Haiku Audio - Polski producent wysokiej jakości wzmacniaczy stereo - produkty dostępne w salonie Linia Dźwięku.

Dodany przez Wojtek 04/04/2018 0 Komentarze AKTUALNOŚCI,

haiku audio logo

 

Wzmacniacze Haiku Audio dostępne w salonie Linia Dźwięku - zapraszamy na darmowe odsłuchy.

 

Krakowska manufaktura Haiku-Audio jest pewnego rodzaju fenomenem na polskim rynku audio. Jest mikroskopijna, prowadzona przez konstruktora (i równolegle aktywnego muzyka klasycznego) pana Wiktora Krzaka wraz z siostrą - Martą Spytek, która nota bene własnoręcznie składa i lutuje znaczącą część produkowanych tu urządzeń. Ale pomimo swej mikroskopijności i bardzo ograniczonego składu osobowego zakład wytwarza bardzo obszerne spektrum rozmaitych urządzeń audio hi-fi.

 

Podstawowe założenia konstrukcyjne wzmacniaczy Haiku-Audio to racjonalny wybór rozwiązań układowych przy jednoczesnym zachowaniu prostoty i przejrzystości konstrukcji oraz zastosowanie najlepszych dostępnych komponentów.

 

Każdy wzmacniacz opuszczający wytwórnię Haiku-Audio jest wyjątkowy. Poprzez subtelny dobór elementów w kluczowych miejscach układu może zostać dopasowany do konkretnego systemu odsłuchowego, pomieszczenia, czy preferencji słuchacza już na etapie produkcji, jak również w dowolnym momencie eksploatacji.

 

Jako jedna z niewielu wytwórni sprzętu Haiko Audio publikuje zdjęcia wnętrza urządzeń oraz ich schematy. Przejrzysta i elegancka budowa sprawia, że wzmacniacze są przyjazne przy regulacjach i modyfikowaniu. Porządek i dbałość o ułożenie elementów i przewodów nie pozostaje również bez znaczenia dla jakości dźwięku. Najlepsze wzmacniacze cechują się znakomitym wyglądem nie tylko z zewnątrz, lecz przede wszystkim wewnątrz obudowy.

 

   

   

 

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą produktów firmy Haiku Audio oraz do na darmowy odsłuch w naszym salonie.

 

Zapraszamy na darmowy odsłuch w salonie Linia Dźwięku w Rzeszowie