Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

MUSICAL FIDELITY V90-LPS

MUSICAL FIDELITY V90-LPS
MUSICAL FIDELITY V90-LPS
MUSICAL FIDELITY V90-LPS
MUSICAL FIDELITY V90-LPS
MUSICAL FIDELITY V90-LPS
MUSICAL FIDELITY V90-LPS
MUSICAL FIDELITY V90-LPS
MUSICAL FIDELITY V90-LPS
MUSICAL FIDELITY V90-LPS
829,00zł
Netto: 673,98zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: MUSICAL FIDELITY V90-LPS
Wyświetleń: 4547
Oblicz ratę

MUSICAL FIDELITY V90-LPS - Przedwzmacniacz gramofonowy MM / MCMusical Fidelity V90-LPS kontynuuje tradycję przedwzmacniaczy gramofonowych Musical Fidelity, które od początku istnienia firmy słynęły z absolutnie bezkonkurencyjnego stosunku jakości dźwięku do ceny.V-90-LPS po raz kolejny zostawia konkurencję daleko w tyle - zarówno desiginem i jakością wykonania obudowy, jak i funkcjonalnością (obsługa wkładek MM i MC).


Super krótka ścieżka sygnałowa zaprojektowana od podstaw dla V90-LPS oferuje czyste i transparentne brzmienie, które nie zakłóca muzycznej synergii na linii wkładka gramofonowa - wzmacniacz.


V90-LPS to konkurent dla dwu, a nawet trzykrotnie droższych konstrukcji, absolutnie niedościgniony wzór przedwzmacniacza gramofonowego w swojej cenie. Jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie Musical Fidelity.


Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora.DANE TECHNICZNE:


Wkładka w zestawie NIE

Typ wkładki MM/MI

                             MC

Typ Tranzystorowy

Zniekształcenia THD 0.01%

Napięcie wejściowe MM 3mV

Napięcie wejściowe MC 400µV

Impedancja wejściowa MM 47.000 Ohm

Impedancja wejściowa MC 100 Ohm

Wzmocnienie MM 15dB

Wzmocnienie MC 22dB

Stosunek sygnał/szum MM 80dB

Stosunek sygnał/szum MC 70dB

Wyjście USB NIE

Wyjścia 2xRCA liniowe 1

Wejścia 2xRCA liniowe 2

DAC z wyjściem USB NIE

INNE oddzielne wejścia dla wkładek typu MM i MC

Wysokość 4.7cm

Szerokość 17cm

Głębokość 10.2cm

Waga 600g

Gwarancja 24 miesiące

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Musical Fidelity reprezentuje to co najlepsze w dobrej jakości hi-fi. Zbudowany na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w dziedzinie audio, projektujemy i konstruujemy potężne separatory hi-fi, które zapewniają wyjątkowy dźwięk, wysoką wydajność techniczną, doskonały stosunek jakości do ceny i znakomitą jakość wykonania.

Obecnie jest własnością i jest zarządzana przez Audio Tuning, niezależną specjalistyczną firmę audio z siedzibą w Austrii, Musical Fidelity nadal zachowuje swoje dumne brytyjskie dziedzictwo, a każdy zaprojektowany przez nas produkt nadal szczyci się naturalnym, autentycznym brzmieniem, które sprawiło, że nasza nazwa jest tak szanowana na całym świecie. Nasza unikalna oferta obejmuje zarówno tradycyjne jak i nowoczesne wymagania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wysokiej jakości stopnia gramofonowego, aby poprawić swoje wrażenia z odsłuchu płyt winylowych, wymagasz doskonałego pod względem bitowym odtwarzania swoich ukochanych płyt CD, czy też zdecydowałeś się na coraz bardziej popularny świat bezprzewodowego strumieniowania muzyki, mamy coś do zaoferowania. I dla każdego źródła, nadal jesteśmy dumni mogąc pochwalić się szeroką gamą potężnych, najnowocześniejszych wzmacniaczy, które brzmią jak w domu w każdym miejscu.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj muzyki lubisz i jak chcesz jej słuchać, w Musical Fidelity mamy coś dla Ciebie.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO