Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Morel SoundSub PSW8ew

Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
Morel SoundSub PSW8ew
5.399,00zł
Netto: 4.389,43zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: SoundSub PSW8ew
Wyświetleń: 28

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Morel SoundSub PSW8ew - Subwoofer aktywny

 

Morel SoundSub™PSW8ew to kompaktowy, aktywny subwoofer z obudową typu bass-reflex. Zaprojektowany w celu zapewnienia bogatego, dynamicznego basu do systemu kina domowego. PSW8ew jest wyposażony w 8-calową jednostkę basową napędzaną cyfrowym wzmacniaczem BASH™ wysokiej jakości o dużej mocy 150 W oraz niskim zużyciu energii elektrycznej. Wzmacniacz oferuje wszystkie pożądane funkcje w systemie kina domowego, w tym automatyczną regulację głośności i kontrolę fazy dla płynnej integracji systemu.

 

Smukła obudowa subwoofera Morel PSW8ew z włókna szklanego została wykonana zgodnie z filozofią projektowania firmy Morel, która zakłada tworzenie lekkich i wytrzymałych osłon bez wewnętrznego tłumienia. Takie rozwiązanie pozwala na mniejsze zmagazynowanie energii, zapewniając szybszą i dynamiczniejszą reakcję basu. Obudowa SoundSub™PSW8ew jest wykończona niemetalizowanym połyskiem (piano).

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Budowa: Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki niskotonowe:1x 8 cala
Obudowa:włókno szklane
Bas-refleks: 
  • Tył
  • TAK
Membrana pasywna: NIE
Moc ciągła (RMS): 150W
Pasmo przenoszenia: 30 - 160Hz
Kontrola fazy subwoofera: TAK
Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu: NIE
Bluetooth: NIE
Cyfrowy wyświetlacz:NIE
Wejście 1xRCA:1
Łączność subwoofera:Przewodowy
Regulacja głośności:TAK
::Funkcja automatycznego załączania
::regulacja poziomu i częstotliwości filtra
::przełącznik fazy
Pilot:NIE
Zużycie prądu: <0.5W w trybie czuwania
Wysokość:350mm
Szerokość:410mm
Głębokość:230mm
Waga:10kg
Gwarancja:24 miesiące
Złącza wejściowe::wireless din 4pin mini

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Subwoofer to głośnik odpowiedzialny za przetwarzanie basów oraz wspierający główne głośniki w produkcji dźwięku. Jest to częsty element zestawów głośnikowych, we wszystkich systemach dźwiękowych - stereo lub kina domowego. Jego pasmo przenoszenia zazwyczaj mieści się w zakresie od 20 do 250 Hz. Subwoofery poprawiają jakość dźwięku w niskim zakresie częstotliwości, który jest słyszalny lub odczuwalny jedynie w trakcie odtwarzania.

Rodzaje subwooferów:

Subwoofery aktywne

Subwoofery pasywne

Subwoofery aktywne

Subwoofery aktywne są obecnie niezbędne w niemal każdym kinie domowym - są to zdecydowanie najpopularniejsze rodzaje subwooferów. Mają one wbudowane w siebie wzmacniacze, które dopasowane są pod względem mocy oraz impedancji do przetwornika, znajdującego się w tej samej obudowie co subwoofer. Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić o dobór tych parametrów. Podłączenie subwoofera aktywnego do wzmacniacza lub amplitunera jest także bardzo łatwe.

Subwoofery pasywne

Subwoofery pasywne wymagają zewnętrznego wzmacniacza lub korzystają z tego, który zasila pozostałe kolumny w zestawie audio, więc nie posiadają wbudowanego. Ze względu na duże obciążenie dla wzmacniacza przez przetworniki niskotonowe, subwoofery takie rzadko są spotykane w sprzęcie audio do użytku domowego.

Typ obudów subwoofera

Subwoofery z bas refleksem

Subwoofery z obudową zamkniętą

Subwoofery z membraną bierną

Bas refleks

Subwoofery z obudową bas-refleks mają zwykle wyższą skuteczność niż modele zamknięte, co przekłada się na bardziej rozległy i głęboki dźwięk basowy. Właściwości te są szczególnie pożądane w systemach kina domowego, co tłumaczy popularność takich subwooferów w zestawach audio-wideo tego typu.

Przykłady takich subwooferów to: SVS PB-1000 PRO, KLIPSCH NEW REFERENCE R-101SW

Obudowa zamknięta

Subofery zamknięte w obudowie nie wprowadzają zniekształceń do dźwięku nawet przy konfiguracji stereo. Dzięki temu zapewniają one dokładne i mocne basy. Takie modele mają odpowiednie charakterystyki impulsowe, co jest bardzo cenione przez klientów i konstruktorów. Dodatkowo, przeważnie są one niewielkich rozmiarów.

Przykłady takich subwooferów to: SVS SB-1000 Pro

Membrana bierna

Modele z membraną bierną to głośniki niskotonowe cenione zarówno w systemach stereo, jak i w kinie domowym. Zapewniają dobrze kontrolowany, mocny bas. Należy jednak wspomnieć, że zaprojektowanie i wyprodukowanie dobrze brzmiącego subwoofera z membraną bierną wymaga dużej wiedzy i doświadczenia od producenta. Znaczna część tych konstrukcji nie będzie zatem należała do budżetowej półki cenowej. Osoby świadomie wybierające taki sprzęt wiedzą jednak, że w zamian otrzymają dobrze brzmiący sprzęt, który sprawdzi się także w wysokiej klasy systemach.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO