Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Lindemann

LINDEMANN LIMETREE BRIDGE  - Adapter sieciowyLimetree BRIDGE to wysokiej jakości karta sieciową, znana również jako renderer audio, która może cyfrowo przesyłać muzykę z usług strumieniowych i lokalnych nośników pamięci w studyjnej jakości do istniejących konwerterów D/A lub innych urz..
3.449,00zł
Netto:2.804,07zł
Lindemann Limetree Network II Lindemann Limetree Network II
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
LINDEMANN LIMETREE NETWORK II- wysokiej klasy odtwarzacz sieciowy. Odtwarza muzykę w najwyższej jakości z serwisów transmisji strumieniowej oraz lokalnych nośników pamięci.Limetree NETWORK jest wysokiej jakości odtwarzaczem sieciowym zaprojektowanym do odtwarzania strumieniowej muzyki w domu..
4.890,00zł
Netto:3.975,61zł
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II - Kompaktowy, niezwykle eleganckie i jednocześnie uniwersalne odtwarzacz sieciowy. Przedwzmacniacz, streamer i wzmacniacz słuchawkowy w jednym.LINDEMANN MUSICBOOK SOURCE II - Kompaktowy, niezwykle eleganckie i jednocześnie uniwersalne odtwarzacz sieciowy. Przed..
17.999,00zł
Netto:14.633,33zł
LINDEMANN MUSICBOOK COMBO - Kompaktowy, niezwykle eleganckie i jednocześnie uniwersalne odtwarzacz sieciowy. Wzmacniacz, streamer i wzmacniacz słuchawkowy w jednym.LINDEMANN MUSICBOOK COMBOPierwszy uniwersalny odtwarzacz muzyczny firmy LINDEMANN. Jest kontynuacją niezwykle udanej serii&..
19.999,00zł
Netto:16.259,35zł
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO