Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Lindemann

LINDEMANN LIMETREE BRIDGE  - Adapter sieciowy LINDEMANN LIMETREE BRIDGE  - Adapter sieciowy
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Lindemann Model: LIMETREE BRIDGE
LINDEMANN LIMETREE BRIDGE  - Adapter sieciowyLimetree BRIDGE jest wysokiej jakości adapterem sieciowym, zaprojektowanym do przesyłania muzyki z usług transmisji strumieniowej i lokalnych nośników pamięci w postaci cyfrowej, w jakości studio-master, do przetworników D/A lub innych urządz..
3.449,00zł
Netto:2.804,07zł
Lindemann Limetree Network II Lindemann Limetree Network II
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Brand: Lindemann Model: Limetree Network
LINDEMANN LIMETREE NETWORK II- wysokiej klasy odtwarzacz sieciowy. Odtwarza muzykę w najwyższej jakości z serwisów transmisji strumieniowej oraz lokalnych nośników pamięci.Limetree NETWORK jest wysokiej jakości odtwarzaczem sieciowym zaprojektowanym do odtwarzania strumieniowej muzyki w domu..
4.390,00zł
Netto:3.569,11zł
Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO