Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Melodika MDMJ2R

Melodika MDMJ2R
Melodika MDMJ2R
Melodika MDMJ2R
Melodika MDMJ2R
Melodika MDMJ2R
Melodika MDMJ2R
Melodika MDMJ2R
Melodika MDMJ2R
Melodika MDMJ2R
135,00zł
Netto: 109,76zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: MDMJ2R
Wyświetleń: 2805

Dostępne opcje

Możliwy jest zakup na raty gdy produkt lub całe zamówienie przekracza kwotę 300zł

Melodika MDMJ2R - Purple Rain - Kabel jack stereo -2xRCA

Melodika MDMJ2R to najnowsze kable polskiego producenta przewodów i kolumn głośnikowych, firmy Melodika. Oferta zostaje wzbogacona o kable jack stereo 3.5mm - 2xRCA. Poprzednie modele zdobyły wysokie noty w prasie specjalistycznej, gdzie chwalono je za wyjątkową w tej klasie cenowej relację ceny do jakości. MDMJ2R utrzymują ten kierunek.

Symetryczna konstrukcja z gęsto plecionym ekranowaniem.

Solidnie i precyzyjnie wykonane

Dostępne długości:

MDMJ2R10 - 1m
MDMJ2R15 - 1,5m
MDMJ2R20 -2m
MDMJ2R30 - 3m
MDMJ2R40 - 4m
MDMJ2R50 - 5m
MDMJ2R60 - 6m
MDMJ2R70 - 7m
MDMJ2R80 - 8m
MDMJ2R100 - 10m
MDMJ2R120 - 12m
MDMJ2R150 - 15m
MDMJ2R200 - 20m

Specyfikacja:

Jakość przewodnika:Miedź beztlenowa OFC: 99.99%
Ekranowanie:Gęstość pokrycia 99%
Wtyki:Solidne metalowe wtyki, z pozłacanymi stykami
Kształt:Okrągły
Kierunkowość:Nie
Średnica (grubość kabla):6mm
Konstrukcja:Skręcona
Izolacja:PE, powłoka PVC
Zalecenia producenta:Przewód odporny na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol, wyśmienita udarność zarówno w pokojowej jak i niskiej temperaturze, wysokie pochłanianie energii mechanicznej, dobra odporność na ścieranie
INNE:Przekrój przewodnika 0.35mm2, (20x0.15)
::Solidnie i precyzyjnie wykonane
Gwarancja:5 latNapisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Melodika to polska firma, która powstała z pasji do dobrego dźwięku i z chęci pokazania, że w Polsce mogą powstawać wysokiej jakości produkty, doceniane przez klientów oraz ekspertów, także za granicą.

Od samego początku Melodika reprezentowała zdroworozsądkowe podejście, w którym priorytetem są jakość i brzmienie, a cel jeden – dać melomanom jak najwięcej dobrego dźwięku za jak najmniejsze pieniądze. Zespół polskich fachowców rozmiłowanych w muzyce i zajmujących się sprzedażą sprzętu hi-fi oraz profesjonalnych instalacji audiowizualnych postanowił postawić na jakość i wiedzę techniczną, bez zbędnych udziwnień. W ten sposób, na bazie swoich doświadczeń i spostrzeżeń, skonstruowano pierwszy autorski produkt – kable serii Purple Rain. Na początku asortyment marki Melodika obejmował przede wszystkim kable głośnikowe, jednak z czasem zaczął się rozrastać i rozrasta się do dziś dnia.

Obecnie marka Melodika jest największym polskim producentem kabli hi-fi, a w jej ofercie znajdują się następujące kategorie produktów:

• Kable połączeniowe audio-video różnego typu, zarówno te już z zarobionymi końcówkami jak i na metry na szpulach, o niemal dowolnej długości, do zastosowania w domowym audio hi-fi, w instalacjach TV oraz NET. Serie: Purple Rain, Brown Sugar i Purple Rain Gunmetal Edition.
• Kolumny głośnikowe Back in Black
• Głośniki instalacyjne Back in Black Invisible
• Gniazda instalacyjne Black & White
• Akcesoria audio-video.

W ramach procesu projektowania oraz sprawdzania specyfikacji kabli Melodika współpracuje z laboratorium badawczym Politechniki Białostockiej. Natomiast produkcja zlecana jest do jednej z polskich fabryk, która wytwarza również m.in. kable na platformy wiertnicze, dla wojska (np. na potrzebny transportera Rosomak) oraz wiązki kablowe do samochodów hybrydowych. W środku znajdziecie polską miedź z rodzimej spółki KGHM Polska Miedź S.A.

W połowie maja 2015, Melodika, zadebiutowała na jednych z najbardziej prestiżowych targach sprzętu audio w Europie – Hi-End show w Monachium.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO