Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KLIPSCH RP-260F

KLIPSCH RP-260F
KLIPSCH RP-260F
KLIPSCH RP-260F
KLIPSCH RP-260F
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU Nowy
KLIPSCH RP-260F
KLIPSCH RP-260F
KLIPSCH RP-260F
KLIPSCH RP-260F
KLIPSCH RP-260F
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
 • Stan: Dostępne
 • Model: RP-260F
Wyświetleń: 58
1.499,00zł
Netto: 1.218,70zł

KLIPSCH RP-260F - Kolumny podłogowe

To podłogowy model serii Reference Premiere. Charakteryzują się niezwykle dynamicznym brzmieniem oraz wysoką skutecznością. Idealne do budowy wysokiej jakości systemu kina domowego lub zestawu Hi-Fi.

Zastosowane technologie:

90x90 tuba TractrixHorn

Przeprojektowana hybrydowa tuba wysokotonowa Tractrix®Horn pozwoliła na uzyskanie poprawy brzmienia w zakresie najwyższych częstotliwości oraz rozszerzenia sceny przedniej i dynamiki. Charakterystyczny kształt łączy w sobie okrągły wlot ze specjalnie uformowanym kwadratowym wylotem. Całość wykonana ze skompresowanej gumy zapewnia zwiększenie tłumienia wysokich częstotliwości, minimalizacje zniekształceń przekazu oraz poprawia szczegółowość. Tytanowa kopułka wysokotonowa wsparta hybrydową tubą Tractrix®Horn, zapewnia najczystszy i najbardziej naturalny dźwięk w swojej klasie.

Tytanowy głośnik wysokotonowy (LTS)

LTS (Linear Travel Suspension) technika polegająca na precyzyjnym umocowaniu membrany głośnika wysokotonowego w celu zapewnienia mu precyzyjnego - liniowego ruchu w obie strony. Zastosowano tę technikę po raz pierwszy w ekskluzywnej linii Klipsch Palladium. Zapewnia to odtwarzanie wysokich tonów z rzeczywistą dynamiką i najwyższej klasy precyzją.

Membrany z Cerametallic®

Membrany z Cerametallic™, w kolorze miedzi, są bardzo lekkie i sztywne. Wykazują przy tym minimalne tendencje do zniekształceń. Membrany niskotonowe i niskośredniotonowe z Cerametallic™ w połączeniu z tytanowym głośnikiem wysokotonowym LTS i nowatorską hybrydową tubą Tractrix®Horn zapewniają najwyższą wydajność.

TRACTRIX PORT

Port bass-reflex wykorzystany w kolumnach wykorzystuje nowatorską geometrię TRACTRIX. Technologia ta jest najbardziej wydajna. Jest najszybszym sposobem wyprowadzania powietrza z obudowy na zewnątrz jaka stosowana jest w podobnych konstrukcjach obecnych na rynku. Dzięki niej Klipsch zapewnia czyste, błyskawiczne i pełne mocy przetwarzanie basów.

Wykonanie

Obudowy kolumn modeli Reference Premiere wykonane zostały z solidnej płyty MDF. Całość pokryta jest okleiną w uniwersalnych kolorach. Kolumny wyglądają ekskluzywnie. Dopasować można je do pomieszczenia urządzonego w dowolnym stylu.

Maskownice

Maskownice serii Reference Premiere są półprzezroczyste. Na kolumnach trzymają się na magnetycznych uchwytach.


Specyfikacja Techniczna:

 • Pasmo przenoszenia: 34 Hz -25 kHz (+/- 3 dB)
 • Skuteczność: 97dB  (2.83V/1m)
 • Moc ciągła/szczytowa: 125 W/500 W
 • Impedancja znamionowa: 8 Ohm
 • Częstotliwość odcięcia zwrotnicy: 1800 Hz
 • Głośnik wysokotonowy: 1” tytanowy, wentylowany LTS, hybrydowa tuba Tractrix
 • Głośnik niskotonowy: 2 x 6.5” Cerametallic
 • Materiał obudowy: MDF
 • Typ obudowy: Bass Reflex
 • Wejścia: podwójne / bi-wire / bi-amp
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 100.6 x 22.9 x 44.8 cm
 • Waga: 22.45 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Klipsch objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO