Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 230HAD

Moon 230HAD
Moon 230HAD
Moon 230HAD
Moon 230HAD
Moon 230HAD
Moon 230HAD
Moon 230HAD
10.888,00zł
Netto: 8.852,03zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon 230HAD
Wyświetleń: 3023
Oblicz ratę

Moon 230HAD - Wzmacniacz słuchawkowy i DACCzy pasjonujesz się muzyką i pragniesz wyjątkowego osobistego odsłuchu, ale nie masz ochoty budować pełnego systemu muzycznego? Szukasz idealnego rozwiązania dla komputerów stacjonarnych? Czy posiadasz już system muzyczny o wysokiej wydajności i masz ochotę słuchać słuchawek bez kompromisu? Co jeśli masz już system Moon? Czy po prostu chcesz uzyskać maksymalną wydajność z wydajnych słuchawek? Możliwości są nieskończone…


230HAD jest bardziej niż zdolny do wykonywania tych zadań, niezależnie od twoich potrzeb. Bazując na referencyjnym wzmacniaczu słuchawkowym 430HA, model 230HAD wyposażono w przetwornik cyfrowo-analogowy DSD256 / 32-bitowy PCM (DAC), który może być używany z praktycznie dowolnym źródłem cyfrowym, takim jak komputer, odbiornik telewizji satelitarnej lub odtwarzacz Blu-Ray, i oferując taką samą wierność, jak główny system muzyczny.


Ostatecznie, 230HAD wypełnia ogromną pustkę na obecnym rynku słuchawkowym, szczególnie biorąc pod uwagę jego wyjątkowy stosunek ceny do wydajności. Dziś melomani potrzebują elastycznego, wysokiej jakości przetwornika cyfrowo-analogowego, zdolnego do odtwarzania zarówno DSD, jak i hi-res PCM.
Cechy konstrukcyjne:

  • Do dyzpozycji mamy wejście RCA na tylnej ściance i mini-jack na przedniej.
  • Sygnał wyślemy przez gniazdo jack ¼” TRS dla słuchawek, a także przez regulowane i nieregulowane wyjścia RCA.
  • Asynchroniczny DAC z czterema (4) wejściami cyfrowymi (S/PDIF x 2, TosLink x 1 & USB x 1) do którego możemy wysłać dowolny sygnał audio; obsługuje DSD64, DSD128 i DSD256 (tylko wejście USB), PCM do 24-bitów/192 kHz (wszystkie wejścia) i 32-bity/384 kHz (tylko wejscie USB).
  • Analogowy przedwzmacniacz z układem transkonduktacyjnym.
  • Duży zasilacz z transformatorem toroidalnym oraz 8 sekcjami zasilacza stabilizowanego.


Dane techniczne:

- Moc wyjściowa na kanał @ 600/300 / 50Ω: 100 mW / 200 mW / 1 W

- Impedancja słuchawek 20 - 600 Ω

- Pasmo przenoszenia (słyszalne) 20 Hz - 20 kHz ± 0,1 dB

- Pasmo przenoszenia (pełny zakres) 5 Hz - 100 kHz + 0 / -3 dB

- THD przy 1kHz, 0dBFS (ważony A) 0,005%

- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,005%

- Stosunek sygnału do szumu 115dB

- Przesłuch 80dB

- Impedancja wejścia / wyjścia 22 KΩ / 1,25 Ω

- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 17,8 x 7,6 x 28,0 cm

- Waga 2,8 kg


Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO