Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

LYNGDORF MH-2

LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
CENA ZA SZTUKĘ
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
LYNGDORF MH-2
2.690,00zł
Netto: 2.186,99zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: MH-2
Wyświetleń: 1875

Dostępne opcje

Oblicz ratę

LYNGDORF MH-2

 

Lyngdorf MH-2 wyznaczyły nowe standardy dla głośników w kompaktowej obudowie. Idealne do powieszenia na ścianie, stworzone do współpracy z subwooferami np. Lyngdorf BW-2.

AUDIOFILSKIE KOLUMNY

MH-2 zostały zaprojektowane z wyraźnym naciskiem na dyskrecję i wyjątkową wydajność. Te niepozorne „kolumienki” dostępne w czarnym lub białym kolorze obudowy, lakierowane na wysoki połysk lub równie elegancki mat, zaprojektowano specjalnie w celu uzyskania optymalnej muzykalności w połączeniu z możliwościami dynamicznymi, dotąd niedostępnymi dla kolumn kompaktowych.


WYJĄTKOWO UNIWERSALNE

Niespotykanie płytkie Lyngdorf MH-2 mogą być umieszczone bezpośrednio na meblach lub ścianie, przy użyciu standardowych uchwytów ściennych dostępnych w każdym markecie (vesa 100x100mm). Obudowa kolumn jest bardzo zwarta i solidna. Projektując MH-2 zespół Lyngdorfa położył bardzo duży nacisk na możliwości dynamiczne, przy zachowaniu naturalnej barwy dźwięku. Głębokość obudowy celowo została zmniejszona do minimum nie tylko ze względu na chęć uzyskania jak najmniejszych wymiarów zewnętrznych, ale także aby zminimalizować podbarwienia płynące z samej obudowy.


ZAPROJEKTOWANE DO GŁOŚNEGO GRANIA

Dzięki czystemu i niemęczącemu brzmieniu MH-2 mogą grać naprawdę bardzo, bardzo głośno. Kolumny bez problemu mogą współpracować ze wzmacniaczami bardzo wysokiej mocy dzięki zastosowaniu w głośnikach niewiarygodnie mocnych, odpornych na wysokie temperatury cewek wykonanych z włókien szklanych, zaimpregnowanych żywicą poliamidową, wentylowanych magnesów, a także nakładek miedzianych na samych magnesach. Te wszystkie zabiegi konstrukcyjne minimalizują narastanie temperatury i w efekcie zniekształceń głośników.


 NAJLEPIEJ CZUJĄ SIĘ RAZEM

Kolumny MH-2 mogą być używane niezależnie, ale zostały specjalnie zaprojektowane do współpracy z jednym lub kilkoma subwooferami klasy high-end. Oczywiście, największą synergię uzyskujemy łącząc MH-2 z doskonałym, wysokowydajnym subwooferem Lyngdorf BW-2. Najwięcej korzyści uzyskamy jednak łącząc zestaw MH-2/BW-2 ze wzmacniaczem Lyngdorfa TDAI-2170 lub TDAI-3400 z wbudowanym autorskim systemem korekcji akustyki pomieszczenia RoomPerfect™ oraz cyfrowymi zwrotnicami.


GŁOŚNIKI

Aby zapewnić prawdziwie audiofilskie brzmienie w tak niezwykle małej obudowie, firma Lyngdorf specjalnie zaprojektowała 133mm głośnik średniotonowy z magnesem o 50% silniejszym w stosunku do wszystkich dostępnych na rynku głośników tej średnicy innych producentów. Taka konstrukcja magnesu daje w rezultacie wyższą czułość oraz bardzo liniowe pasmo przenoszenia w tym zakresie. Membrana głośnika wykonana została z aluminium, co powoduje że jest niezwykle lekka i sztywna. Głośnik przeznaczony został do pracy z częstotliwością podziału ściśle określoną na etapie projektowania kolumn MH-2 będąc tym samym łatwym w aplikacji przy użyciu prostych filtrów wewnętrznych. Rezultatem jest wyjątkowo naturalny i szczegółowy dźwięk dostępny w cały paśmie bez jakichkolwiek oznak najmniejszej kompresji, nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności. Głośnik wysokotonowy to miękka 25 mm tekstylna kopułka, którą producent wybrał ze względu na lekką konstrukcję, niski poziom szumów i bardzo liniową charakterystykę częstotliwościową. Efekt to niezrównana słodycz i muzykalność. Ze względu na swoje małe wymiary, głośnik wysokotonowy jest montowany bardzo blisko głośnika średniotonowego co zmniejsza oczywiście dyspersję pionową kolumny.


 DANE TECHNICZNE

 • Rodzaj kolumny: Dwudrożna kolumna
 • Moc ciągła: 100 W
 • Impedancja znamionowa: 4 Ohm
 • Głośnik wysokotonowy:
  • 25 mm miękka kopułka tekstylna
 • Głośnik średniotonowy:
  • 133 mm twarda aluminiowa membrana
  • 35 mm cewka z włókien szklanych zaimpregnowana żywicą poliamidową
  • wentylowane magnesy z miedzianymi nakładkami
 • Pasmo przenoszenia: 100Hz – 20000Hz
 • Skuteczność: 87 dB (2.87V / 1m)
 • Wymiary: 19 x 24 x 9,5 (WxSxG) cm
 • Masa netto: 3,1 kg
 • Dostępne wykończenia: czarne (wysoki połysk), białe (mat)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Kochamy dźwięk.

Firma Lyngdorf Audio powstała w celu umożliwienia odtwarzania najczystszego dźwięku. Wszystkie produkty Lyngdorf Audio mają na celu reprodukcję nagrania tak, jak stworzył go muzyk i zrealizował inżynier dźwięku, bez dodania lub odebrania czegokolwiek przez proces nagrywania i odtwarzania.

To zadanie jest niezwykle trudne, ale tylko Lyngdorf Audio potrafił to zrealizować. Dalej dowiesz się dlaczego. 

Rozwijanie śmiałych pomysłów, które burzą konwenanse. To takie proste.

Nasz dział R&D stoi i zawsze stać będzie na czele postępu w branży dźwiękowej. Jako alternatywę dla czystych produktów analogowych, zaproponowaliśmy korektę akustyki pomieszczenia odsłuchowego oraz 100% cyfrowy wzmacniacz, na długo zanim jeszcze było to powszechnie znane. Rozwinęliśmy technologie, które wykraczają poza uznane w świecie audiofilskim. Udowodniliśmy, że te najśmielsze konstrukcje mogą pracować, a my potrafimy je wdrożyć. To takie proste.

Ale proste nie znaczy łatwe. Osiągnięcie takiego poziomu doskonałości w dziedzinie inżynierii dźwięku było trudne i wymagało niezwykłej dyscypliny w dojściu do celu. Od samego początku skupiamy się na badaniach niezbędnych dla stworzenia podwalin pod technologie, które zapewnią wymierne polepszenie odtwarzania dźwięku. Każda nowa technologia jest starannie testowana, wielokrotnie sprawdzana, a o słuszności obranej drogi świadczą twarde fakty.

Zastosowanie cyfrowej amplifikacji i korekta akustyczna pomieszczenia zmieniły oblicze świata audio. Lyngdorf Audio opracował te technologie jako pierwszy i Lyngdorf Audio opracował je najlepiej.

Tworzymy technologie, które wyznaczają nowy standard w dziedzinie inżynierii dźwięku.

Dziś, komponenty Lyngdorf Audio są na całym świecie uznawane za jedne z najlepszych produktów odtwarzających wysokiej jakości dźwięk cyfrowy. Chcesz czystego dźwięku? Opracowaliśmy w pełni cyfrowy tor sygnału, który eliminuje wszystkie zakłócenia i niedoskonałości zestawów analogowych. Pragniesz dźwięku, który zabrzmi doskonale w każdym środowisku? Stworzyliśmy RoomPerfect™, który „widzi" pomieszczenie odsłuchowe i poprawia dźwięk tak, aby do tego pomieszczenia pasował.

Chcesz słuchać nagrania, które pozostaje nietknięte na każdym poziomie? Opracowaliśmy Intersample Clipping Correction dla przywrócenia obciętych sygnałów do ich pierwotnego kształtu w całym paśmie odtwarzanego dźwięku i zapewnienia niespotykanej dynamiki sygnału.

Jesteśmy dumni, że zaoferowane przez nas technologie są przełomem w branży audio.

Jesteśmy dumni z licencyjnego partnerstwa z wybranymi producentami OEM (Original Equipment Manufacturer) w branży audio. Nasze technologie cieszą się najwyższym popytem. Pracujemy z producentami oryginalnego sprzętu, pomagając im wdrażać nasze pomysły i projekty do ich własnych produktów. Wśród producentów sprzętu, udało nam się znaleźć unikalnych partnerów, którzy podzielają naszą pasję do muzyki i cudownego sensorycznego efektu oraz doskonałego dźwięku.

Sontaktuj się z Lyngdorf Audio, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach licencyjnych.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO