Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Morel Soundwall CW 525 LCR

Morel Soundwall CW 525 LCR
Morel Soundwall CW 525 LCR
Morel Soundwall CW 525 LCR
Morel Soundwall CW 525 LCR
Morel Soundwall CW 525 LCR
Morel Soundwall CW 525 LCR
Morel Soundwall CW 525 LCR
Morel Soundwall CW 525 LCR
Morel Soundwall CW 525 LCR
11.495,00zł
Netto: 9.345,53zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Soundwall CW 525 LCR
Wyświetleń: 122
Oblicz ratę

Morel Soundwall CW 525 LCR - Głośnik instalacyjny - ścienny

 

Morel CW 525 LCR to audiofilski 2,5-drożny głośnik ścienny do zabudowy bez ramki. Składa się z dwóch przetworników niskotonowych oraz przetwornika wysokotonowego. Morel CW 525 LCR charakteryzuje się szeroką dyspersją. Każdy model w serii Cinema wykorzystuje bardzo niskoprofilowe wykończenie i najnowszą niskorezonansową maskownicę Morel, aby zapewnić minimalne zabarwienie dźwięku, a jednocześnie dodaje niepowtarzalnego stylu i brzmienia każdej przestrzeni życiowej. Aluminiowe wzmocnienie z tyłu zapewnia prawdziwie wysokiej jakości, naturalne wrażenia dźwiękowe, jak żadne inne.

 

Seria SoundWall™ Cinema doskonale nadaje się zarówno do kina domowego, jak i do zastosowań muzycznych i stereo. Wyposażone w jedne z najlepszych przetworników opracowanych przez Morel oraz innowacyjną technologię zapewniającą bogaty, naturalny dźwięk, szeroką dyspersję, niskie zniekształcenia i wysoką moc. 

Przetworniki niskotonowe:

  • 5,25-calowy przetwornik z magnesem neodymowym, jednoczęściowa zintegrowana kopułka i stożek wykonane z z dwóch zewnętrznych powłok z włókna węglowego umieszczonych na warstwie Rohacell, pianki o wysokiej wytrzymałości i lekkości. Połączenie to tworzy membranę, która jest lekka, wytrzymała i odpowiednio wytłumiona, zapewniając naturalnie bezbarwną reprodukcję dźwięku.
  • 3-calowa aluminiowa cewka drgająca wykonana w 100% z aluminiowego drutu w kształcie plastra miodu, cewka Hexatech zmniejsza szczeliny powietrzne w uzwojeniach cewki, zwiększając w ten sposób wydajność nawet o 20%. Lekkie cewki Hexatech są w dużej mierze odpowiedzialne za niezwykle szybką reakcję przejściową, z której znane są jednostki napędowe Morel.

Przetwornik wysokotonowy:

  • Aluminiowa cewka drgająca 1.1 cala z kopukłą Acuflex, układ napędzający na bazie magnesu neodymowego

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Średnica montażu:154x390mm
Konstrukcja: 2.5-drożna
Budowa: Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe:Aluminiowa cewka vioce 28mm z powłoką acuflex, silnik z magnesem neodymowym
Głośniki średniotonowe:2x 5,25" (133mm) układ z podwójnym magnesem ferrytowym 6,5, jednoczęściowa zintegrowana kopułka i stożek otaczający, wykonane z tłumionego kompozytu polimerowego.
Obudowa:Przednia rama z tworzywa ABS
Bas-refleks: Brak
Membrana pasywna: NIE
Impedancja: 4 Ohm
Podział pasma: 3500Hz / 12dB
Skuteczność: 91dB (2,83V/1m)
Moc ciągła (RMS): 160W
Zalecana moc wzmacniacza: 20-160W
Pasmo przenoszenia: 50-20000 Hz
Typ montażu:Prostokątny (ścienny)
Wodoodporny: NIE
Głębokość otworu montażowego:85mm
Szablon montażowy w zestawie:TAK
Możliwość malowania maskownicy:TAK
Niskoprofilowy (do 10cm):TAK
Gwarancja:24 miesiące
Wymiary z maskownicą:423x180x3mm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO