Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KECES AUDIO P6

KECES AUDIO P6
KECES AUDIO P6
KECES AUDIO P6
KECES AUDIO P6
KECES AUDIO P6
KECES AUDIO P6
KECES AUDIO P6
KECES AUDIO P6
KECES AUDIO P6
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
2.790,00zł
Netto: 2.268,29zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: P6
Wyświetleń: 93
Oblicz ratę

KECES AUDIO P6 - Ultraniskoszumowy zasilacz liniowy

 

KECES AUDIO P6 DOSTĘPNY JEST W PONIŻSZEJ KONFIGURACJI:

  • 5/7/9/12V, 12/15/19/24V 3A

 

Znanym problemem w sprzęcie audio/video jest czułość podłączonego zasilacza. Wiele urządzeń jest standardowo wyposażonych w zasilacz impulsowy, ponieważ jest on znacznie tańszy. W tych urządzeniach można uzyskać zadziwiającą poprawę jakości dźwięku poprzez wymianę standardowego zasilacza na lepszy. Muzykalność wzrośnie zauważalnie, tło będzie cichsze, a dynamika poprawiona.

Liniowe zasilacze Keces Audio stanowią unowocześnienie, które w wyjątkowy sposób łączy moc, precyzję i wydajność, co czyni je najlepszym wyborem dla każdego entuzjasty audio/wideo. To bardzo prosty sposób, aby znacząco ulepszyć swój streamer, przetwornik D/A, przedwzmacniacz gramofonowy, gramofon, procesor wideo, odtwarzacz multimedialny, wzmacniacz słuchawkowy, głośniki elektrostatyczne (Martin Logan) i tym podobne. Nawet podłączenie go do modemu, routera lub przełącznika sieciowego przyniesie znaczną poprawę!

 

Korzystając z zasilacza Keces P6 można zasilać dwa urządzenia jednocześnie, nawet jeśli wymagają one różnych napięć, ponieważ P6 ma dwie różne strefy z 4 różnymi, wybieranymi napięciami. We wszystkich przypadkach możesz pobierać do 3 Amperów na każde wyjście. Elektronika wewnątrz jest wyjątkowo niezawodna i ma wysoką sprawność w porównaniu do zwykłych liniowych konstrukcji zasilaczy, więc straty energii są ograniczone do minimum. Stabilizacja odbywa się za pomocą konstrukcji dyskretnej, nie ma tu standardowego regulatora napięcia IC.

Dzięki zasilaczowi P6 doświadczycie bardziej naturalnej reprodukcji, większej dynamiki i mocy, która będzie szła w parze z mniejszym szumem tła.

 

Zalety:

  • Wysokiej jakości transformator toroidalny zapewnia czystą moc.
  • Oddzielne uziemienie dla każdej szyny wyjściowej.
  • Ultra niski poziom szumu.
  • Brak szumu lub brzęczenia dla 50Hz i obciążenia szczytowego.
  • Nowo zaprojektowany obwód, który nie używa żadnych układów scalonych. To jest prawdziwy projekt analogowy.
  • Podwójne wyjście zapewnia 3A dla każdego z nich.
  • Ochrona przed nadmierną temperaturą (OTP).

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napięcie i prąd wyjściowyStrefa I: 5V/7V/9V/12V, 3A.
Strefa II: 12V/15V/19V/24V, 3A.
Szumy falowe<220uV przy pełnej mocy
<150uV przy 60 watach
Zapotrzebowanie na mocMaksimum 150 watów
Konstrukcja obudowyW całości z aluminium
Wymiary220x220x66 mm (SxGxW)
Waga

urządzenie: 3 kg,

z opakowaniem 4 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.
 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO