Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Melodika BWC2150

Melodika BWC2150
Melodika BWC2150
Melodika BWC2150
Melodika BWC2150
Melodika BWC2150
Melodika BWC2150
Melodika BWC2150
10,00zł
Netto: 8,13zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: BWC2150
Wyświetleń: 3359
Możliwy jest zakup na raty gdy produkt lub całe zamówienie przekracza kwotę 300zł

Melodika BWC2150 - Black & White - Kabel głośnikowy na metry 
Cechy produktu:


  • Kostrukcja: 78x0,15mm
  • Rezystancja żył: (DC w 20°C): 12,4 Ohm/1000m lub mniejsza
  • Rezystancja izolacji: >=1 G Ohm/km
  • Próba napięciowa 1kVSpecyfikacja:


Jakość przewodnika: Miedź beztlenowa OFC: 99.99%

Mogą być stosowane do instalacji: Nie (pojedyncza izolacja)

Konstrukcja: Standardowa

Izolacja: Izolacja wykonana z PV

Bi-wiring/Bi-amping: NIE

Przekrój: 2x1.5mm2

INNE: Konstrukcja: 78x0.15mm

: Próba napięciowa 1kV

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Melodika to polska firma, która powstała z pasji do dobrego dźwięku i z chęci pokazania, że w Polsce mogą powstawać wysokiej jakości produkty, doceniane przez klientów oraz ekspertów, także za granicą.

Od samego początku Melodika reprezentowała zdroworozsądkowe podejście, w którym priorytetem są jakość i brzmienie, a cel jeden – dać melomanom jak najwięcej dobrego dźwięku za jak najmniejsze pieniądze. Zespół polskich fachowców rozmiłowanych w muzyce i zajmujących się sprzedażą sprzętu hi-fi oraz profesjonalnych instalacji audiowizualnych postanowił postawić na jakość i wiedzę techniczną, bez zbędnych udziwnień. W ten sposób, na bazie swoich doświadczeń i spostrzeżeń, skonstruowano pierwszy autorski produkt – kable serii Purple Rain. Na początku asortyment marki Melodika obejmował przede wszystkim kable głośnikowe, jednak z czasem zaczął się rozrastać i rozrasta się do dziś dnia.

Obecnie marka Melodika jest największym polskim producentem kabli hi-fi, a w jej ofercie znajdują się następujące kategorie produktów:

• Kable połączeniowe audio-video różnego typu, zarówno te już z zarobionymi końcówkami jak i na metry na szpulach, o niemal dowolnej długości, do zastosowania w domowym audio hi-fi, w instalacjach TV oraz NET. Serie: Purple Rain, Brown Sugar i Purple Rain Gunmetal Edition.
• Kolumny głośnikowe Back in Black
• Głośniki instalacyjne Back in Black Invisible
• Gniazda instalacyjne Black & White
• Akcesoria audio-video.

W ramach procesu projektowania oraz sprawdzania specyfikacji kabli Melodika współpracuje z laboratorium badawczym Politechniki Białostockiej. Natomiast produkcja zlecana jest do jednej z polskich fabryk, która wytwarza również m.in. kable na platformy wiertnicze, dla wojska (np. na potrzebny transportera Rosomak) oraz wiązki kablowe do samochodów hybrydowych. W środku znajdziecie polską miedź z rodzimej spółki KGHM Polska Miedź S.A.

W połowie maja 2015, Melodika, zadebiutowała na jednych z najbardziej prestiżowych targach sprzętu audio w Europie – Hi-End show w Monachium.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO