Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II

LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
 • Stan: Dostępne
 • Model: MUSICBOOK SOURCE II
Wyświetleń: 647
17.999,00zł
Netto: 14.633,33zł
Oblicz ratę

LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II - Kompaktowy, niezwykle eleganckie i jednocześnie uniwersalne odtwarzacz sieciowy. Przedwzmacniacz, streamer i wzmacniacz słuchawkowy w jednym.

LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II - Kompaktowy, niezwykle eleganckie i jednocześnie uniwersalne odtwarzacz sieciowy. Przedwzmacniacz, streamer i wzmacniacz słuchawkowy w jednym.

W pełni wyposażone źródło sygnału, które wyznacza nowe standardy dźwięku!

Musicbook SOURCE II to wszechstronne źródło sygnału, które spełnia najwyższe wymagania dotyczące jakości dźwięku. Niezależnie od tego, czy muzyka z serwisów streamingowych, czy z serwera muzycznego, z płyt CD lub LP, wszystko jest możliwe i łatwe dzięki aplikacji Lindemann. Przyjaciele wysokiej jakości słuchawek również dostaną swoje: wbudowany wzmacniacz słuchawkowy wyznacza standardy w tej klasie urządzeń. Wisienką na torcie jest doskonałe wejście gramofonowe MM dla gramofonów!

Połącz Musicbook SOURCE II z odpowiednim wzmacniaczem mocy, takim jak Musicbook POWER lub bezpośrednio z aktywnymi głośnikami i zacznij słuchać muzyki w jej najpiękniejszej formie: bogatej w szczegóły, z dużą sceną i odpowiedną dynamiką.

Cechy:

Odtwarzacz sieciowy  LINDEMANN umożliwia odtwarzanie muzyki z Internetu w wysokiej jakości z 24-bitową rozdzielczością. A wszystko to bezprzewodowo przez WLAN. Dzięki WPS podłączenie do routera jest dziecinnie proste. Wysokowydajny procesor z rdzeniem ARM i funkcja aktualizacji przez Internet sprawiają, że urządzenie jest przygotowana na przyszłe aktualizacje.Aplikacja LINDEMANN jest dostępna na Androida i iOS, zarówno na smartfony, jak i tablety. Umożliwia odtwarzanie wszystkich ważnych serwisów streamingowych, serwerów muzycznych i nośników USB. Oprogramowanie wyróżnia się  płynnym działaniem i prostą, intuicyjną obsługą.. Aplikacja umożliwia obsługę wszystkich funkcji i ustawień Musicbook SOURCE II.
Pod względem technologicznym Musicbook SOURCE II jest o krok do przodu względem konkurencji: wszystkie sygnały cyfrowe można przekonwertować na DSD 256, format danych, który jest bardzo popularny wśród audiofilów na całym świecie. To zupełnie nowe podejście pomaga również „normalnym” nagraniom w jakości CD uzyskać wyjątkowo dobry dźwięk.Musicbook SOURCE II umożliwia podłączanie zewnętrznych napędów CD-ROM przez USB i przekształca się w najwyższej klasy odtwarzacz CD bez większego wysiłku i kosztów! Po podłączeniu napędu jest on automatycznie rozpoznawany, a zawartość płyty CD jest wyświetlana w aplikacji LINDEMANN. Płyta CD może być następnie odtwarzana za pomocą aplikacji lub pilota.
Wzmacniacz słuchawkowy Musicbook SOURCE II ma potężny stopień wyjściowy, który może napędzać słuchawki od 16 do 200 omów. Wbudowany wzmacniacz jest najwyższej jakości pod względem pomiarów i dźwięku.Funkcja Bluetooth Musicbook SOURCE II umożliwia bezpośrednie, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfonów lub tabletów (bez sieci). Protokół transmisji audio A2DP Bluetooth gwarantuje najwyższą jakość dźwięku.
Musicbook SOURCE jest dostępny opcjonalnie (za dodatkową opłatą) z wewnętrznym napędem CD. Jakość wbudowanego przetwornika C/A sprawia, że ​​Musicbook SOURCE to najwyższej klasy odtwarzacz CD. Odkryj jak tak naprawdę brzmią Twoje płyty CD!Przedwzmacniacz Phono MM w Musicbook SOURCE II ma identyczne obwody jak nasz Limetree PHONO  i oferuje wyjątkowo dobry dźwięk z płyt z dużą dozą zabawy.
Szczególną cechą jest funkcja multi-room, która umożliwia obsługę kilku streamerów oddzielnie lub łączenie ich w różnych pomieszczeniach. Można nim wygodnie sterować za pomocą aplikacji LINDEMANN.

Dwa cyfrowe wejścia SPDIF umożliwiają podłączenie źródeł cyfrowych, takich jak napędy CD czy telewizory.

Dwa analogowe wejścia liniowe umożliwiają podłączenie źródeł analogowych, takich jak wzmacniacz gramofonowy, odtwarzacz CD, tuner lub magnetofon.

Dołączony do zestawu pilot na podczerwień pozwala nie tylko regulować głośność, ale także poruszać się po listach odtwarzania lub na płycie CD.  

 

usługa

Wszystkimi funkcjami Musicbook SOURCE II można wygodnie sterować za pomocą nowo opracowanej aplikacji LINDEMANN. Jest dostępna zarówno dla systemu Androida, jak i iOS, dla tabletów również w szczególnie przejrzystym trybie poziomym. Aplikacja oferuje łatwe do zrozumienia i intuicyjne sterowanie różnymi źródłami. Rozbudowane menu ustawień urządzenia sprawia, że ​​obsługa Musicbooka jest dziecinnie prosta.

Zintegrowana funkcja multi-room umożliwia obsługę kilku streamerów w różnych pomieszczeniach w tym samym czasie lub oddzielnie od siebie.

Istnieje szeroka gama usług przesyłania strumieniowego, które wyraźnie koncentrują się na przesyłaniu strumieniowym w jakości studyjnej. Możesz wybierać spośród Spotify Connect, TIDAL Connect, Qobuz, Deezer i HighResAudio. Poza radiem internetowym dostępne są również podcasty od różnych dostawców.

Wszystkimi niezbędnymi funkcjami można również sterować za pomocą dołączonego pilota.

POŁĄCZENIE:

technologia

Obwody Musicbook SOURCE II są zoptymalizowane pod kątem najlepszych właściwości dźwiękowych - wokół potężnej platformy strumieniowej.

W  przetworniku cyfrowo-analogowym - Musicbook SOURCE II zastosowano jeden z najlepiej brzmiących modułów przetworników w historii, AK4493 japońskiego specjalisty AKM. Ten element konstrukcyjny imponuje muzycznie ogromnym bogactwem detali, naturalnymi barwami i doskonałym timingiem. Moduły pracują w trybie mono, więc każdy kanał ma swój własny przetwornik D/A. Ale to nie wszystko! Przed właściwą konwersją wszystkie cyfrowe sygnały wejściowe są poddawane precyzyjnemu ponownemu próbkowaniu za pomocą MEMS Femto-Clock. Generowane w ten sposób dane są całkowicie wolne od drgań zegara: podstawowy wymóg doskonałego dźwięku z muzyką cyfrową! Kolejnym ulepszeniem jest opcja konwersji danych cyfrowych na sygnał 1-bitowy (DSD).

Przedwzmacniacz analogowy - opiera się na czysto analogowej regulacji głośności z Muz 72320.  Wbudowany przedwzmacniacz Phono MM zapewnia wyjątkową reprodukcję muzyki.  Wzmacniacz słuchawkowy - Musicbook umożliwia również najdrobniejsze dźwięki i ma wystarczającą moc dla wymagających słuchawek.

Zasilanie z Musicbook wyznacza nowe standardy dla wolności od zakłóceń i szumów. Wszystkie obszary funkcjonalne mają własne, bardzo niskoszumowe regulatory napięcia o napięciu szumu poniżej 10 µV. Wyklucza to wzajemne oddziaływanie poszczególnych elementów Musicbooka.

 

CZYSTA RADOŚĆ Z DŹWIĘKU.

Ponowne próbkowanie DSD

Przetwornik cyfrowo-analogowy ma przede wszystkim decydujące znaczenie dla brzmienia komponentu cyfrowego. Dlatego LINDEMANN wkracza na zupełnie nowy teren dzięki Musicbook SOURCE II. Jak dokładnie?

W trybie DSD wszystkie cyfrowe sygnały wejściowe - niezależnie od źródła - są konwertowane na 1-bitowy sygnał o wysokiej rozdzielczości (DSD 256) w procesie ponownego próbkowania z wykorzystaniem konwersji delta-sigma. Rozdzielczość jest 256 razy wyższa niż w przypadku CD. Sygnał ten jest konwertowany bezpośrednio na sygnał analogowy w modułach konwertera poprzez proste filtrowanie - bez wpływu filtrów cyfrowych lub cyfrowej regulacji głośności. Procesory sygnału cyfrowego (DSP) i ich negatywne efekty dźwiękowe zostały całkowicie wyeliminowane. Filtrowanie i regulacja głośności są czysto analogowe. Sygnał muzyczny uzyskany dzięki tej „dekonstrukcji” przetwornika jest całkowicie transparentny: najwyższa rozdzielczość, genialne barwy, nieograniczona dynamika i nowa, absolutnie „prawdziwa” atmosfera przywodząca na myśl odtwarzanie analogowe!

 

 
Specyfikacja techniczna

 • Warunki pomiaru : 22 ° C, napięcie zasilające 230 V, Audio Precision AP2722 sieciowa
 • Połączenia : 90 - 240 V, 50 - 60 Hz
 • Pobór prądu : 0,2 W stanie gotowości, 8 W operacji 18 W Maksymalne
 • Wymiary : 280 x 220 x 63 mm (szer. x gł. x wys.)
 • Waga : 2,6 kg

 

Odtwarzacz sieciowy

 • Ethernet : 100 Mbit / s
 • WLAN : dwuzakresowy 802.11a / b / g / n / ac, obsługa WPS
 • Bluetooth : 4.2, A2DP, kodeki SBC / AAC
 • USB : szybki interfejs hosta dla dysków twardych, pamięci USB, DVD- Napędy ROM, maksymalny prąd wyjściowy 1,5 A
 • Obsługiwane kodeki : WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, AAC, Ogg Vorbis, WMA, DSD
 • Obsługa rozdzielczości UPnP i DLNA PCM : 44,1 kHz do 384 kHz, 24 bity ( WLAN do 192 kHz)
 • Rozdzielczość DSD : DSD 64 do DSD 256 (WLAN do DSD 128) 
 • Usługi przesyłania strumieniowego, odtwarzanie bez przerw : TIDAL Connect, Qobuz, Deezer, HighResAudio, Spotify Connect 
 • Radio internetowe i podcasty Roon ReadyPrzetwornik C/A

 • Rozdzielczość : 768 kHz / 32 bity i DSD 512
 • Zakres dynamiki : > 125 dB
 • THD i szum : <0,001% (@ 0 dB FS)
 • Zegar główny : ultra-niski jitter
 • Ponowne próbkowanie zegara MEMS femto : dynamika 180 dB i 32 bity rozdzielczość, bit-perfect lub DSD
 • Jitter tłumienie ponownego próbkowania :> 60 dB
 • Przetwornik : dwa przetworniki cyfrowo-analogowe AK4493 w trybie dual różnicowym mono, AK4137
 • Napięcie wyjściowe re-samplera : 3 V @ 0 dBFS RCA, 6 V @ 0 dBFS XLR

Przedwzmacniacz analogowy

 • Wejścia : Dwa analogowe wejścia liniowe o impedancji wejściowej 50 kΩ. 
 • Maksymalne napięcie wejściowe 3 V niesymetryczne. Wejście MM do podłączenia gramofonu.
 • Wartości połączeń MM: 47 kOhm / 150 pF
 • Wyjścia : Jedno wyjście zbalansowane i jedno niezbalansowane. Wyjścia mogą być używane niezależnie od siebie.
 • Impedancja wyjściowa: RCA: 100 omów, XLR: 100 omów. Maksymalne napięcie wyjściowe: 3 V asymetryczne, 6 V symetryczne
 • Zakres regulacji głośności : od 0 do 80 dB w krokach co 1 dB
 • Kontrola balansu : +/- 6 dB w krokach co 1 dB
 • Pasmo przenoszenia : 2 - 200 kHz (-3 dB)
 • THD i szumy : <0,001% @ 3 V wyjście

Wzmacniacz słuchawkowy

 • Złącze słuchawkowe : wtyk jack 6,35 mm
 • Wzmocnienie słuchawek : regulowane 0 dB / 12 dB
 • Zalecana impedancja słuchawek : 16 - 200 omów
 • Współczynnik tłumienia wyjście słuchawkowe :> 100


 

PRASA 
 


Fidelity (Niemcy) / luty 2020

„Wszystko jest takie łatwe i nieskomplikowane, że zadajemy sobie pytanie: dlaczego nie wszyscy producenci dostarczają takich genialnych aplikacji?”

Do testu >>


Fairaudio (Niemcy) / marzec 2020

„Rzadko słyszałem urządzenie w tym przedziale cenowym, którego sekcja cyfrowa gra tak spokojnie, muzycznie i precyzyjnie jednocześnie z wysoką rozdzielczością”.

Do testu >>


Enjoy the Music (USA) / marzec 2020

„Moim zdaniem SOURCE znacznie przewyższy wydajność wielu tradycyjnie odtwarzaczy. […] To naprawdę mocny sprzęt !”


Do testu >>


HI-FI News (Wielka Brytania) / czerwiec 2020

„To bardzo imponujący pakiet - z dużą mocą, bardzo przyjemnym dźwiękiem, z niezaprzeczalną wszechstronnością oraz doskonałą budową i wykończeniem”.

Do testu >>


Pursuit Perfect System (Wielka Brytania) / luty 2021

„To wszystko, czego kiedykolwiek możesz potrzebować w nowoczesnym, wysokiej jakości, stylowym życiu - produkt dopasowany do Twojego życia HiFi”.

Do testu >>
 


 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Filozofia

W rozwoju naszych produktów możemy polegać na bogatym doświadczeniu zdobytym podczas ponad 25 lat budowania głośników, wzmacniaczy i źródeł cyfrowych. W LINDEMANN nowe produkty są tworzone za pomocą najbardziej zaawansowanych narzędzi projektowych i metod pomiarowych. Oczywiście korzystamy z najnowszych i najlepszych technologii na rynku. Jednakże, ostateczny wynik dźwiękowy jest zawsze najważniejszy; nasze uszy są kluczowym narzędziem pomiarowym!

Optymalizacja wszystkich szczegółów obwodów i celowe wybieranie najwyższej jakości części stanowi podstawę dla każdego prawdziwie wysokiej klasy produktu. Wymaga to dużo skrupulatnej pracy, aby zrozumieć wszystkie wpływy na brzmienie i odpowiednio zoptymalizować wynik. Na najwyższym poziomie rzeczywisty postęp w jakości dźwięku może zdarzyć się tylko dzięki głębokiemu zrozumieniu korelacji i konsekwentnej implementacji w projektowaniu obwodów.

Nasze produkty są rozwijane przez zespół inżynierów z pasją i doświadczeniem w Niemczech i produkowane wyłącznie przez certyfikowane firmy ISO w całej Europie, aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym naszych klientów. Przed pakowaniem i wysyłką każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane pod kątem ostatecznej kontroli jakości.

Ale przede wszystkim liczy się pasja do muzyki i dobrze zaprojektowanej technologii. Tylko w ten sposób połączone wynikają produkty, które są całkowicie przekonujące.

Albert Einstein kiedyś powiedział:

"Wszystko powinno być wykonane tak prosto, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze".

Tym aforyzmem trafił w sedno sprawy.

Historia

Prawie trzy dekady działalności Lindemann. Patrząc wstecz, to był szalony czas, ale także dobry czas, od wczesnych początków w latach 90-tych do technologicznie zaawansowanych urządzeń obecnych czasów. Nasz wspólny wątek, którego nigdy nie straciliśmy, zawsze był związany z nowatorskimi pomysłami na obwody, najnowszymi metodami produkcji i otwartością na nowe trendy i technologie. Pierwszy wzmacniacz z ultra szybką zwrotną reakcją prądową w 1993 roku, pierwszy odtwarzacz CD z re-samplingiem w 1999 roku, pierwszy niemiecki odtwarzacz SACD w 2001 roku ... tylko żeby wymienić kilka przykładów. Wiele z tych produktów nadal działa w domach entuzjastycznych klientów i spełnia ich wymagania.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO