Output Version1. 5V/7V/9V + 12V/15V/16V
2. 12V/15V/16V + 12V/15V/16V
DC Connector

2.5mm Barrel.

AC Input Voltage

110V-120V, 60Hz / 220V-240V, 50Hz (Switchable).

Zużycie prądu

120W (przy pełnej mocy wyjściowej)

Obudowa

3mm Aluminum

Wymiary (sz x gł x w)

220x220x66mm

Waga

3.5KG

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.
 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO