Indiana Line Tesi 740

Indiana Line Tesi 740

Indiana Line Tesi 740


Tesi 740 to kompaktowy głośnik centralny, który perfekcyjnie współgrając z kolumnami głośnikowymi z serii Tesi pozwala stworzyć zaawansowany system kina domowego. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, został od podstaw zaprojektowany przez inżynierów Indiana Line.

Podstawą bardzo dobrego dźwięku, jaki dostarcza Tesi 740, jest obudowa. Dzięki wykonanej z MDF-u płycie czołowej oraz specjalnym wewnętrznym wzmocnieniom całość wyróżnia się wysoką sztywnością. To pozwala ograniczyć do minimum ryzyko powstawania niepożądanego rezonansu. Dodatkowo obudowa wypełniona jest włóknem poliestrowym. Efektem wprowadzenia tych rozwiązań jest czyste, pozbawione zniekształceń brzmienie.

Projektując Tesi 740 inżynierowie pozostali wierni 2-drożnej konstrukcji. W centralnej części panelu frontowego umieścili 26-milimetrowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką. Jednostka ta pracuje wewnątrz specjalnej komory rezonansowej i zasilana jest przez neodymowy magnes. Przestrzeń z prawej i lewej strony tweetera zarezerwowana została dla dwóch 120-milimetrowych przetworników niskotonowych. Głośniki te wykorzystują polipropylenowe membrany dodatkowo wzmacniane miką. Siłę napędową zapewniają magnesy neodymowe, dwukrotnie większe niż te stosowane w serii Nota. Sekcja niskotonowa współpracuje z systemem bass-reflex, którego wylot znajduje się na tylnej ściance.


KONSTRUKCJA


System - 2-drożny
Obudowa - Bass-reflex

DANE TECHNICZNE


Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa - 30-100 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy - 2 x 120 mm
Przetwornik wysokotonowy - 26 mm
Pasmo przenoszenia - 55-22000 Hz
Skuteczność - b.d.
Impedancja - 4-8 Ω
Częstotliwość podziału - 2600 Hz

OGÓLNE


Wymiary (S x W x G) mm - 350 x 135 x 240
Waga kg - 5.0
Wersje wykończenia - Czarny
Materiał wykończenia - Winyl

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę
  • Wyświetleń: 1519
  • Kod produktu: Tesi 740
  • Dostępność: Na stanie
  • 775,00zł
  • Netto: 630,08zł

Dostępne opcje

Tagi: Głośniki, Indiana Line, Tesi, Głośnik centralny, efektowy kino domowe