Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Leema Libra

Leema Libra
Leema Libra
Leema Libra
Leema Libra
Leema Libra
Leema Libra
Leema Libra
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
34.990,00zł
Netto: 28.447,15zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Libra
Wyświetleń: 293
Oblicz ratę

Leema Libra - DAC

 

Dziesięciolecia doświadczenia w dziedzinie cyfrowego audio dla profesjonalnych studiów na całym świecie krystalizują się w nowym, wspaniałym przetworniku cyfrowo-analogowym Leema Libra.

Zamknięty w tej samej precyzyjnie obrobionej obudowie, co nasze słynne produkty Tucana i Antila, nowy Libra DAC o prostym, ale eleganckim wyglądzie kryje oszałamiającą gamę wiodących w swojej klasie technologii. Już sama ilość opcji wejściowych zapiera dech w piersiach:

Obecne są trzy wejścia koncentryczne i trzy optyczne, zdolne do przyjęcia dźwięku o wysokiej rozdzielczości 24 bitów i 192 kHz, ale dołączają do nich niektóre z bardziej ezoterycznych opcji, w tym dwa wejścia I2S za pośrednictwem złączy RJ45. Dzięki w pełni programowalnej alokacji pinów jednego z tych wejść w oprogramowaniu, każde wysokiej klasy źródło z interfejsem I2S może być z łatwością obsłużone.

Dla tych, którzy posiadają źródła z profesjonalnymi standardowymi wyjściami AES/EBU, dostępne są dwa połączenia wejściowe za pośrednictwem standardowych złączy XLR.

Wiodący w swojej klasie moduł USB M1 firmy Leema zapewnia połączenie do odtwarzania dźwięku z komputera zarówno z systemem Windows (dołączone oprogramowanie sterownika), jak i Macintosh i Linux. Interfejs ten jest w pełni asynchroniczny, co oznacza, że Libra precyzyjnie reguluje szybkość przesyłania danych z komputera, zapewniając niewiarygodnie niski poziom jittera. Ta cecha, wraz z pełną izolacją galwaniczną wykorzystującą najnowocześniejszą technologię wirujących elektronów, zapewnia, że muzyka z komputera brzmi tak dobrze, jak to tylko technicznie możliwe.

Od czasu wczesnej premiery na wystawie w Bristolu, Libra została zmodernizowana, aby zapewnić obsługę DSD64, DSD128, DXD i 384kHz poprzez wejścia USB i I2S. DSD64 jest również obsługiwane przez wszystkie wejścia SPDIF (koncentryczne i optyczne) oraz wejścia AES/EBU.

Libra wykorzystuje nasze nowe, w pełni zbalansowane moduły Quattro Infinity dual-mono DAC. Te nowe moduły posiadają wybierane przez użytkownika pasmo filtra wyjściowego dla maksymalnej elastyczności ze źródłami o wyższej częstotliwości próbkowania. Są one również wymienne w terenie. Jeśli w przyszłości technologia konwersji ulegnie poprawie, moduły mogą zostać zmodernizowane, co pozwoli zabezpieczyć inwestycję na przyszłość.

Nie zapomniano oczywiście o analogowym audio, z trzema oddzielnymi wejściami, z których każde może być indywidualnie skonfigurowane jako niezbalansowane, poprzez złącza RCA Cinch, lub w pełni zbalansowane poprzez złącza XLR. Cała ścieżka sygnału, zarówno cyfrowego jak i analogowego, jest w pełni zbalansowana, począwszy od cyfrowego strumienia danych, aż po zbalansowane wyjścia analogowe.

Dla wygody dostępny jest również interfejs Bluetooth, dzięki czemu odtwarzanie muzyki z odpowiednio wyposażonych tabletów lub telefonów jest szybkie, łatwe i bezprzewodowe.

Elastyczność ponownie pojawia się w sekcji wyjść. Libra może działać jako konwencjonalny komponent audio ze stałym poziomem wyjściowym lub jako wysokiej klasy przedwzmacniacz z pełną analogową regulacją głośności na pokładzie. Wyjścia dostarczane są poprzez niezbalansowane złącza RCA/Cinch i zbalansowane złącza XLR. Libra jest również w pełni kontrolerem LIPS i może bezpośrednio sterować wzmacniaczami mocy Leema.

Wreszcie, w zestawie znajduje się bardzo wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, dzięki czemu Libra jest idealnym rozwiązaniem do konwersji w jednym pudełku.

Leema Libra DAC... Cyfrowe audio, jakie zawsze powinno być.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Wejścia analogowe: 3 (konfigurowalne jako zbalansowane lub niezbalansowane)
 • Interfejs Bluetooth: Tak 
 • Wzmacniacz słuchawkowy: Tak (wysokiej jakości)
 • Wejścia koncentryczne S/PDIF: 3 (24 bit 192kHz & DSD64)
 • Wejścia optyczne S/PDIF: 3 (24 bity 192 kHz i DSD64)
 • Wejścia I2S: 2 poprzez złącza RJ45 (24-bitowe 384 kHz, DXD, DSD64 i DSD128)
 • Jedno wejście I2S ma w pełni programowalną alokację pinów
 • Wejścia AES/EBU: 2 przez złącza XLR (24-bitowe 192 kHz i DSD64)
 • Asynchroniczne USB: Tak (24 bity 384 kHz, DXD, DSD64 i DSD128)
 • USB: Tak (w pełni asynchroniczny - Windows i Macintosh)
 • Izolacja USB: Pełna galwaniczna
 • Wymiary: 440*320*110mm
 • Karton: 590*450*210mm
 • Masa: 15 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Tagi: Leema , Libra , DAC
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO