Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Klipsch The Three II Walnut

Klipsch The Three II Walnut
Klipsch The Three II Walnut
Klipsch The Three II Walnut
Klipsch The Three II Walnut
CENA ZA SZTUKĘ Chwilowo brak
Klipsch The Three II Walnut
Klipsch The Three II Walnut
Klipsch The Three II Walnut
Klipsch The Three II Walnut
Klipsch The Three II Walnut
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
1.146,65zł
Netto: 932,24zł
  • Stan: Chwilowo brak
  • Model: The Three II Walnut
Wyświetleń: 85

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Klipsch The Three II Walnut - Aktywne kolumny podstawkowe

 

Klipsch The Three kolumna aktywna, posiada własny układ zasilania i wzmacniacz . Nie wymagają podłączenia do amplitunera czy innego urządzenia z wbudowanym wzmacniaczem. Wystarczy odtwarzacz płyt, sieciowy odtwarzacz muzyki, smartfon, tablet, gramofon, telewizor itp. Kolumny łączą się za pośrednictwem przewodu sygnałowego lub bezprzewodowo poprzez moduł bluetooth. Konstrukcja ta, jest odpowiedzią producenta na duże zainteresowanie tego typu głośnikami.

Konstrukcja audio

Kolumna wyposażona została w dwa pełno pasmowe przetworniki o wielkości 57mm, głośnik niskotonowy o średnicy 133,4mm oraz dwie membrany bierne o takiej samej średnicy. Całość generuje solidne 60W mocy (RMS). Szerokie pasmo przenoszenia oraz wysoka skuteczność uzupełniają ponad przeciętne właściwości głośnika.

Nie potrzebują wzmacniacza

The Three II nie potrzebuje dodatkowego wzmacniacza. Nie ma więc potrzeby zakupu dodatkowe urządzenia wzmacniającego sygnał audio. By w pełni korzystać z możliwości The Three wystarczy smartfon, tablet, tradycyjny odtwarzacz płyt CD/DVD, gramofon, sieciowy odtwarzacz muzyki, komputer, TV itp.

Połączenia

Zgodnie z oczekiwaniami klientów, producent wyposażony The Three II w możliwość bezprzewodowego połączenia poprzez technologię Bluetooth. Sygnał bluetooth do kolumn można podawać z odległości do 10m. Wbudowane gniazda analogowe (line in/phono, AUX) oraz cyfrowe (USB) umożliwiają tradycyjne podłączenie urządzeń.

Sterowanie

Zestaw wyposażony został w wielofunkcyjnego, wygodnego pilota. Z jego pomocą można regulować głośność kolumn, zmienić wejściowy sygnał dźwięku, odtworzyć lub zatrzymać odtwarzanie ze źródła bluetooth.

Akcesoria

Na wyposażeniu kolumn są: kabel zasilający, kabel jack - jack 3,5mm, kabel USB, pilot oraz baterie.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Łączność bezprzewodowaBluetooth
TypKolumna aktywna
Głośnik wysokotonowy2 x 2 1 /4” (57.15 mm) przetworniki szerokopasmowe
Głośnik niskotonowy5.25” (133.4 mm) membrana o dużym wychyleniu, 2 x 5.25” (133.4 mm) membrany pasywne
Pasmo przenoszenia45Hz ~20kHz @ -3dB
Moc60W (RMS) / 120W (szczytowo)
Maks. moc akustyczna106dB (0.5M z odległości)
WejściaBluetooth®, Phono/Line wejścia analogowe, 3.5mm mini jack, USB
Rodzaj obudowyzamknięta
WykończenieWalnut
Wymiary (wys. x dł. x szer.)34.82 cm x 17.78 cm x 20.3 cm
Waga4,7 kg.
AkcesoriaPilot zdalnego sterowania, kabel zasilający, przewód USB A-B, przewód audio mini jack 3,5mm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Klipsch Audio to amerykańska firma zajmująca się produkcją głośników i specjalistycznego sprzętu audio. Firma ma siedzibęw Indianapolis w stanie Indiana.

Została ona założona w Hope w stanie Arkansas w 1946 roku jako „Klipsch and Associates” Paula W. Klipscha.

Firma od tamtego czasu produkuje doskonałe głośniki i obudowy, a także z biegiem czasu rozwinęła produkcję wielu zaawansowanych technicznie, profesjonalnych urządzeń do wysokiej jakości systemów dźwiękowych.

Od momentu powstania Klipsch promuje stosowanie specjalnych głośników tubowych jako najbardziej doskonałego rozwiązania w dziedzinie sprzętu audio.

Mają one wysoką wydajność ( bardziej fachowo nazywaną „czułością”), co oznacza, że ​​napędzane nawet przez wzmacniacze o stosunkowo niewielkiej mocy,

potrafią oddać pełnię brzmienia muzyki i vokali.

Rozwiązania tubowe charakteryzują się niskimi zniekształceniami modulacji, co zdaniem założyciela Paula Klipscha jest bardzo ważne dla przyjemnego odbioru nagrań muzycznych.

Posiadają one szeroki zakres dynamiczny, co ma na celu, dokładne odtworzenie zarówno cichych, jak i głośnych dźwięków.

Ponadto wykazują kontrolowaną kierunkowość, co oznacza, że ​​wzór promieniowania jest kierunkowy, a nie dowolnie rozproszony i chaotyczny.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO