Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KLIPSCH R-40PM EUA

KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
KLIPSCH R-40PM EUA
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
1.199,50zł
Netto: 975,20zł
  • Stan: Chwilowo brak
  • Model: R-40PM EUA
Wyświetleń: 198

Dostępne opcje

Oblicz ratę
Cena za sztukę. Minimalna ilość zamówienia to 2

KLIPSCH R-40PM EUA - Kolumny podstawkowe

 

WYJĄTKOWY GŁOŚNIK TUBOWY - DŹWIĘK WYPEŁNIAJĄCY CAŁE POMIESZCZENIE

Doświadcz szerszej sceny dźwiękowej z naszym wyjątkowym głośnikiem tubowym Tractrix® 90° x 90°, który zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku, nawet przy dużej głośności. Powiedz swoim sąsiadom, że nie jest nam przykro.

ODTWARZAJ CO CHCESZ

Gry w 4K. Ekscytująca TV. Najlepsza nowa muzyka. R-40PM łatwo łączy się ze wszystkimi ulubionymi urządzeniami dzięki zintegrowanemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu, technologii bezprzewodowej Bluetooth®, cyfrowemu wejściu optycznemu oraz analogowemu wejściu RCA i USB. 

 

 

GŁĘBOKI BAS BEZ SUBWOOFERA

R-40PM tworzy dynamiczny korektor basów, zanurzając słuchacza w niesamowitej akustyce niezależnie od poziomu głośności. Konstrukcja wykorzystująca poszerzoną głębokość obudowy pozwala uzyskać cieplejsze basy i bardziej uderzający dźwięk - subwoofer nie będzie Ci potrzebny. (Jednak jeśli chcesz uzyskać więcej basu, skorzystaj z wyjścia sub-out dla bezproblemowej integracji.)

NIESAMOWITA AKUSTYKA - NIEWIELKIE ROZMIARY

Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności systemu i wyeliminowaniu potrzeby zewnętrznego wzmocnienia, dzięki czemu amplituner audio-wideo nie będzie potrzebny. Te aktywne monitory zmieszczą się na półce z książkami i na biurku komputerowym, dopełnią zestaw do gier lub domowe centrum rozrywki. Oszczędzaj przestrzeń bez utraty jakości dźwięku.

MIEDZIANE MEMBRANY TCP GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO

Wykonane w technologii TCP (Thermoformed Crystalline Polymer) głośniki niskotonowe wykorzystują stożki o bardziej stromym kącie, co pozwala na uzyskanie płynniejszej odpowiedzi w zakresie niskich częstotliwości oraz lepszą dokładność i transparentność. Niskoprofilowe magnetyczne maskownice pozwalają na łatwą zmianę charakteru - od eleganckiej czerni po oszałamiającą miedź.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Wejściabezprzewodowa technologia Bluetooth®, Phono/Liniowe analog (przełącznik i uziemienie), 3.5 mm analog mini jack, cyfrowy USB ,cyfrowy optyczny
WyjściaRCA Sub (do subwoofera aktywnego)
AkcesoriaPilot zdalnego sterowania + 2 baterie AAA, 4 m przewód głośnikowy z lutowanymi końcówkami, 2 m przewód zasilający, 2 m kabel USB typ A - B
Głośnik niskotonowy4" (10,16 cm), membrana TCP w kolorze miedzi
Głośnik wysokotonowy1" (2,54 cm) aluminiowy LTS w tubie Tractrix® 90° x 90°
Konstrukcjabass reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała70W (RMS), 140W (szczytowa)
Pasmo przenoszenia60 Hz - 20 kHz
Skuteczność100 dB
Waga8.3 kg
KolorCzarny
Wymiary30 x 14.5 x 25.65 cm
Wersja bluetooth4.0
Zasięg działania [m]do 10
Slot kart micro SDNie
Rozmowy telefoniczneNie
Kodek AACNie
Kodek aptXNie

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Klipsch Audio to amerykańska firma zajmująca się produkcją głośników i specjalistycznego sprzętu audio. Firma ma siedzibęw Indianapolis w stanie Indiana.

Została ona założona w Hope w stanie Arkansas w 1946 roku jako „Klipsch and Associates” Paula W. Klipscha.

Firma od tamtego czasu produkuje doskonałe głośniki i obudowy, a także z biegiem czasu rozwinęła produkcję wielu zaawansowanych technicznie, profesjonalnych urządzeń do wysokiej jakości systemów dźwiękowych.

Od momentu powstania Klipsch promuje stosowanie specjalnych głośników tubowych jako najbardziej doskonałego rozwiązania w dziedzinie sprzętu audio.

Mają one wysoką wydajność ( bardziej fachowo nazywaną „czułością”), co oznacza, że ​​napędzane nawet przez wzmacniacze o stosunkowo niewielkiej mocy,

potrafią oddać pełnię brzmienia muzyki i vokali.

Rozwiązania tubowe charakteryzują się niskimi zniekształceniami modulacji, co zdaniem założyciela Paula Klipscha jest bardzo ważne dla przyjemnego odbioru nagrań muzycznych.

Posiadają one szeroki zakres dynamiczny, co ma na celu, dokładne odtworzenie zarówno cichych, jak i głośnych dźwięków.

Ponadto wykazują kontrolowaną kierunkowość, co oznacza, że ​​wzór promieniowania jest kierunkowy, a nie dowolnie rozproszony i chaotyczny.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO