Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KECES AUDIO sPHONO + sPHONO POWER

KECES AUDIO sPHONO + sPHONO POWER
KECES AUDIO sPHONO + sPHONO POWER
KECES AUDIO sPHONO + sPHONO POWER
KECES AUDIO sPHONO + sPHONO POWER
KECES AUDIO sPHONO + sPHONO POWER
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
13.950,00zł
Netto: 11.341,46zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: KECES AUDIO sPHONO + sPHONO POWER
Wyświetleń: 77
Oblicz ratę

KECES AUDIO Sphono + Sphono Power - Przedwzmacniacz gramofonowy

 

SPhono to wielowejściowy, referencyjny przedwzmacniacz gramofonowy marki KECES, uzupełniający linię wzmacniacza mocy S125 oraz przedwzmacniacza z przetwornikiem DAC S3.

Proszę nie sugerować się relatywnie niską ceną urządzenia. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów marki KECES, Sphono charakteryzuje się wybitnym stosunkiem oferowanej jakości i parametrów do ceny.

 

 

Dwuczęściowa konstrukcja zbalansowana dual mono

Zewnętrzny zasilacz zapewnia zestaw niezbędnych napięć (+/- 48V oraz 12V) aby zapewnić najwyższe parametry przetwarzania. Dzięki temu moduł przedwzmacniacza jest pozbawiony zakłóceń elektromagnetycznych. Dodatkowo, moduł przedwzmacniacza jest wykonany w technologii dual-mono, co zapewnia pełną separację kanałów. W pełni symetryczna konstrukcja części wzmocnienia zapewnia znakomity odstęp od szumów oraz wybitną dynamikę.

 

Współpraca z wkładkami gramofonowymi

Przedwzmacniacz SPhono zapewnia dopasowanie do większości wkładek gramofonowych dostępnych na rynku. Oferuje osobne, podwójne wejścia i nastawy dla wkładek MM i MC umożliwiając obsługę kilku gramofonów jednocześnie. Dla każdego z wejść istnieje możliwość konfiguracji parametrów w szerokim zakresie, w tym obciążalności, pojemności i wzmocnienia. Korzystając z przełącznika na płycie czołowej można uzyskać wzmocnienia o wartościach 40 i 46dB dla wkładek MM oraz 60 i 66dB dla wkładek MC. Obciążalność jest realizowana za pomocą wielo-kombinacyjnych przełączników o wartościach 56, 100, 220, 470Ohm, 1k2 i 47kOhm, co umożliwia uzyskanie również wartości pośrednich i mniejszych niż 56 Ohmów. 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Sphono

Odpowiedź częstotliwościowa

20-20Khz

Zniekształcenia THD

MM <0.002%, MC <0.09%.

Stosunek sygnał/szumMM 86dB wg krzywej A, MC 82dB wg krzywej A.
Impedancja wejścia

MM 47 kOhm, MC – zmienna 56/100/220/470/1K2/47K ohm.

Pojemność wejścia

MC100PF, MM 47/100/150/220/330/470PF

Wzmocnienie

40dB/46dB MM, 60dB/66dB MC.

Zasilanie

DC +- 48V and +15V  [zasilacz SPHONO POWER]

Obudowa

Aluminium 4 mm

Wymiary [sz/gł/wys]220x220x66mm
Waga

3,5KG

 

Sphono Power

Napięcie zasilania110V-120V, 60Hz / 220V-240V, 50Hz [przełączane]
Prąd na wyjściuDC +- 48V i +15V
Zużycie energii18 W
ObudowaAluminium 3 mm
Wymiary [sz/gł/wys]220x220x66mm
Waga5KG

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.
 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO