Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Mark Levinson No 534

Mark Levinson No 534
Mark Levinson No 534
Mark Levinson No 534
Mark Levinson No 534
Mark Levinson No 534
Mark Levinson No 534
Mark Levinson No 534
Mark Levinson No 534
Mark Levinson No 534
119.900,00zł
Netto: 97.479,67zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: No 534
Wyświetleń: 2677
Oblicz ratę

Mark Levinson No 534 - Końcówka mocy

 

Konstrukcja modelu Nº 534 wywodzi się w prostej linii z klasycznych konstrukcji wzmacniaczy firmy Mark Levinson, charakteryzujących się określoną filozofią brzmienia: głęboką i rozbudowaną sceną dźwiękową, chirurgiczną precyzją rozmieszczenia źródeł pozornych, rozbudowaną podstawą basową, wybitną tonalnością oraz bogatym zakresem wysokich tonów bez oznak jakiejkolwiek ostrości. Biorąc pod uwagę te czynniki, nasi konstruktorzy rozpoczęli prace projektowe z założeniami zniekształceń harmonicznych poniżej 0.02% dla 1kHz i 0.2% dla 20kHz oraz pasmem przenoszenia od 0.2Hz do 120kHz – albo jeszcze wyższym. Fala prostokątna na wyjściu z określonym parametrem tzw. tłumienia krytycznego, musi mieć krawędzie wznoszące i opadające całkowicie pozbawione wygładzeń, a współczynnik nachylenia to minimum 100V/µs.

 

 

Maksymalna bezsprzężeniowa liniowość i pasmo przenoszenia oraz układ globalnego negatywnego sprzężenia zwrotnego w granicach 12-20dB, ale bez pętli lokalnych. Ten całkowicie różnicowy, dyskretny wzmacniacz dual mono z układem Pure Path jest w stanie napędzić z łatwością każdy rodzaj zestawów głośnikowych, oferując perfekcyjną przestrzenność, muzykalność i otwartość dźwięku. Ścieżka z bezpośrednim sprzężeniem sygnałowym, konstrukcja o dużej liniowości i niskim poziomie sprzężenia zwrotnego, stopnie: napięciowy i sterujący w czystej klasie A, są tu uzupełnione nowoczesnymi możliwościami integracji przez Ethernet, RS-232 lub USB w celu monitorowania pracy urządzenia oraz sterowania po sieci. Konstrukcja Nº 534 umieszczona jest w aluminiowej obudowie typoszeregu 6000, tak charakterystycznej dla urządzeń firmy Mark Levinson, a całość została zaprojektowana i wykonana w USA.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

OPIS

Wzmacniacz mocy dual mono

MOC WYJŚCIOWA (OBCIĄŻENIE 4 OHM)

-

MOC WYJŚCIOWA (OBCIĄŻENIE 8 OHM)

250 W (20 Hz – 20 kHz, <0.3 % THD,

2.83 V RMS)

WEJŚCIA

1 para symetrycznych (XLR)

1 para liniowych (RCA)

WYJŚCIA

Dwie pary zacisków „Hurricane”

WYMIARY

19.7 x 45.1 x 50.8 cm

WAGA

56.3 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

BRZMIENIE, KTÓRE - MÓWI SAMO ZA SIEBIE

Doświadczeni audiofile potwierdzą, że nazwa Mark Levinson kojarzy się z brzmieniem najwyższej próby. Być może jest tak dlatego, że za każdym razem gdy rozpoczynamy pracę nad nowym urządzeniem, słowo „perfekcja” nie jest dla nas celem do którego dążymy, tylko punktem wyjścia? Nasi projektanci nie szczędzą środków, pozyskując do produkcji najlepsze materiały, a nowy produkt jest gotowy dopiero wtedy, gdy przekracza ich wszystkie założenia. Dlatego właśnie jesteśmy pod lupą konkurencji – bacznie nam się przyglądają, żeby później ustawić poprzeczkę jakości u siebie. Dość jednak słów – wystarczy posłuchać każdej nuty muzyki granej przez nasz sprzęt.

DZIEDZICTWO RZETELNOŚCI

Od 1972 roku ustanawiamy coraz to nowsze standardy słuchania muzyki, proponując ręcznie wykonane urządzenia stereo, które znoszą wszelkie ograniczenia jakości dźwięku. Od tamtego czasu trzymamy poprzeczkę bardzo wysoko, konsekwentnie wprowadzając najlepiej brzmiące, najtrwalsze, a zarazem najbardziej intuicyjne w użytku urządzenia audio na świecie. Co najmniej tak zaawansowane, jak metody i proces ich produkcji. Takie, żeby jakość każdego z nich była godna renomy nazwiska Marka Levinsona.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO