Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KECES AUDIO S4

KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
KECES AUDIO S4
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
18.610,00zł
Netto: 15.130,08zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: S4
Wyświetleń: 176
Oblicz ratę

KECES AUDIO S4 - Przedwzmacniacz liniowy ze wzmacniaczem słuchawkowym i przedwzmacniaczem gramofonowym

 

Nowy przedwzmacniacz stereofoniczny KECES S4 wykorzystuje topologię obwodu single-ended, bez sprzężenia zwrotnego, co obiecuje przetwarzanie sygnału ze szczególnie wyraźną, szczegółową prezentacją. KECES S4 posiada szereg wejść, dzięki czemu może być używany jako bardzo elastyczny przedwzmacniacz w wielu różnych konfiguracjach. Zarówno po stronie wejściowej, jak i wyjściowej znajdują się niezbalansowane gniazda RCA oraz zbalansowane gniazda XLR. Nie można nie wspomnieć o wyjściu słuchawkowym, które znajduje się z przodu przedwzmacniacza stereo KECES S4 wraz z obrotowym enkoderem do wyboru aktywnego wejścia, dwoma przyciskami i przełącznikiem, a także wyświetlaczem. Złącze słuchawkowe zaprojektowano jako 4-pinowe XLR.

 

 

Budowa

Przedwzmacniacz KECES S4 jest świadectwem niezachwianego zaangażowania marki w precyzję projektowania i doskonałość wykonania. To arcydzieło audio, jest nie tylko urządzeniem elektronicznym, ale także dziełem sztuki. Konstrukcja, będąca wynikiem starannego przemyślenia, podnosi ogólną estetykę, zapewniając jednocześnie optymalną funkcjonalność.

Oddzielna obudowa dla zasilacza jest istotnym posunięciem inżynieryjnym, chroniącym wrażliwą sekcję gramofonową przed wszelkimi zakłóceniami, które mogą pochodzić z zasilacza. Obie obudowy mają identyczne wymiary, dzięki czemu można je bezproblemowo ustawiać jedna na drugiej. Blacha stalowa o grubości 3,5 mm, tworząca ciągły element od panelu przedniego do paneli bocznych, nie tylko emanuje poczuciem solidności, ale także zapewnia wizualną harmonię. Celowe wygięcie o promieniu jednego centymetra po obu stronach przedniego panelu, rozciągające się do tylnej krawędzi, dodaje elegancji do projektu strukturalnego. Wisienką na torcie jest elegancki i funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

Wrażenie dotykowe blachy stalowej, pozbawionej jakiegokolwiek trzeszczenia, w połączeniu z solidną i odporną na odkształcenia obudową, odzwierciedla skrupulatną dbałość o szczegóły. Wydaje się, że inżynierowie KECES połączyli precyzję inżynierii elektrycznej z finezją inżynierii mechanicznej, tworząc produkt, który działa wyjątkowo i urzeka swoją namacalną i wizualną jakością. W świecie, w którym forma często podąża za funkcją, KECES S4 rzuca wyzwanie temu pojęciu, płynnie integrując oba te elementy, ustanawiając nowy standard wzornictwa i jakości wykonania w dziedzinie high-endowego sprzętu audio.

 

 

Obsługa optycznego systemu przetworników

DS Audio lub Digital Stream Corporation, jak oficjalnie nazywa się japońska firma, to producent, który potrafi wymyślić bardzo nietypowe rozwiązania, a mianowicie optyczne systemy przetworników. Kierują się oni mottem "Create the future of analogue music" i aby temu sprostać, podnieśli reprodukcję muzyki z płyt winylowych na zupełnie nowy poziom jakości, a mianowicie poprzez wspomniane wcześniej optyczne systemy przetworników.

Te systemy przetworników opierają się na zupełnie innej zasadzie niż znane wkładki MM lub MC. Wykorzystywane są tutaj czujniki optyczne, które wykorzystują wiązkę światła do określenia odchylenia nośnika igły, a tym samym przekształcają je w sygnały elektryczne w szczególnie precyzyjny sposób, prawie wolny od jakiejkolwiek bezwładności znanych systemów. Oczywiście system wkładek gramofonowych działający w ten sposób wymaga zupełnie innych przedwzmacniaczy i właśnie taki system można teraz znaleźć w nowym przedwzmacniaczu stereo KECES S4 - we współpracy DS Audio i KECES Audio.

Oprócz przedwzmacniacza gramofonowego wyposażonego w obsługę wkładek MM i MC, nowy przedwzmacniacz stereo KECES S4 posiada również specjalny korektor DS Audio.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 Wejścia  MM/MC*1 / optyczne*1 / RCA*1 / XLR*2
 Impedancja wejściowa  MC: 56/100/220/470/47K
 MM: 47K
 OPT: Ponad 10K
 RCA/XLR: 170K
 Wyjścia  RCA*2 / XLR*1 / słuchawkowe XLR-4-stykowe
 Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD+N)  MM<0,02%, MC<0,05%, OPT<0,04%
 RCA<0,0015%, XLR<0,0015%
 Poziom sygnału do szumu MM: 78dB A-ważone
 MC: 70dB A-ważony
 Optyczne: 75dB A-ważone
 RCA: 110dB A-ważone
 XLR: 110dB A-ważone
 Wzmocnienie  MM: 52dB / MC: 72dB / OPT: 32dB
 RCA/XLR: 20dB
 Pobór prądu Tryb gotowości: 0,5 W
 Maksimum: 90 W
 Obudowa W całości aluminiowa
 Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 300x279x66mm*2
 Waga Waga netto 4,5 kg (zasilanie) / 3,5 kg (pre)
 Waga przesyłki 10 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.
 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO