Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 400M

Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
Moon 400M
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon 400M
Wyświetleń: 2659
24.888,00zł
Netto: 20.234,15zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Moon 400M - Monofoniczna końcówka mocy 400W    
Ekstremalnie mocny, ale również delikatny o artykulacji znanej z najlepszych wzmacniaczy na rynku, 440M jest w stanie wysterować dowolne kolumny, które do niego podłączymy. Dostarcza niski bas z autorytetem i wagą przez co muzyka ma rozmach i skalę pozwalające przenieść słuchacza wprost do sali koncertowej. Z drugiej strony skali 440M są wyrafinowane, detaliczne i finezyjne – dzięki tym przymiotom zmienicie sposób postrzegania odtwarzanej w domu muzyki.Łącząc 440M z przedwzmacniaczem 350P otrzymamy niewiarygodny efekt dźwiękowy. Na tym poziomie cenowym ta kombinacja nie ma sobie równych. To topowy system przeznaczony dla wymagających odbiorców i dla tych, którzy lubią słuchać muzyki głośniej niż inni.


Tak, jak się tego można było spodziewać po produkcie MOON, cechą szczególną jest obecność przyłączy pozwalających na jego integrację w systemach „inteligentnego domu”: wyzwalacz 12 V oraz port RS-232.


Cechy konstrukcyjne:

  • Zbalansowany układ wzmacniający.
  • Zaprojektowane przez MOON, precyzyjnie parowane bipolarne tranzystory wyjściowe poprawiające jakość basu i precyzję całego pasma.
  • Masywny zasilacz bazujący na projektowanym dla nas transformatorze toroidalnym.
  • Wysokie tłumienie wyjścia (damping factor) dający fantastyczną dynamikę muzyczną, poprawiony stosunek sygnału do szumu oraz wyrafinowaną barwę.
  • Pierwsze 10 W w klasie A.
  • Selekcjonowane i optymalizowane komponenty elektroniczne.DANE TECHNICZNE:

- Moc wyjściowa przy 8Ω 400 watów

- Moc wyjściowa przy 4Ω 650 watów

- Czułość wejściowa 800 mV RMS

- Impedancja wejściowa 47,500Ω

- Gain 36dB

- Stosunek sygnału do szumu 106dB przy pełnej mocy

- Pasmo przenoszenia (pełny zakres) 10 Hz - 125 kHz + 0 / -3 dB

- THD (20Hz - 20kHz @ 1 wat) 0,02%

- THD (20Hz - 20kHz @ 400 wat) 0,05%

- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,02%

- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 42,9 x 8,9 x 35,6 cm.

- Waga 15 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO