Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KLIPSCH RC-64 III CHERRY

KLIPSCH RC-64 III CHERRY
KLIPSCH RC-64 III CHERRY
KLIPSCH RC-64 III CHERRY
KLIPSCH RC-64 III CHERRY
CENA ZA SZTUKĘ
KLIPSCH RC-64 III CHERRY
KLIPSCH RC-64 III CHERRY
KLIPSCH RC-64 III CHERRY
KLIPSCH RC-64 III CHERRY
KLIPSCH RC-64 III CHERRY
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
8.199,00zł
Netto: 6.665,85zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: KLIPSCH RC-64 III
Wyświetleń: 125

Dostępne opcje

Oblicz ratę

KLIPSCH RC-64 III CHERRY - Kolumna centralna 

 

Topowy model serii Reference. Wysokiej jakości głośnik centralny kina domowego. Pokaźnych rozmiarów kolumna buduje fantastyczną dźwiękową scenę. Cztery wbudowane średnio - niskotonowe przetworniki o wielkości 6,5" i 1,75" tweeter sprawiają, że dźwięk jest perfekcyjny a dialogi bardzo wyraźne. RC-64 III wykonany jest z pyty MDF. Posiada naturalną okleinę. W szczególności dedykowany jest do współpracy z podłogowymi kolumnami serii RF-7 III.

 

90x90 tuba TractrixHorn

Przeprojektowana hybrydowa tuba wysokotonowa Tractrix®Horn pozwoliła na uzyskanie poprawy brzmienia w zakresie najwyższych częstotliwości oraz rozszerzenia sceny przedniej i dynamiki. Charakterystyczny kształt łączy w sobie okrągły wlot ze specjalnie uformowanym kwadratowym wylotem. Całość wykonana ze skompresowanej gumy zapewnia zwiększenie tłumienia wysokich częstotliwości, minimalizacje zniekształceń przekazu oraz poprawia szczegółowość. Tytanowa kopułka wysokotonowa wsparta hybrydową tubą Tractrix®Horn, zapewnia najczystszy i najbardziej naturalny dźwięk w swojej klasie.

 

 

Nowy tytanowy tweeter

Nowy 1,75" kompresyjny głośnik wysokotonowy zapewnia reprodukcję wysokich tonów z rzeczywistą dynamiką i najwyższej klasy precyzją. W połączeniu z hybrydową tubą Tractrix®Horn stanowią duet budujący wzorową jakość w przedniej scenie muzycznej kina domowego.

 

Membrany z Cerametallic®

Membrany z Cerametallic™, w kolorze miedzi, są bardzo lekkie i sztywne. Wykazują przy tym minimalne tendencje do zniekształceń. Membrany niskotonowe i nisko - średniotonowe z Cerametallic™ w połączeniu z tytanowym tweeterem i nowatorską hybrydową tubą Tractrix®Horn zapewniają najwyższą wydajność.

 

 

  • Każdy głośnik niskotonowy w kolumnie RC-64III ma specjalnie odlewaną aluminiową ramkę. Zrobiono to w celu zniwelowania zjawiska rezonansu.
  • Obudowy kolumny RC-64 III wykonane zostały z solidnej płyty MDF. Całość pokryta jest naturalną okleiną w trzech wersjach kolorystycznych. Kolumny wyglądają ekskluzywnie. Dopasować można je do pomieszczenia urządzonego w dowolnym stylu.
  • Maskownice w tym mdelu są półprzezroczyste. Na kolumnach trzymają się na magnetycznych uchwytach.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Głośnik niskotonowy4 x 6,5" (16,5 cm)
Głośnik wysokotonowy1,75" (4,45cm) tytanowy
Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia57 – 24kHz (+/– 3dB)
Skuteczność99 dB @ 2.83V / 1M
Waga25,5 kg
KolorBlack, Natural Cherry, Walnut
Wymiary20,3 x 91 x 38,1 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Klipsch Audio to amerykańska firma zajmująca się produkcją głośników i specjalistycznego sprzętu audio. Firma ma siedzibęw Indianapolis w stanie Indiana.

Została ona założona w Hope w stanie Arkansas w 1946 roku jako „Klipsch and Associates” Paula W. Klipscha.

Firma od tamtego czasu produkuje doskonałe głośniki i obudowy, a także z biegiem czasu rozwinęła produkcję wielu zaawansowanych technicznie, profesjonalnych urządzeń do wysokiej jakości systemów dźwiękowych.

Od momentu powstania Klipsch promuje stosowanie specjalnych głośników tubowych jako najbardziej doskonałego rozwiązania w dziedzinie sprzętu audio.

Mają one wysoką wydajność ( bardziej fachowo nazywaną „czułością”), co oznacza, że ​​napędzane nawet przez wzmacniacze o stosunkowo niewielkiej mocy,

potrafią oddać pełnię brzmienia muzyki i vokali.

Rozwiązania tubowe charakteryzują się niskimi zniekształceniami modulacji, co zdaniem założyciela Paula Klipscha jest bardzo ważne dla przyjemnego odbioru nagrań muzycznych.

Posiadają one szeroki zakres dynamiczny, co ma na celu, dokładne odtworzenie zarówno cichych, jak i głośnych dźwięków.

Ponadto wykazują kontrolowaną kierunkowość, co oznacza, że ​​wzór promieniowania jest kierunkowy, a nie dowolnie rozproszony i chaotyczny.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO