Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KLIPSCH THX 504-L

KLIPSCH THX 504-L
KLIPSCH THX 504-L
KLIPSCH THX 504-L
KLIPSCH THX 504-L
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
KLIPSCH THX 504-L
KLIPSCH THX 504-L
KLIPSCH THX 504-L
KLIPSCH THX 504-L
KLIPSCH THX 504-L
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
3.937,00zł
Netto: 3.200,81zł
  • Stan: Chwilowo brak
  • Model: THX 504-L
Wyświetleń: 2476
Oblicz ratę

KLIPSCH THX 504-L - Głośnik instalacyjny

 

 

Seria Klipsch THX wykorzystuje tę samą, profesjonalną technologię, co nasze renomowane systemy kina domowego. Każdy głośnik Klipsch THX Ultra oferuje prawdziwy kinowy dźwięk w domowym zaciszu . Nasze głośniki w wyjątkowy sposób, dostarczają eksplozję detali w dowolnym filmowym formacie. Kolumny mogą być montowane w różnych konfiguracjach i zawsze sprostają oczekiwaniom słuchacza. THX-504-L (zastępuje PRO-6504-L-THX).

 

 

Certyfikat THX® SELECT2

 

Doskonałe brzmienie z instalacyjnego głośnika. Dzięki temu, że głośnik spełnia wymogi certyfikatu THX® SELECT zapewnia szeroki zakres dynamiki oraz doskonały dźwięk. Dostarcza spójne i atrakcyjne brzmienie nawet w większych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w zestawie kina domowego.

 

Wysokiej jakości dźwięk kinowy

 

Kolumna wykorzystuje cztery wysokowydajne, 5,25 calowe głośniki niskotonowe z membranami z włókna szklanego, które zapewniają potężne uderzenie basu. 1 calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy umieszczony został w nowo zaprojektowanej obudowie 90° x 90° wspartej technologią tubową Tractrix® Horn. 

 

Instalacja

 

Głośnik THX-504-L zapewnia ekscytujący, realistyczny dźwięk. Nie ważne czy jest zainstalowany poziomo, czy pionowo. Konstrukcja montażowa wyposażona została w solidny i pewny uchwyt. Zapewniają to równomierne dociskanie krawędzi głośnika do płyt gipsowo-kartonowych. Magnetyczna, biała maskownica zakrywa cały front głośnika. Można ją pomalować w swoim ulubionym kolorze.

 

Wzornictwo

 

Obudowy serii instalacyjnej głośników Klipsch THX zbudowane są z tych samych elementów. Jest to połączenie między innymi: MDF-u, aluminiowego panelu frontowego, ABS-u. Budując w pomieszczeniu zestaw nagłaśniający oparty na modelach THX mamy pewność nie tylko spójności brzmienia ale i harmonii wizualnej.

 

 

DANE TECHNICZNE:

Moc krótkotrwała/długotrwała 600W/150W

Głośnik niskotonowy 4 x 5,25” (13.3cm) przetworniki o dużej wydajności, membrana z włókna szklanego

Głośnik wysokotonowy 1" (2,5cm) tytanowa kopułka, umieszczona w tubie 90° x 90° Tractrix® Horn

Impedancja 8 Ω

Kolor biała maskownica z możliwością malowania

Konstrukcja dwudrożna, ścienna

Pasmo przenoszenia 46 Hz - 20 kHz +/- 3dB

Skuteczność 92dB

Waga 8,3kg

Wymiary 72.4 cm H x 20.3 cm W

Wymiary otworu do zabudowy 69.2 cm x 16.5 cm

Głębokość montażowa 9,5 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Klipsch Audio to amerykańska firma zajmująca się produkcją głośników i specjalistycznego sprzętu audio. Firma ma siedzibęw Indianapolis w stanie Indiana.

Została ona założona w Hope w stanie Arkansas w 1946 roku jako „Klipsch and Associates” Paula W. Klipscha.

Firma od tamtego czasu produkuje doskonałe głośniki i obudowy, a także z biegiem czasu rozwinęła produkcję wielu zaawansowanych technicznie, profesjonalnych urządzeń do wysokiej jakości systemów dźwiękowych.

Od momentu powstania Klipsch promuje stosowanie specjalnych głośników tubowych jako najbardziej doskonałego rozwiązania w dziedzinie sprzętu audio.

Mają one wysoką wydajność ( bardziej fachowo nazywaną „czułością”), co oznacza, że ​​napędzane nawet przez wzmacniacze o stosunkowo niewielkiej mocy,

potrafią oddać pełnię brzmienia muzyki i vokali.

Rozwiązania tubowe charakteryzują się niskimi zniekształceniami modulacji, co zdaniem założyciela Paula Klipscha jest bardzo ważne dla przyjemnego odbioru nagrań muzycznych.

Posiadają one szeroki zakres dynamiczny, co ma na celu, dokładne odtworzenie zarówno cichych, jak i głośnych dźwięków.

Ponadto wykazują kontrolowaną kierunkowość, co oznacza, że ​​wzór promieniowania jest kierunkowy, a nie dowolnie rozproszony i chaotyczny.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO