Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Morel SoundSpot SP-3

Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
CENA ZA SZTUKĘ
Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
Morel SoundSpot SP-3
2.299,50zł
Netto: 1.869,51zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: SoundSpot SP-3
Wyświetleń: 123

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Morel SoundSpot SP-3 - Kolumny kina domowego, Satelity

 

Głośnik kina domowego SP-3 zapewnia dźwięk stereo i pomimo niepozornego rozmiaru, wykorzystując renomowane rozwiązania marki Morel, zapewnia dźwięk wysokiej jakości. Systemy głośników satelitarnych SoundSpot mogą znaleźć zastosowanie zarówno w systemach kina domowego, jak i w małych systemach stereo Hi-Fi. W ofercie marki Morel znajdziemy trzy rozmiary głośników satelitarnych SoundSpot: SP1, SP2 oraz największe SP3 oraz 2 wykończenia: Piano White i Piano Black.

 

Pełne stereo z mini głośnika

Kiedy zespół badawczo-rozwojowy Morela staje przed wyzwaniem, lubi pójść o krok dalej. Stworzenie mini głośnika, który zapewnia pełny dźwięk stereo nawet bez subwoofera i który można by łatwo pomylić z wysokiej klasy głośnikiem podłogowym, gdy jest z nim połączony, było prawdziwym wyzwaniem ze względu na ograniczoną głośność wewnętrzną małych głośników.

"Integralność obrazowania i pola dźwiękowego to mocne strony satelit SP-3. Dzięki zwiększeniu wydajności i koncentrycznemu układowi przetworników wytworzyły żywe pole dźwiękowe o spójnej barwie wokół i silnie odwzorowanych obiektach w każdej możliwej pozycji i trajektorii." - Magazyn SOUND & VISION

 

 

Wewnątrz metalowej obudowy:

  • 4-calowy (100 mm) przetwornik współosiowy z wysokotemperaturową cewką drgającą o średnicy 1,2 cala (32 mm) dla jednostki średnio-niskotonowej oraz system magnesów ferrytowych.
  • Głośnik wysokotonowy to miękka kopułka, cewka drgająca o średnicy ¾” (19 mm), chłodzona cieczą i silnik z magnesem neodymowym.

 

Akustyka i projekt

Zaawansowane przetwarzanie metalu i projekt pozwoliły, aby kolumny Morel SP-3 było zarówno mocne, jak i lekkie, dzięki obudowie zbudowanej z metalu o grubości zaledwie 1 mm, co maksymalizuje objętość wewnętrzną. Z przodu satelity umieszczono port w celu rozszerzenia częstotliwości basu. Dostosowana jednostka napędowa została specjalnie dostrojona do pracy w tej niewielkiej obudowie.

SP-3 potrafi generować dźwięki o średnich/niskich częstotliwościach, głębokie i pełne -wszystko to w obudowie o pojemności 1,7 litra. Podstawy umożliwia regulację o 270 stopni w poziomie i 80 stopni w pionie, zapewniając całkowitą kontrolę nad polem dźwiękowym i umożliwiając instalatorowi wybór wszystkich opcji montażu, blokując ją w pożądanej pozycji za pomocą jednej śruby.

 

Systemy kina domowego (soundspot)

Rodzina domowych systemów audio firmy Morel zapewniają wysoką jakość, doskonałą reprodukcją dźwięku w dyskretnej, łatwej w montażu konstrukcji. Czerpiąc z doświadczenia w inżynierii głośników i wiedzy na temat akustyki, zaprojektowano głośniki satelitarne, które ożywią każdy instrument, głos i efekt wyrazistością i przejrzystością, ubogacając Twoje muzyczne i kinowe doświadczenia.

Systemy głośników satelitarnych SoundSpot mogą znaleźć zastosowanie zarówno w systemach kina domowego, jak i w małych systemach stereo Hi-Fi. W ofercie marki Morel znajdziemy trzy rozmiary głośników satelitarnych SoundSpot: SP1, SP2 oraz największe SP3 oraz 2 wykończenia: Piano White i Piano Black.

Do uzupełnienia zestawu satelitów służy kompaktowy, aktywny subwoofer Morel SoundSub PSW8ew w wykończeniu Piano, pasującym do satelit. Wyposażono go w 8-calowy przetwornik niskotonowy oraz wysokiej jakości, 150W wzmacniacz BASH™, oferujący głęboką wydajność basową. Subwoofer zapewnia dynamiczny, bogaty dźwięk, idealnie współpracujący z serią głośników SoundSpot. Pozwala to na uzyskanie dynamicznego brzmienia zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Gdy głośniki SoundSpot połączymy w set 5 jednostek + subwoofer, możemy stworzyć wielogłośnikowe systemy kina domowego Music Theatre 5.1 – kolejno MT-1, MT-2 oraz MT-3.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Konstrukcja: 2-drożna
Budowa: Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe:1x 19 mm
Głośniki średniotonowe:1x 100 mm z cewką o średnicy 32 mm
Bas-refleks: Tył
Membrana pasywna: NIE
Impedancja: 6 Ohm
Podział pasma: 2,200Hz 6dB / oktawa
Skuteczność: 89dB
Moc ciągła (RMS): 90W
Zalecana moc wzmacniacza: 15-120W
Uchwyty w zestawie:TAK
Pasmo przenoszenia: 80-22000Hz (-5dB)
Wysokość:Ø 14cm
Waga:1.6kg
Gwarancja:24 miesiące

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO