Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Lindemann Limetree Network II

Lindemann Limetree Network II
Lindemann Limetree Network II
Lindemann Limetree Network II
Lindemann Limetree Network II
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Lindemann Limetree Network II
Lindemann Limetree Network II
Lindemann Limetree Network II
Lindemann Limetree Network II
Lindemann Limetree Network II
4.890,00zł
Netto: 3.975,61zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Limetree Network II
Wyświetleń: 3460
Oblicz ratę

LINDEMANN LIMETREE NETWORK II- wysokiej klasy odtwarzacz sieciowy. Odtwarza muzykę w najwyższej jakości z serwisów transmisji strumieniowej oraz lokalnych nośników pamięci.

Limetree NETWORK jest wysokiej jakości odtwarzaczem sieciowym zaprojektowanym do odtwarzania strumieniowej muzyki w domu, w jakości studyjnej. W tym celu jest on podłączony do sieci za pomocą kabla LAN lub WLAN. Posiada również port USB do podłączania dysków twardych lub innych nośników pamięci USB.

 • Wszystkie pliki muzyczne są zsynchronizowane z ultra precyzyjnym FemtoClock. Dzięki temu przetwarzaniu wszystkie dane są eliminowane z „jittera”, który jest najczęstszą przyczyną słabego dźwięku cyfrowego. Uzyskany dźwięk jest więc otwarty, naturalny i dokładny. 

 • Możliwość konwersji wszystkich danych na 1-bitowy sygnał DSD otwiera możliwości dalszego ulepszenia jakości dźwięku. Konwertery pracują w trybie mono, każdy kanał ma swój własny przetwornik C / A.

 • Odtwarzacz sieciowy Limetree NETWORK ma funkcję Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, na przykład ze smartfonów lub tabletów.

 • Oprócz analogowego wyjścia liniowego odtwarzacz sieciowy oferuje również doskonałe wyjście słuchawkowe. Na etapie wyjściowym wykorzystywany jest jeden z najwyższej jakości modułów wzmacniaczy na rynku, który jest również doskonałą podstawą dla zintegrowanego wzmacniacza słuchawkowego.

 • Jako źródło zasilania zastosowano wysokiej jakości zewnętrzny transformator medyczny o wyjątkowej odporności na zakłócenia. Dzięki zaawansowanym filtracjom i specjalnym regulatorom napięcia, wyjątkowo niski poziom szumów i tętnień uzyskiwany jest poniżej 10 μV.

 • Limetree NETWORK to „Roon Ready”, co oznacza, że ​​jest przeznaczony do odtwarzania muzyki za pomocą oprogramowania Roon Core i Roon. Po pomyślnym zalogowaniu się do sieci (LAN lub WLAN), Roon ma również dostęp do systemu.

 • Bezpłatna aplikacja LINDEMANN na urządzenia z systemem iOS i Android zamienia smartfon lub tablet w poręczny pilot do wygodnego i intuicyjnego sterowania niemal wszystkimi funkcjami Limetree NETWORK.

Anschlussuebersicht_Limetree-Network_II_2021_Final_EN

 

Specyfikacja techniczna: 

 
 

Odtwarzacz sieciowy

 • Ethernet : 100 Mbit/s.
 • WLAN : dwuzakresowy 802.11a / b / g / n / ac.
 • Bluetooth: 4.2, A2DP.
 • USB: szybki interfejs hosta 2.0, maksymalny prąd wyjściowy 1,5 A.
 • Obsługiwane kodeki : WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, AAC, Ogg Vorbis, WMA, DSD.
 • Standardy sieciowe: UPnP i DLNA.
 • Rozdzielczość PCM : 44,1 kHz do 384 kHz, 24 bity.
 • Rozdzielczość DSD : DSD 64 do DSD 256.
 • Odtwarzanie bez przerw.
 • Usługi strumieniowe : TIDAL Connect, Qobuz, Deezer, HighResAudio, Spotify Connect, radio internetowe i podcast.
 • Gotowy do Roona.

Przetwornik C/A

 • Rozdzielczość : 384 kHz / 32bit i DSD 256.
 • Zakres dynamiczny :> 120 dB.
 • THD i hałas : <0,003% (@ 0 dB FS).
 • Zegar : FemtoClock MEMS o bardzo niskim poziomie jittera.
 • Przetwornik D/A: ES 9038 Sabre DAC.
 • Napięcie wyjściowe : 2,2 V @ 0 dB FS.
 • Wyjście liniowe impedancji wyjściowej : 100 omów.
 • Złącze słuchawkowe : gniazdo jack 3,5 mm.
 • Zalecana impedancja słuchawek : 16-300 omów.

Ogólne 

 • Pobór mocy : 0,1 W w trybie czuwania, 3,5 W podczas pracy, maksymalnie 12 W.
 • Zasilanie : 5 V DC.
 • Wymiary : 107 x 40 x 107 mm (szer. x wys. x gł.).
 • Waga : 300g.

OBSŁUGUJE:


PRASA
 


Stereonet (Wielka Brytania) / styczeń 2019

„Wydajność, łatwość obsługi w dobrze wykonanej, kompaktowej obudowie - zobacz NETWORK zdobywający nagrodę StereoNET Applause Award.”

Pełna recenzja >>


Audio Test (Niemcy) / marzec 2019

„Kompaktowy odtwarzacz sieciowy, który nie musi chować się za swoimi większymi kolegami, ani dźwiękowo, ani pod względem komfortu użytkownika”.

Pełna recenzja >>


Fairaudio (Niemcy) / maj 2019

„Jeszcze mniejszy, jest jeszcze pełniejszy, pięknie wykonany. To znak naszych czasów. Firma Lindemann dostrzegła znaki czasu.”.

Pełna recenzja >>


Pozytywne opinie / czerwiec 2019 r

„Brzmi świetnie, nie zajmuje miejsca i potrafi tak wiele”.

Pełna recenzja >>
 


Enjoy The Music (USA) / lipiec 2019

„Jedyne, co mogę naprawdę powiedzieć to to, że wspaniałe rzeczy naprawdę przychodzą w małych opakowaniach!"

Pełna recenzja >>


Soundphile Review (Wielka Brytania) / wrzesień 2019

„Limetree to urządzenie, w którym zakochałem się dzięki jego prostocie, łatwości obsługi i konfiguracji oraz niesamowitej mocy”.

Pełna recenzja >>

Hifi 1/0 (Niemcy) / sierpień 2019

„Limetree NETWORK to po prostu doskonały mały streamer. Lindemann podbija klasę kompaktową!”

Pełna recenzja >>

hifi & records (Niemcy) / październik 2019

„Nie tylko młodzi ludzie powinni pozwolić sobie na zainspirowanie się tym wszechstronnym, wspaniałym występem - czapki z głów!”

Pełna recenzja >>


AVForums (Wielka Brytania) / listopad 2019

„Limetree jest jednym z najwybitniejszych produktów, jakie testowałem w tym roku i jest jednym z tych, które bez chwili wahania są bardzo polecane”.

Pełna recenzja >>

Wall of Sound (Kanada) / czerwiec 2020

„Limetree jest mały, może brzmieć magicznie z odpowiednim sprzętem. Gorąco polecam”.

Pełna recenzja >>

audio & vision online (Węgry) / czerwiec 2020

„Kompaktowy i łatwy w konfiguracji. Idealny do szczegółowej muzyki przy dużej głośności”.

Pełna recenzja >>


HifiClube (Portugalia) / czerwiec 2020

„Jakość dźwięku w Limetree NETWORK jest znakomita, nawet w porównaniu do znacznie droższych i większych odtwarzaczy."

Pełna recenzja >>


Fairaudio (Niemcy) / lipiec 2021

„Limetree Network II wyraźnie emancypuje się w audiofilskim, bardziej dorosłym kierunku, oferując jeszcze bardziej spójną wydajność ”.

Pełna recenzja >>

i-fidelity.net (Niemcy) / wrzesień 2021


„ Niewiele odtwarzaczy sieciowych i tak zapewnia taką wydajność, ale ta wydajność jest wyjątkowa w przedziale cenowym Network II”.

Pełna recenzja >>

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Filozofia

W rozwoju naszych produktów możemy polegać na bogatym doświadczeniu zdobytym podczas ponad 25 lat budowania głośników, wzmacniaczy i źródeł cyfrowych. W LINDEMANN nowe produkty są tworzone za pomocą najbardziej zaawansowanych narzędzi projektowych i metod pomiarowych. Oczywiście korzystamy z najnowszych i najlepszych technologii na rynku. Jednakże, ostateczny wynik dźwiękowy jest zawsze najważniejszy; nasze uszy są kluczowym narzędziem pomiarowym!

Optymalizacja wszystkich szczegółów obwodów i celowe wybieranie najwyższej jakości części stanowi podstawę dla każdego prawdziwie wysokiej klasy produktu. Wymaga to dużo skrupulatnej pracy, aby zrozumieć wszystkie wpływy na brzmienie i odpowiednio zoptymalizować wynik. Na najwyższym poziomie rzeczywisty postęp w jakości dźwięku może zdarzyć się tylko dzięki głębokiemu zrozumieniu korelacji i konsekwentnej implementacji w projektowaniu obwodów.

Nasze produkty są rozwijane przez zespół inżynierów z pasją i doświadczeniem w Niemczech i produkowane wyłącznie przez certyfikowane firmy ISO w całej Europie, aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym naszych klientów. Przed pakowaniem i wysyłką każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane pod kątem ostatecznej kontroli jakości.

Ale przede wszystkim liczy się pasja do muzyki i dobrze zaprojektowanej technologii. Tylko w ten sposób połączone wynikają produkty, które są całkowicie przekonujące.

Albert Einstein kiedyś powiedział:

"Wszystko powinno być wykonane tak prosto, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze".

Tym aforyzmem trafił w sedno sprawy.

Historia

Prawie trzy dekady działalności Lindemann. Patrząc wstecz, to był szalony czas, ale także dobry czas, od wczesnych początków w latach 90-tych do technologicznie zaawansowanych urządzeń obecnych czasów. Nasz wspólny wątek, którego nigdy nie straciliśmy, zawsze był związany z nowatorskimi pomysłami na obwody, najnowszymi metodami produkcji i otwartością na nowe trendy i technologie. Pierwszy wzmacniacz z ultra szybką zwrotną reakcją prądową w 1993 roku, pierwszy odtwarzacz CD z re-samplingiem w 1999 roku, pierwszy niemiecki odtwarzacz SACD w 2001 roku ... tylko żeby wymienić kilka przykładów. Wiele z tych produktów nadal działa w domach entuzjastycznych klientów i spełnia ich wymagania.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO