Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 740P

Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Moon 740P
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon 740P
Wyświetleń: 2265
50.888,00zł
Netto: 41.372,36zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Moon 740P - Pojedynczy referencyjny zbalansowany przedwzmacniacz       
Przedwzmacniacz Moon Evolution 740P to urządzenie stawiające jakość brzmienia na pierwszym miejscu. Pozwoli on na wysterowanie dowolnej końcówki mocy, a niezwykle precyzyjna regulacja głośności pozwoli na bardzo komfortowe użytkowanie.Sercem każdego przedwzmacniacza jest układ regulacji głośności. Konstruktorzy kanadyjskiej firmy Moon opracowali własny system M-eVOL2. Dzięki unikalnej konstrukcji uzyskano nie tylko doskonałą rozdzielczość regulacji, aż 530 kroków, ale cały układ pozostaje przezroczysty dla dźwięku. Ruch gałki głośności przetwarza wysokiej klasy impulsator, który zapewni długie lata bezproblemowej pracy.

Moon Evolution 740P posiada bogaty zakres konfigurowalnych wejść. Układ wewnętrzny jest w pełni zbalansowany, co pozwala wykorzystać pełen potencjał połączeń XLR. Wejścia, czy to RCA, czy XLR można ustawić w trybie bypass, pomijającego regulację głośności. Pozwoli to na podłączenie przedwzmacniacza 740P do systemów kina domowego. Każde wejście posiada regulowany poziom wzmocnienia, w zakresie +-10dB. Dostępne wyjścia to jedna para XLR, oraz dwie pary wyjść RCA, z czego jedna o stałym poziomie wyjściowym. Dzięki temu kanadyjski przedwzmacniacz oferuje nie tylko świetną jakość dźwięku, ale również doskonałą funkcjonalność.

Podstawą każdego urządzenia audio jest stabilne i czyste zasilanie. Inżynierowie firmy Moon doskonale zdają sobie sprawę z tego faktu, więc wyposażyli Evolution 740P w bardzo zaawansowany system zasilania. Wykonano je w układzie dual-mono, co oznacza, że każdy kanał ma oddzielne zasilanie. Pierwszym stopniem stabilizacji napięcia są stabilizatory M-LoVo, które charakteryzują się nie tylko niskim poziomem szumów, ale również dużą precyzją działania. Przy każdym z analogowych układów scalonych umieszczono cewkę, która dba o jakość lokalnego zasilania. Jest to system I2DCf, który znacząco poprawia parametry i brzmienie urządzenia. Tak wysoki poziom dbałości o szczegóły sprawia, że przedwzmacniacz 740P należy do światowej czołówki.

Poza bogatym zestawem uniwersalnych wejść i wyjść, przedwzmacniacz 740P posiada również szeroki zestaw połączeń do sterowania. Poza obowiązkowym w urządzeniach interfejsem SimLink, kanadyjskie urządzenie dysponuje również wejściami Trigger, RS-232 i M-Lock. Pozwala to na łatwą integrację w każdym systemie, od Hi-Endowego stereo, po najwyższej klasy systemy domu inteligentnego i kina domowego. Dla najbardziej wymagających użytkowników dostępny jest zewnętrzny zasilacz 820S, który pozwoli na uzyskanie jeszcze doskonalszego dźwięku.Cechy konstrukcyjne:


- Regulacja głośności M-eVOL2 z 530 krokami, pozwala na dokładną i płynną pracę

- Szeroki wachlarz konfigurowalnych wejść RCA i XLR

- Wyjścia RCA i XLR, o regulowanym, lub stałym poziomie

- Stabilizatory M-LoVo dbają o dostarczenie bardzo czystego napięcia zasilania

- System zasilania posiada system I2DCf, który poprawia jakość zasilania dzięki dodaniu cewki przy każdym elemencie aktywnym

- Kompatybilny z zasilaczem 820S, który pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszego brzmieniaDANE TECHNICZNE:

- Liczba wejść - XLR / RCA: 2 pary / 3 pary

- Czułość wejściowa 200 mV - 4,0 V RMS

- Impedancja wejściowa 22 000 Ω

- Gain 9dB

- Liczba wyjść - XLR / RCA: 1 para / 2 pary (stała + zmienna)

- Stosunek sygnału do szumu (20Hz-20kHz) 120dB @ pełne wyjście

- Pasmo przenoszenia (pełny zakres) 5 Hz - 100 kHz ± 0,1 dB

- Przesłuch przy 1 kHz -116dB

- Impedancja wyjściowa 50Ω

- THD (20Hz - 20kHz) 0,001%

- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,0003%

- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 47,6 x 10,2 x 41,9 cm

- Waga 16 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO