Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 850P

Moon 850P
Moon 850P
Moon 850P
Moon 850P
Moon 850P
Moon 850P
Moon 850P
Moon 850P
Moon 850P
194.888,00zł
Netto: 158.445,53zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon 850P
Wyświetleń: 2420

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Moon 850P - Najnowocześniejszy podwójny referencyjny zbalansowany przedwzmacniacz      
Konstrukcja 2-chassis z 1 obudową mieszczącą zasilacz, obwód cyfrowego sterownika, oprogramowanie i wyświetlacz LED. Drugie podwozie zawiera WYŁĄCZNIE obwody audio. Regulacja napięcia zasilania obejmuje 2 DCf (niezależne indukcyjne filtrowanie DC); 1 cewka dla każdego układu scalonego w ścieżce sygnałowej obwodu audio - w sumie 40 stopni. Regulacja przesunięcia wzmocnienia o ± 10dB dla każdego wejścia liniowego. Każde wejście liniowe jest w pełni konfigurowalne, aby było "gotowe do kina domowego", dzięki czemu sterowanie głośnością w 850P zostało ominięte.Cechy konstrukcyjne:

  • Dwuczęściowe urządzenie, w którym jedna obudowa przeznaczona jest dla zasilacza, układu sterującego wraz z oprogramowaniem, a także wyświetlaczem LED. Druga obudowa mieści TYLKO układ audio.
  • W sekcja zasilacza znajdziemy i 2 DCf (Independent Inductive DC Filtering); 1 dławik dla każdego układu scalonego w ścieżce sygnału z osobna – razem 40 stopni zasilania.
  • Regulacja wzmocnienia każdego z wejść liniowego w zakresie ±10 dB .
  • Każde wejście liniowe można indywidualnie skonfigurować tak, aby pełniło rolę wejścia do kina domowego, omijając w ten sposób regulację głośności w 850P.DANE TECHNICZNE:

- Liczba wejść - XLR / RCA: 3 pary / 5 par

- Czułość wejściowa 200 mV - 4,0 V RMS

- Impedancja wejściowa 11 000 Ω

- Gain 9dB

- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,0001%

- Liczba wyjść - XLR / RCA: 2 pary / 2 pary (stała + zmienna)

- Stosunek sygnału do szumu (20Hz-20kHz) 130dB @ pełne wyjście

- Pasmo przenoszenia (pełny zakres) 5 Hz - 100 kHz ± 0,1 dB

- Przesłuch przy 1 kHz -130dB

- Impedancja wyjściowa 50Ω

- THD (20Hz - 20kHz) 0,0005%

- Wymiary - każde podwozie (szer x wys x d) 47,6 x 10,2 x 41,9 cm

- Waga 67 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO