Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Morel Soundwall CW 600

Morel Soundwall CW 600
Morel Soundwall CW 600
Morel Soundwall CW 600
Morel Soundwall CW 600
Morel Soundwall CW 600
Morel Soundwall CW 600
Morel Soundwall CW 600
8.995,00zł
Netto: 7.313,01zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Soundwall CW 600
Wyświetleń: 139
Oblicz ratę

Morel Soundwall CW600 - Głośnik instalacyjny - ścienny

 

Morel CW 600 to audiofilski 2-drożny głośnik ścienny do zabudowy bez ramki. W skład wchodzi przetwornik niskotonowy oraz  przetwornik wysokotonowy.  Morel CW 600 charakteryzuje się szeroką dyspersją.

 

Seria SoundWall™ Cinema doskonale nadaje się zarówno do kina domowego, jak i do zastosowań muzycznych. Wyposażone w jedne z najlepszych przetworników opracowanych przez Morel, głośniki Cinema są wyposażone w innowacyjną technologię zapewniającą bogaty, naturalny dźwięk, szeroką dyspersję, niskie zniekształcenia i wysoką moc. Każdy model wykorzystuje bardzo niskoprofilowe wykończenie i najnowszą niskorezonansową maskownicę Morel, aby zapewnić minimalne zabarwienie dźwięku, ale także dodaje niepowtarzalnego stylu każdej przestrzeni życiowej. Aluminiowe wzmocnienie z tyłu zapewnia prawdziwie wysokiej jakości, naturalne wrażenia dźwiękowe, jak żadne inne.

Przetwornik niskotonowy:

  • 6,5 calowy przetwornik z magnesem neodymowym, jednoczęściowa zintegrowana kopułka i stożek wykonane z z dwóch zewnętrznych powłok z włókna węglowego umieszczonych na warstwie Rohacell, pianki o wysokiej wytrzymałości i lekkości. Połączenie to tworzy membranę, która jest lekka, wytrzymała i odpowiednio wytłumiona, zapewniając naturalnie bezbarwną reprodukcję dźwięku.
  • 3 calowa aluminiowa cewka drgająca wykonana w 100% z aluminiowego drutu w kształcie plastra miodu, cewka Hexatech zmniejsza szczeliny powietrzne w uzwojeniach cewki, zwiększając w ten sposób wydajność nawet o 20%. Lekkie cewki Hexatech są w dużej mierze odpowiedzialne za niezwykle szybką reakcję przejściową, z której znane są jednostki napędowe Morel.

Przetwornik wysokotonowy:

  • Aluminiowa cewka drgająca 1.1 cala z kopukłą acuflex, układ napędzający na bazie magnesu neodymowego

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Średnica montażu:185x273mm
Konstrukcja: 2-drożna
Budowa: Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe:Aluminiowa cewka vioce 28mm z powłoką acuflex, magnes neodymowym
Głośniki średniotonowe:1x 6,5" (165mm) Magnes ferrytowy 6,5", jednoczęściowa zintegrowana kopułka i stożek otaczający, wykonane z kompozytu z włókna węglowego.
Obudowa:Przednia rama z tworzywa ABS
Bas-refleks: Brak
Membrana pasywna: NIE
Impedancja: 4 Ohm
Podział pasma: 4500Hz / 12dB
Skuteczność:89dB (2,83V/1m)
Moc ciągła (RMS): 120W
Zalecana moc wzmacniacza: 20-120W
Pasmo przenoszenia: 45-20000 Hz
Typ montażu:Prostokątny (ścienny)
Wodoodporny: NIE
Głębokość otworu montażowego:85mm
Szablon montażowy w zestawie:TAK
Możliwość malowania maskownicy:TAK
Niskoprofilowy (do 10cm):TAK
Gwarancja:24 miesiące
Wymiary z maskownicą:212x300mm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO